Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Akcja Wiosna! 《DDTank》


Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 roger_b

roger_b

    Nowy

  • Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 14 marzec 2012 - 04:13:28

Polskie serwery 1 & 2 《DDTank》 zostały połączone. Drodzy Gracze - witajcie w nowym domu! Aby podziękować wszystkim Graczom 《DDTank》 za wsparcie i wierność, firma ELEX przygotowała, w dniach 15-18 marca, serię akcji na platformie 337.com. Czekają bogate nagrody!

Śluby na nowym połączonym serwerze otrzymają jeszcze więcej błogosławieństw. Czyż to nie jest romantyczne? Gracze którzy wstąpią w związek małżeński 15 marca otrzymają Pierścień Romansu +1, Cios Diabła +2 i inne nagrody. Podczas trwania akcji, Gracze którzy zajmą jedno z 10 pierwszych miejsc w tygodniowym rankingu zdobytego doświadczenia, otrzymają wysokopoziomową Perłę Atrybutu. Po połączeniu serwerów, w dniach 15-18 marca, Gracze którzy zostaną jednymi z 10 Graczy o największej mocy zdobędą bogatą nagrodę, a nawet Pierścień Romansu +4 w prezencie. Poza tym organizujemy wielką akcję prezentów za doładowania "Połączenie Serwerów": podczas trwania akcji, Gracze którzy jednorazowo doładują za wyznaczoną kwotę, otrzymają Superkamienie losowego poziomu, Pierścienie Romansu, Pierścienie Wenus, Amulety Szczęścia 25%, Karty Podwójnego Honoru i inne bogate nagrody! Co więcej, 3 graczy którzy łącznie doładują za najwyższe kwoty, otrzyma dodatkowo specjalne prezenty! Na co więc czekacie? Do roboty!

Strona macierzysta DDTank - 337.com - jest portalem gier wypełnionym grami browserowymi, grami społecznościowymi, grami flash. Działamy na rynkach Chin, Brazylii, Niemiec, Portugalii, Turcji, Hiszpanii, Polski, Holandii oraz w krajach anglojęzycznych. Do chwili dzisiejszej, do gier platformy 337 zarejestrowało się ponad 10 milionów graczy, z czego ponad 1 milion loguje się codziennie, dzięki czemu nasza firma stała się liderem wśród chińskich firm oferujących rozrywkę na międzynarodowych rynkach gier. W Polsce, DDTank odniosła sukces wśród młodych graczy, codziennie zdobywając nowych użytkowników. Na co więc jeszcze czekasz? Spróbuj sam!

Jeszcze berdziej ekscytująca, jeszcze więcej doświadczenia, pięknej biżuterii, ulepszonych przedmiotów prezentów i jeszcze więcej czeka na wojowników DDTank. Spędź ten romantyczny marzec wraz z 《DDTank》!

Strona oficjalna: pl.337.com
Strona gry: http://tiny.cc/rtu1aw

Dołączona grafikaDodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych