Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Adoptuj mnie...

Adopcja czarny terier rosyjski opieka fundacja

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Boguslawa

Boguslawa

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 04 sierpień 2013 - 19:30:53

Tajka, suczka w typie czarnego teriera rosyjskiego, jest pod opieką fundacji Czernysz w Potrzebie.

Tajka ma 6 lat, jest średniej wielkości, nie ma rodowodu, ale wyglądem i charakterem - 100% czarny terier. Tajka jest wysterylizowana i zupełnie zdrowa. Do adopcji od zaraz...

Tajka jest psem jednego Pana, któremu podda się bezwzględnie, będzie mu towarzyszem i przyjacielem. Pod pewnymi warunkami - Tajka potrzebuje silnej, konsekwentnej ręki, najlepiej kogoś, kto miał doświadczenie z psami. Nie jest to pies dla nowicjusza, bo poprzednie lata Tajka nie była odpowiednio socjalizowana i na pewno suczka będzie wymagała sporo uwagi i cierpliwości. Jesteśmy jednak pewni, że potrafi oddać okazane serce z nawiązką.

Rekomendowana dla Tajki rodzina to osoby bez małych dzieci, najlepiej, by domowników było nie więcej niż dwoje, do tego bez innych zwierząt.

Dotychczas pilnowała dużego domu z ogrodem, jednak po przeprowadzce właścicieli do mieszkania zabrakło dla niej miejsca. Przed schroniskiem uchronił ją dobry człowiek, który niestety nie miał doświadczenia ani możliwości odpowiedniego zajęcia się nią. Tym sposobem Tajka trafiła do naszego domu tymczasowego, gdzie pod troskliwą opieką uczy się dobrych manier oraz współpracy z ludźmi i psami.

Tajka z wdzięcznością przyjmie każdą pomoc, ale najbardziej tęskni za kochającym domem docelowym.

telefon w sprawie adopcji Bogusia 504 158 841

Załączone miniatury

• DSCF0010.JPG
  • tn_Tajka (3).JPG

#2 Boguslawa

Boguslawa

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 06 sierpień 2013 - 20:05:20

A to wypowiedź jednej z wolontariuszek -
Wzruszyłam się...oglądając zdjęcia.
Dziękuję Ci Iza za tą relację , bo tylko ciągle ja pisałam jakim wspaniałym psem jest Tajka . Zachowanie Tajki wobec Ciebie wskazuje jak wielkie zaszły zmiany w jej zachowaniu . Nie powinno się mówić ZAWSZE lub NIGDY bo te słowa mają ulotne znaczenie więc ja do znudzenia będę powtarzać WARTO WARTO i jeszcze raz WARTO nawet najgrożniejszemu psu dać szansę bo to my ludzie odpowiadamy za dobre lub złe zachowanie zwierząt Jeszcze raz dziękuję bo mimo ,że rzadko widuje Tajkę to jest bliska mojemu sercu , a teraz wiem,że spokojnie możemy zintensyfikować ogłoszenia i nie powstydzimy się za sunię. I nowe zdjecia Suni .

Załączone miniatury

• Tajka010.jpg

#3 Boguslawa

Boguslawa

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 09 sierpień 2013 - 19:21:45

Czy nikogo nie zwruszył los psiaka. Przecież to , my ludzie,  zgotowaliśmy jej taki los.

Użytkownik Boguslawa edytował ten post 09 sierpień 2013 - 19:22:01

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Adopcja, czarny terier rosyjski, opieka, fundacja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych