Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

A jednak dalej funkcjonuje.... TESCO

tesco sklep

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 dorota321

dorota321

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 28 luty 2013 - 23:01:40

Witam. Tyle się pisało i mówiło na temat naszego sklepu Tesco, że likwidują, że sprzedają ,że źle, że ceny, że kasy samoobsługowe itd. itp. a tu miła niespodzianka :) Na początku też byłam wrogo nastawiona, pewnie dlatego że nie lubię zmian jak zresztą większość z nas. Ale teraz po kilku miesiącach najpierw przymusowych a teraz przyjemnych zakupów przyzwyczaiłam się do tego sklepu. Powiem więcej naprawdę go lubię. czytałam wcześniejsze posty na temat cen, jakości, obsługi i powiem tak, każdy z nas nawet w najlepiej prowadzonym sklepie może znaleźć wiele błędów niezgodności oraz absurdów. Chcę nadmienić jedną podstawową rzecz wyróżniającą ten sklep od reszty, to PORZĄDEK!!! :o Wystarczy wejść do tego sklepu żeby zobaczyć jak powinien wyglądać sklep przygotowany do handlu. Sama wiem jakie to trudne prowadząc kilka lat temu sklep spożywczy w Słupsku. Tam na każdym kroku widać trud i zaangażowanie firmy porządkowej ,maszyna sprzątająca cały czas w ruchu, panie z mopami na wejściu. Nie wiem czy ktoś wchodził na stronę tesco i zainteresował się co oprócz handlu firma promuje. Polecam poniższy link http://www.tesco.pl/...ko-edukacja.php. Jest tam fajna akcja dla szkół, akcje ekologiczne i kilka fajnych rzeczy. Napisałam tych kilka słów bo naprawdę warto a przy tym nie obsmarowałam innych sklepów, bo uważam że każdy z nas mimo codziennych obowiązków jakim są zakupy ma prawo wyboru czy robi to z przymusu czy też z wielkim zadowoleniem. Ja od kilku tygodni robię to z zadowoleniem D.M

Użytkownik dorota321 edytował ten post 01 marzec 2013 - 21:34:13

#2 Grzegorz Dyndała

Grzegorz Dyndała

Bywalec

• PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 01 marzec 2013 - 08:49:44

Pani "Doroto 321" w Tesco nie ma POŻĄDKU, jest natomiast porządek.

#3 dorota321

dorota321

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 01 marzec 2013 - 21:35:54

Specjalnie dla Pana nastąpiła poprawa. ;)

#4 Lutka

Lutka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1247 postów

Napisano 02 marzec 2013 - 08:03:58

Mnie się Tesco też podoba. Faktycznie czyściutko, mile dziewczyny, asortyment towarowy aż za duży jak na Sławno, ciekawe ciuszki...

#5 Jokery

Jokery

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 02 kwiecień 2013 - 18:23:52

TESCO jest jedynym sklepem w Sławnie na aż tak wysokim poziomie.
Na drugim miejscu nie nalezy zapomnieć o ten Nowej Biedronce, na ODW.
No a na ostatnim jak dla mnie jest INTERMARCHE - sklep ten nie jest zbyt czysty, mięso nie jest tam dobrej jakośći i nie wygląda zbyt ładnie. o Kasach nie wspomnę ...

#6 Sławek.W

Sławek.W

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 02 kwiecień 2013 - 21:46:26

Jest tylko drobna różnica pomiędzy tymi sklepami . Z tego ostatniego podatki zostają w Sławnie.

I jeszcze jedno ja wolę ten trzeci sklep bo obsługa jest normalna .

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: tesco, sklep

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych