Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

24 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~olki~

~olki~
  • Goście

Napisano 05 maj 2013 - 20:05:47

beka z redaktora

#2 ~cyfer~

~cyfer~
  • Goście

Napisano 05 maj 2013 - 21:02:00

no słychać, że mecz przeżywał i to bardzo, ale właśnie dlatego fajnie się słuchało
gratulacje AZS!!!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 maj 2013 - 21:40:08

Brawo, jest szansa na medal :)

Damian Zydel- podczas długiej przerwy trzeba było zachować się kulturalnie i podać jedną piłeczkę kibcom z Sopotu, machał cały sektor ! Wstyd i niegościnność !!

#4 ~Raf~

~Raf~
  • Goście

Napisano 05 maj 2013 - 22:08:36

Historyczna potyczka. Gratulację dla Was Koszalin! Szkoda, bo bez naszej Kotwicy nie będzie tak pięknie w przyszłym sezonie :/

#5 ~azsdofinału~

~azsdofinału~
  • Goście

Napisano 05 maj 2013 - 23:02:04

Ładny mecz. :)
Co do piłeczek... każdy widział kto wygrał rzuty - mimo, że nagroda nie jest mu raczej potrzebna... ;]

#6 ~Azs Man~

~Azs Man~
  • Goście

Napisano 05 maj 2013 - 23:14:24

Czy ja dobrze widzę? Marni Dupsk męczą się ze Stelmetem? Taki zajebi*** klubik z Dupska koło Kobylnicy nie może sobie dać rady z Zieloną Górą?? hahaha

Stelmet! powodzenia i do zobaczenia w półfinale!

Ps. Dokopcie temu śmiesznemu Marnemu klubikowi z Dupska, gdzie doping musi być z głośników!

Nie rób wstydu naszym kibicom. Jedno że robisz totalną internetową napinkę i piszesz straszne głupoty a drugie że każdy normalny prawdziwy kibic Azs jest w tej chwili za Czarnym ponieważ mogą być piękne derby oraz są oni teoretycznie słabsi od Stelmetu.

#7 ~tete~

~tete~
  • Goście

Napisano 06 maj 2013 - 05:47:02

a kto wygrał rzuty w przerwie , kogo synalek:)??

#8 ~MAWI~

~MAWI~
  • Goście

Napisano 06 maj 2013 - 06:20:42

a widzisz pe.ale ja jestem ze Slupska i bylem za wami po to by spotkac sie z wami a ty buraku z koszlkowa tak myslisz to kawal wala z ciebie

Nie przejmuj się kolego ze Słupska. Zawsze znajdzie się taki ,wśród Waszych również, któremu brak kultury i będzie na forum pokazywał swoje frustracje. Ja np jako prawdziwy kibic różnych dyscyplin sportowych zawsze mam szacunek dla innych zespołów i ich fanów i nie zwracam uwagi na napinaczy. Najlepiej ignorować ich to sami zamilkną. Po zablokowaniu forum Czarnych na GP24 znalazło się kilku kibiców Czarnych którzy próbowali swoimi wpisami na naszym forum prowokować kibiców AZS. Zostali zwyczajnie olani i zakończyły się wpisy. Dla mnie ta wojna między naszymi kibicami jest niezrozumiała tym bardziej ,że "ojciec" Waszych sukcesów, Mirek Lisztwan był wychowankiem J. Olejniczaka i AZS-u.

#9 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 06 maj 2013 - 07:09:55

a kto wygrał rzuty w przerwie , kogo synalek:)??

wygral, bo trafil zawistny baranie. ale przez niektorych zawisc przemawia... MASAKRA!!!!

#10 ~Ojciec Śnięty~

~Ojciec Śnięty~
  • Goście

Napisano 06 maj 2013 - 08:01:14

Co za kraj. Koszykarze awansują do półfinałów, a na forach debata o synu Igora, który wygrał konkurs rzutów wolnych BO TRAFIŁ, a inni NIE oraz o wstydzie i niegościnności prowadzącego, który nie podał piłeczki Treflowi bo starał się wbić do głowy kibicom z Koszalina, aby nosili na mecze białe koszulki.

Skandal, faktycznie skandal. Mam nadzieję, że prasa zajmie się tym tematem :D

#11 ~Mały 33~

~Mały 33~
  • Goście

Napisano 06 maj 2013 - 08:03:24

Gratulacje dla chłopaków z AZS-u, super. Komentarz radiowy bezcenny. Ja pamiętam jak AZS wygrywał walkę o wejście do extraklasy z Turowem i p. Mirek się popłakał na antenie - a ja z nim. Super. Życzę powodzenia Czarnym, do boju Czarnuchy!

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 maj 2013 - 08:12:53

Nie przejmuj się kolego ze Słupska. Zawsze znajdzie się taki ,wśród Waszych również, któremu brak kultury i będzie na forum pokazywał swoje frustracje. Ja np jako prawdziwy kibic różnych dyscyplin sportowych zawsze mam szacunek dla innych zespołów i ich fanów i nie zwracam uwagi na napinaczy. Najlepiej ignorować ich to sami zamilkną. Po zablokowaniu forum Czarnych na GP24 znalazło się kilku kibiców Czarnych którzy próbowali swoimi wpisami na naszym forum prowokować kibiców AZS. Zostali zwyczajnie olani i zakończyły się wpisy. Dla mnie ta wojna między naszymi kibicami jest niezrozumiała tym bardziej ,że "ojciec" Waszych sukcesów, Mirek Lisztwan był wychowankiem J. Olejniczaka i AZS-u.

Naprawdę kibicujesz drużynie, której fani na swoich forach pisza takie komentarze ? :

Trzymac tak dalej , mam nadzieję, że naszym dobrze pójdzie w Zielonej a potem jedziemy z kur..wami!!!

Bóg cie opuścił, czy jesteś ze Słupska ?

#13 ~Gwardzista~

~Gwardzista~
  • Goście

Napisano 06 maj 2013 - 13:56:14

W Koszalinie tylko GWARDIA !!! po co wydawać z naszego budżetu pieniądze na jakiegoś kosza?

#14 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 06 maj 2013 - 15:35:46

Ładny mecz. :)
Co do piłeczek... każdy widział kto wygrał rzuty - mimo, że nagroda nie jest mu raczej potrzebna... ;]

jest mu potrzebna, bo ciezko trenuje, poza tym, to nie byla gra o milion, tylko kupon so Subway'a. ale spac nie mogles pewnie cala noc. to nic, ze azs wygral. jak ten maly mogl trafic?

#15 ~korek~

~korek~
  • Goście

Napisano 06 maj 2013 - 16:24:23

jest mu potrzebna, bo ciezko trenuje, poza tym, to nie byla gra o milion, tylko kupon so Subway'a. ale spac nie mogles pewnie cala noc. to nic, ze azs wygral. jak ten maly mogl trafic?

Zgadzam się. Widzialem kiedys, że maly Milicicza oddaje nagrody temu kto naprawde złapał piłke do rzutu, wiec dla subwaya tego pewnie nie zrobił. Zawiść z was bije i jad! AZS nam wygrał półfinał, to jest ważne, a co do konkursów to przecież zabawa. chłopak trafia to go chwalić a nie dyskutować o nagrodzie! ZAWISTNICY!!!! BRAWO MAŁY!!! ROŚNIE Z CIEBIE KOSZYKARZ! a ta cała reszta dyskutująca o twojej wygranej bedzie się kiedyś Tobą chwalić!

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 maj 2013 - 17:19:23

Zgadzam się. Widzialem kiedys, że maly Milicicza oddaje nagrody temu kto naprawde złapał piłke do rzutu, wiec dla subwaya tego pewnie nie zrobił. Zawiść z was bije i jad! AZS nam wygrał półfinał, to jest ważne, a co do konkursów to przecież zabawa. chłopak trafia to go chwalić a nie dyskutować o nagrodzie! ZAWISTNICY!!!! BRAWO MAŁY!!! ROŚNIE Z CIEBIE KOSZYKARZ! a ta cała reszta dyskutująca o twojej wygranej bedzie się kiedyś Tobą chwalić!

mały może i tak, ale najstarszy gania za Damianem przez całą halę i poluje na piłkę, potrafi nawet dorosłych prosić żeby mu ją oddali, dlatego tak często bierze udział w konkursie. Czy to jest fair ? Sam sobie odpowiedz.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 maj 2013 - 17:22:00

Co za kraj. Koszykarze awansują do półfinałów, a na forach debata o synu Igora, który wygrał konkurs rzutów wolnych BO TRAFIŁ, a inni NIE oraz o wstydzie i niegościnności prowadzącego, który nie podał piłeczki Treflowi bo starał się wbić do głowy kibicom z Koszalina, aby nosili na mecze białe koszulki.

Skandal, faktycznie skandal. Mam nadzieję, że prasa zajmie się tym tematem :D

kultura wymaga, żeby dbać o gości, tym bardziej tych z Sopotu. Nikt nikogo zmuszać nie będzie do noszenia białych koszulek, nie tędy droga. Zgadzam się z opinią, że piłeczka konkursowa powinna trafić do sektora gości, nie ważne z jakiego klubu.

#18 ~Szyderca~

~Szyderca~
  • Goście

Napisano 06 maj 2013 - 17:54:05

Ale macie ludzie problemy. Na pewno jest to dobre miejsce na poruszanie takich tematów?

#19 ~robinson~

~robinson~
  • Goście

Napisano 06 maj 2013 - 19:17:22

Przeciez kazdy może ganiać za piłką ... Niech sobie lata kto chce ! Dla mnie ważniejsze są powody mojej radości , która mnie uskrzydla od wczoraj! AZS!

#20 ~KOSZALIN~

~KOSZALIN~
  • Goście

Napisano 06 maj 2013 - 19:41:03

no właśnie pewnie spać nie mogłeś! Co za obłuda, rzucaj mały ile wejdzie! AZS, AZS!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: lol

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych