Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

20 tysięcy za pomoc w odnalezieniu Michała Stachowicza :: zobacz komentowany artykuł

172 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mariusz.K_LIN moim miastem

Mariusz.K_LIN moim miastem

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 10 styczeń 2012 - 16:22:00

Od poczatku interesuje mnie zaginięcie tego chłopaka i zauważam ze mamy tu doczynienia z ciężkim przypadkiem zaginiecia.Mam nadzieję że sprawa jest poddana dobremu i intensywnemu systemowi dedektywistycznemu.

#2 serce-czytelnik

serce-czytelnik

Swojak

• PipPipPipPip
  • 363 postów

Napisano 10 styczeń 2012 - 16:26:27

Regułą w takich przypadkach jest przesłuchanie znajomych którzy ostatni widzieli osobę zaginioną.Sprawdzenie komputera,połączeń telefonicznych.
Należy wszcząć śledztwo równolegle do poszukiwań.

#3 serce-czytelnik

serce-czytelnik

Swojak

• PipPipPipPip
  • 363 postów

Napisano 10 styczeń 2012 - 16:35:25

Zamieszczam link do wiadomości na stronie Dziennika Bałtyckiego,przy okazji prośba do Szanownej Redakcji GK24Pl aby zamieścić więcej w miarę możliwości szczegółów,oraz na stronie internetowej artykuł pierwszy z wypowiedzią Pana Jackowskiego.

http://www.dziennikb...lawna,id,t.html

Artykuł z Dziennika został opublikowany wczoraj i zawiera nieaktualną już informację o wys.nagrody.

Użytkownik serce-czytelnik edytował ten post 10 styczeń 2012 - 16:38:40

#4 ~krystian~

~krystian~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2012 - 16:47:02

no nie wydaje mi się żeby Sławieńska policja cokolwiek osiągnęła w tej sprawie jak w zwykłych przypadkach są beznadziejni mowa tu o pobiciach itp .Pan komendant po prostu nie ma jaj żeby zatrzęsło tym organem -siedzą i paczki jedzą a sprawa jedna za 2-ga umarzane :( Mam nadzieje ze chłopak się znajdzie

#5 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2012 - 17:20:27

taki system od razu na drugi dzien powinien przeleciec helikopter z kamera termowizyjna nad darlowem lezy gdzies w krzakach pewnie uduszony albo jaki gwozdz hehe

#6 serce-czytelnik

serce-czytelnik

Swojak

• PipPipPipPip
  • 363 postów

Napisano 10 styczeń 2012 - 17:55:44

Moja podpowiedz.Rozpocząć śledztwo:

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie zaginięcia 22-letniego Macieja M.

http://www.wspolczes...AZURY/365710512

#7 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2012 - 18:03:46

Z tego co mi wiadomo to juz go znaleziono dzis w nocy na plazy. Szczere kondolencje dla rodziny...

#8 ~anonimowa~

~anonimowa~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2012 - 18:20:22

w darłowie nic na ten temat nie słyszałam że go znaleźli , zresztą gdyby był na plaży to już dawno powinni go znaleźć a nie po ponad tygodniu...może małe jest darłówko ale wydma i plaża dalekaaa....

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2012 - 18:25:11

Ludzie traktujmy takie fora poważnie !!!!!!!!!!!!jak można pisać że prawdopodobnie go znaleziono w nocy na plazy !!!!!!!!!!pod komunikatem który ukazuje się dzisiaj o 14.15 o podwyższeniu stawki za pomoc w odnalezieniu Michała
nie zdziwię się wcale jak za chwilke przeczytam informację że ktoś siedzi z michałem i pije kawę
ludzie nie po to chyba jest forum

#10 ~flii~

~flii~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2012 - 19:15:46

Ludzie, czy Wy nie rozumiecie, że póki same gazety czy policja, nie ogłoszą faktu odnalezienia Michała, to nikt tu nie powinien pisać o tym??!!!!
POMYŚL , jeden z drugim, że pisząc to, a okazuje się to nie prawdą, zabieracie szanse na poszukiwania!!!
Zwyczajnie, wielu ludzi wchodząc tu sporadycznie i przeczytawszy jedynie, że chłopaka znaleziono, odpuszczają i już nie szukają, nie rozglądają się nawet!!!! A ja, choć też od wielu ludzi w mieście słyszałam do dzisiaj włącznie, że znaleziono jego ciało, ciągle się rozglądam!!!!! W drodze do Darłówka, dzisiaj po południu, znów ktoś ze znajomych powiedział, ze wczoraj go znaleziono, ale gdy dotarłam do Darłówka i zobaczyłam, ze wciąż są plakaty (choć bardzo mnie dziwi, że tak mało!!!!!!!!!!!!!) , dopytałam się ludzi (stwierdzają,że nikogo nikt nie odnalazł), wiedziałam, że nie mogę odpuścić! Zaglądałam wszędzie, gdzie mogłam dojść. Liczy się każdy zakamarek!!!! Pamiętajmy , że niektóre domy stoją puste, więc może być nawet tam, gdzieś w piwnicy, pod schodami, za płotem, może chociaż jakiś strzępek ubrania.
Czy śmietniki zostały dokładnie przeszukane????
Rowy, bagniska, krzaki????
Każdy z nas, będąc chociażby w drodze do sklepu, czy na spacerze z psem, czy z dzieckiem, może się rozglądać.
Póki nie będzie oficjalnego komunikatu o odnalezieniu Michała - SZUKAJMY!!!!!!!

#11 ~LLLL~

~LLLL~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2012 - 19:20:40

helikopter to ty ,masz w glowie ,palko

#12 ~tajemnicza~

~tajemnicza~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2012 - 20:32:35

jak to mozliwe to juz 10dni mija od kod chłopak zaginol co moglo sie z nim stac gdyby sie przed kims ukrywal sadze ze dal by swojej rodzinie znac ze zyje jemu musialo sie cos stac choc mam nadzieje ze wkrutce wruci do domu

#13 ~666~

~666~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2012 - 20:37:42

TAXI WSZYSTKICH KTOS SIE PYTAŁ PRZECIEZ TYLE ICH JEZDZIŁO W SYLWESTRA ZNOJOMI CO BYLI Z NIM NIECH h**... NIE PALĄ CO UFO GO PORWAŁO RACZEJ NIE CHŁOPAK WSIADAŁ DO JAKIEGOS AUTA MOZE? WSPUŁCZUJE RODZINIE !!!

#14 as22

as22

Swojak

• PipPipPipPip
  • 349 postów

Napisano 10 styczeń 2012 - 20:56:37

Z tego co mi wiadomo to juz go znaleziono dzis w nocy na plazy. Szczere kondolencje dla rodziny...

Nawet nie gadaj , mam syna w podobnym wieku i z każdym razem jak wychodzi wieczorem , umieram z niepokoju. chciałabym ,zeby ten chłopak sie odnalazł cały. Ale po takim czasie ......

#15 ~drwalu~

~drwalu~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2012 - 21:18:02

zobaczycie ze za dwa tygodnie go znajda bo wypłynie tylko ciekawe gdzie a dyskoteka skończyła się koło 3 bo trzoda zadymę zrobiła i pieski przyjechały może to ich sprawka oklepali chłopaka i zostawili go pod Koszalinem albo gdzies dalej . a tak to współczuje bo lepsza jasność sytuacji niż niepewność przez tak długi czas

#16 ~anulka2432~

~anulka2432~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2012 - 21:20:52

Kur...ludzie jeżeli coś wiecie,dajcie znać policji lub rodzinie jak sie boicie przecież można anonimowo....darłowiacy niech ruszy was sumienie...

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2012 - 22:01:00

zobaczycie ze za dwa tygodnie go znajda bo wypłynie tylko ciekawe gdzie a dyskoteka skończyła się koło 3 bo trzoda zadymę zrobiła i pieski przyjechały może to ich sprawka oklepali chłopaka i zostawili go pod Koszalinem albo gdzies dalej . a tak to współczuje bo lepsza jasność sytuacji niż niepewność przez tak długi czas

człowieku! on był widziany na monitoringu między 4 a 5 to z jakiej racji mógł być w tym czasie o której napisałeś pod Koszalinem? w ciągu godziny, czy tam 2 nie dotarłby do Darłówka;) trochę logiki i przestańcie wymyślać już historie;) Policja próbuje pomóc, a wy jeszcze ich oskarżacie. Ludzie trochę szacunku:) nie mówmy, że oni traktują nas jak śmieci, bo również oni mają uczucia;)

#18 ~adler~

~adler~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2012 - 23:55:17

Pierwszy raz tu sie pojawia wątek, ze ponoć była jakas zadyma i interweniowala policja, ktos to juz słyszal?

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2012 - 06:46:35

Współczuję rodzinie, czekam z niecierpliwością na nowe fakty, dajcie sobie spokój z tym "jasnowidzem" Jackowskim, przecież to ściema jakich mało.

#20 ~Darłowianka~

~Darłowianka~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2012 - 07:38:11

Naprawdę szczerze współczuję całej rodzinie. Trzeba mieć nadzieję i wierzyć, że będzie dobrze!!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych