Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Adwokat, mecenas dobry

dobry wygrywający najlepszy adwokat radca mecenas prawo rodzinne alimenty

22 odpowiedzi w tym temacie

#1 kolorowa

kolorowa

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 13 czerwiec 2013 - 13:21:38

Witam
potrzebuję bardzo dobrego adwokata z Białogardu ewentualnie okolic zajmującego śię
prawem rodzinnym ,alimenty ..... proszę o pomoc jestem z poza Białogardu i nie mam pojęcia kto jest tam bardzo dobry , kto zazwyczaj wygrywa z góry dziękuję za poważne podpowiedzi pozdrawiam

nikt serio ?? żadnej podpowiedzi ?????

#2 JanuszCzart

JanuszCzart

Swojak

• PipPipPipPip
  • 429 postów

Napisano 13 czerwiec 2013 - 21:54:50

Google boli czy gryzie, 5 sekund. 

http://www.firmy.net...,bialogard.html

Haha zazwyczaj wygrywa, dobry tekst.

#3 kolorowa

kolorowa

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 13 czerwiec 2013 - 22:33:24

google nie boli ale mi chodzi o dobrego nie o jakiegoś , o jakieś nazwisko!!! interesuję mnie konkrety !!!!właśnie zazwyczaj wygrywa zapewne dobrze zrozumiałeś moje słowa .....złośliwość taka natura  polaczka poprosiłam o konkretną pomoc nie  potrafisz  czy też nie chcesz pomóc to się nie udzielaj

dziękuję

#4 JanuszCzart

JanuszCzart

Swojak

• PipPipPipPip
  • 429 postów

Napisano 14 czerwiec 2013 - 11:03:53

Znam dobrego radce prawnego jak i adwokata. Ale oni pierdołami się nie zajmują. Polaczkiem to ty jesteś, bo nawet poprawnie pisać nie potrafisz. Nawet się nie starasz.

Wystarczyło mi kilka chwil, by wyszukać w necie opinię na temat adwokatów. Andrzej Czerniec - ponoć młody i dobry. Możesz mieć dobrego adwokata, ale to sąd decyduje o alimentach.

#5 xyz123

xyz123

Swojak

• PipPipPipPip
  • 138 postów

Napisano 14 czerwiec 2013 - 11:29:24

''Sad'' i tak wyda wyrok ''słuszny'' szkoda kasy na adwokatów.W naszym chorym państwie nic nie funkcjonuje prawidlowo zus,oświata,słuzba zdrowia,policja,sady,prokuratura, urzad skarbowy itp. wszystkie te instytucje nie sa dla ludzi,dla nas, tylko sluza dla systemu który nas zniewala i wyzyskuje.To jest państwo dla urzedników i nieudaczników na stołkach.

#6 kolorowa

kolorowa

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 14 czerwiec 2013 - 12:36:28

tak , masz rację aczkolwiek dobrze jest mieć dobrego adwokata :D

Znam dobrego radce prawnego jak i adwokata. Ale oni pierdołami się nie zajmują. Polaczkiem to ty jesteś, bo nawet poprawnie pisać nie potrafisz. Nawet się nie starasz.

Wystarczyło mi kilka chwil, by wyszukać w necie opinię na temat adwokatów. Andrzej Czerniec - ponoć młody i dobry. Możesz mieć dobrego adwokata, ale to sąd decyduje o alimentach.

Dziękuję serdecznie za pomoc , co do polaczka owszem jestem i to marnym jestem polaczkiem co do poprawnej polszczyzny całe szczęście zrozumiałeś co miałam na myśli co napisałam i o co mi chodziło a co do pierdoł to akurat nie chodzi o uzyskanie 500 zł alimentów od tatusia ,to zuełnie inna sprawa i dużo , duuuuuuuuużo większe peniądze :D

http://panoramafirm....-aihaym_xt.html
zobacz na tak poważnej stronie też jest błąd :D ach ta polszczyzna .....ok mało istotne
skorzystam z twojej rady zadzonię do tego Pana może mi pomoże

#7 orenz

orenz

Wam kury szczać prowadzić , a nie politykę robić

• PipPipPipPip
  • 636 postów

Napisano 15 czerwiec 2013 - 07:06:54

polecam:

Kancelaria Radcy Prawnego

Emilia Kwietniewska-Zapart

ul. Borzymowskiego 2, 78-200 Białogard

Tel./fax. 0947132323, 512496926

będziesz zadowolona

no to się uśmiałem. Janusz jak Ty to robisz ,że potrafisz poprawic humor człowiekowi samym swoim pisaniem. Znam wielu radców i adwokatów z Białogardu , żaden nie powiedziałby ,że sprawa o alimenty to pierdoły i sie nimi nie zajmują. słodki skaczący iesoooo ....

#8 JanuszCzart

JanuszCzart

Swojak

• PipPipPipPip
  • 429 postów

Napisano 15 czerwiec 2013 - 07:30:00

Janusz jak Ty to robisz ,że potrafisz poprawic humor człowiekowi samym swoim pisaniem. ...

Dzięki mnie będziesz dłużej żył ;]. Śmiech wyzwala hormony życia. Tak serio, znam akurat takich. Nie podejmują się takich przypadków. Dla niech to nic ciekawego, mało kasy. Znasz z Białogardu ? Czym Białogard jest jak nie zadupiem, dziwisz się ?

Kolorowa, jak chłop jest winny. Skroj go ile wlezie.

#9 kolorowa

kolorowa

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 16 czerwiec 2013 - 21:14:21

Dziękuję :D to on chce  skroić dzieci , zmniejszenie alimentów i trzy lata wstecz  zwrot bo za dobrze im się żyje .....

jutro dzwonię do  adwokata p

.

Andrzeja

#10 ada1

ada1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 126 postów

Napisano 17 czerwiec 2013 - 05:56:35

obys tylko nie trafila do mecenasa na ulice LUDOWA.....bo stracisz wszystko.a na koniec bedzie cie unikal.tak zrobil z moja siostra.

#11 kolorowa

kolorowa

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 17 czerwiec 2013 - 07:23:11

sprawdziłam ten Pan jet ze staromiejskiej   

:D

#12 ~Olek~

~Olek~
  • Goście

Napisano 24 październik 2017 - 09:52:33

W sprawie rodzinnej polecam adwokata Cejrowskiego z miasta Tczew, wybronił mnie z opanowaniem w mojej sprawie

#13 ~Niedojad Krakowska~

~Niedojad Krakowska~
  • Goście

Napisano 24 październik 2017 - 15:18:14

Piszecie o bzdetach a juz zapomnieliscie o drugiej mierci zamobojczej policjanta z KPP Drrawskigdzie nikt nie ponosi odpowiedzialnosci

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2017 - 17:29:34

Piszecie o bzdetach a juz zapomnieliscie o drugiej mierci zamobojczej policjanta z KPP Drrawskigdzie nikt nie ponosi odpowiedzialnosci

#15 ~smerfetka44~

~smerfetka44~
  • Goście

Napisano 25 październik 2017 - 09:33:00

Mamy 2017 a temat był pisany w 2013 ?!

#16 ~Krakowski Niedojda~

~Krakowski Niedojda~
  • Goście

Napisano 25 październik 2017 - 09:46:44

Mamy 2017 a temat był pisany w 2013 ?!

co typiszesz to jest aktuana smierc policjanta niezorientowany babsztylu

#17 ~smerfetka44~

~smerfetka44~
  • Goście

Napisano 25 październik 2017 - 10:02:26

Czytałam Twoje wypowiedzi na świdwińskim forum więc swoją kulture zabierz ze sobą.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2017 - 20:42:27

A co mnie to obchodzi?  Napisz do Jadzi.

#19 ~joeska~

~joeska~
  • Goście

Napisano 30 maj 2018 - 10:42:21

Na szczęście ja adwokata dla siebie znalazłam w miarę szybko, bo trafiłam na Ranking Prawników (prawnikzpolecenia.pl) tam znalazłam oferty adwokatów i radców prawnych z mojego miasta, a następnie zapoznałam się z opiniami klientów na ich temat. To pomogło mi dokonać wyboru. 

#20 ~fans~

~fans~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2019 - 18:43:18

Mi bardzo pomógł i zaoszczędził nerwów adwokat Cejrowski z Tczewa. Olbrzymi profesjonalizm i wiedza dzięki, której można wygrać każdą sprawę.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dobry, wygrywający, najlepszy, adwokat, radca, mecenas, prawo rodzinne, alimenty

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych