Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

akcesoria do kuchni

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Madzia k~

~Madzia k~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 16:17:03

Witam wszystki, potrzebuje Waszej pomocy w zakupie wyposażenia do mojej kuchni. Mam nadzieję, że podacie mi jakieś sprawdzone sklepy, w których można kupować bez żadnego ryzyka, że mnie oszukają.

#2 ~anielka78~

~anielka78~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2019 - 16:06:08

W Sotbe kupisz nowoczesne i porządne baterie do kuchni i łazienki, bez obaw możesz u nich zamawiac, mam od nich baterię i zadowolona jestem bardzo bo pasuje do mojej kuchni w stylu skandynawskim

#3 MireK83

MireK83

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 02 grudzień 2019 - 10:16:51

Heh, jeżeli aż tak obawiasz się dokonywać zakupów przez Internet, może lepiej osobiście wybrać się do jakieś stacjonarnej placówki i tam na miejscu dokonać zakupu? Niemniej odpowiadając na Twoje pytanie - ja dokonuje zakupów jedynie w sklepach, które posiadają udostepniony regulamin. Jestem w stanie na podstawie zawartych tam informacji (po NIP, KRS) ocenić czy nie jest to firm krzak.

Jeżeli jesteś z jakichs powodów dalej zainteresowana dokonaniem zakupu wyposażenia przez Internet, to osobiście polecam portal domni.pl. Posiadają ponad 30 tysięcy produktów, a także bogatą galerię inspiracji - opinowane zdjęcia ułatwiają dobór tych właśnie produktów, które nam się w aranżacji spodobały. Sam ostatnio dokonywałem tam zakupu granitowego 1.5 komorowego zlewu - wybór jest na prawdę szeroki (https://domni.pl/produkty/zlewy - zachęcam do sprawdzenia).

Użytkownik MireK83 edytował ten post 02 grudzień 2019 - 10:17:04

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych