Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Adoptuj zwierzaka wirtualnie :: zobacz komentowany artykuł

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~tak,tak..~

~tak,tak..~
  • Goście

Napisano 12 luty 2014 - 12:32:55

Jasne a kasę sobie wezmą oni sami.. na zaufaniu ludzi i dobroczynności ludzi chcą se dozbierać.. 

Ja np. wolę wysłać karmę a nie pieniądze bo nie oszukujmy się na kasę każdy chciwy! nie popieram akcji i nie wysyłajcie pieniędzy. jak coś to karmę.

#2 ~sisi311~

~sisi311~
  • Goście

Napisano 15 luty 2014 - 00:17:17

Szukam zwierzątka bo bez niego pusty jest dom . Odwiedzam strony internetowe schronisk w celu zaadoptowania milusińskiego ale to co czytam powala mnie z nóg...jak twierdzi po przeczytaniu artykułu pan x doskonale znany nam z tegoż artykułu twierdzi (rzecznik ZUW w szczecinie) że zgoda rodzica na przesłanie darowizny przez niepełnoletniego jest nie potrzebna,  to ja czegoś tu nie jestem w stanie pojąć!....Obowiązuje nas podatek dochodowy, podatek od darowizn...itd.. Więc jak niepłnoletni  który nie osiąga dochodów i nie rozlicza się z us może wam przesyłać darowizny bez zgody rodziców... Chyba Ktoś powinien zainteresować się tym artykułem i wypowiedziom pewnego  pana.....

#3 moonika

moonika

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 22 luty 2014 - 15:22:23

zdecydowanie, musimy być czujni. to ile teraz jest róznych osób podszywających się po akcje chartyatywne to jest przerażające jak można żerować na ludzkiej krzywdzie i wpółczuciu. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych