Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Borowik~

~Borowik~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2017 - 10:28:10

Witajcie,

Od czasu publikacji artykułu minęło już trochę czasu więc zapewne jest już większe doświadczenia a technologia poszła znacznie do przodu. Co sądzicie o polskich akumulatorach? Czy są one realną konkurencją dla zachodnich produktów? Pytam ponieważ sam posiadam Jenoxa z Chodzieży i jestem pozytywnie zaskoczony. Kilka ciekawych przygód ale jednak bez nerwów i większych problemów. Co myślicie? 

#2 ~Joda~

~Joda~
  • Goście

Napisano 05 luty 2018 - 21:41:26

Ja mam Jenoxa od roku ale kupiłem auto już z nim na pokładzie od Polaka w Norwegii bo jeszcze tu mieszkam. Na mrozie odpala elegancko więc póki co jestem zadowolony. Teraz na chwilę jestem w Polsce ale jeszcze mnie takie temperatury nie zastały jak tam ;)

#3 spaarroow

spaarroow

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 08 luty 2018 - 17:01:53

Ja niestety niezbyt się na tym znam... Nie będę w stanie w tym obszarze tematycznym pomóc...

#4 RedPaździernik

RedPaździernik

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 21 listopad 2018 - 19:35:34

Potwierdzam - polskie Jenoxy są bardzo dobrymi akumulatorami w bardzo rozsądnej cenie - dla zainteresowanych podsyłam materiały jak one powstają

#5 ~Pan~

~Pan~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 07:51:28

Miałem akumulator Jenox. Dziadostwo jakich mało! Po roku użytkowania nie odpalal auta juz na przymrozkach po -3 stopnie a jak oddalem na gwarancję to nie widzieli żadnej usterki. Auto poszlo na warsztat, ładowanie bdb, zadnego lewego poboru prądu, masakra. W końcu kupiłem Tople za 500zl i do niej nie bylo zadnych zastrzeżeń.

#6 RedPaździernik

RedPaździernik

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 20:54:51

Miałem akumulator Jenox. Dziadostwo jakich mało! Po roku użytkowania nie odpalal auta juz na przymrozkach po -3 stopnie a jak oddalem na gwarancję to nie widzieli żadnej usterki. Auto poszlo na warsztat, ładowanie bdb, zadnego lewego poboru prądu, masakra. W końcu kupiłem Tople za 500zl i do niej nie bylo zadnych zastrzeżeń.

Mam 3 auto z Jenoxem i nie zgadzam się z Twoją opinią. W każdym przypadku miałem baterię po prawie 5 lat i zawsze wszystko było ok. 2 auta zostały u mnie w rodzinie i wiem, że nie wymieniali akumulatorów do tej pory. Wiadomo, że zawsze trafią się przypadki wadliwego sprzętu ale tyczy się to KAŻDEGO producenta oraz wpływ na to ma wiele czynników począwszy od lipnego sklepu gdzie mogłeś go kupić.

#7 ~SamborMS~

~SamborMS~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 10:34:22

Z akumualtorami to jest loteria. Faktycznie Jenox jakieś 10 lat temu miał bardzo kiepskie opinie. Uznawany wtedy był za markę marketową a co za tym idzie ciągnęła się za nimi kiepska opinia.

Dzisiaj to inne produkty. Polska fabryka, zresztą unowocześniana, bo pozyskali chyba fundusze z UE. Co za tym idzie jakość bardzo wzrosła.

#8 RedPaździernik

RedPaździernik

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 13 styczeń 2019 - 15:48:20

Z akumualtorami to jest loteria. Faktycznie Jenox jakieś 10 lat temu miał bardzo kiepskie opinie. Uznawany wtedy był za markę marketową a co za tym idzie ciągnęła się za nimi kiepska opinia.

Dzisiaj to inne produkty. Polska fabryka, zresztą unowocześniana, bo pozyskali chyba fundusze z UE. Co za tym idzie jakość bardzo wzrosła.

Zgadzam się aczkolwiek nigdy w marketach ich nie widziałem ;) nie wiem czy pozyskali dodatkowe środki czy nie ale dla mnie istotną kwestią są również inne aspekty (poza oczywiście tym, że robią co raz lepsze produkty i rozwijają swoje technologie), które wpływają na jakość i rozpoznawalność marki. Po pierwsze mocno poszli w ekologię organizując dodatkowe zajęcia dla dzieciaków w szkołach, po drugie dbają o groby powstańcze w Chodzieży i okolicach. Tego nie robi każda firma i o tym się głośno nie mówi ale wielkie brawa za inicjatywę.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych