Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

ALTERNATYWA DLA SZCZECINKA

polityka szczecinek alternatywa

38 odpowiedzi w tym temacie

#1 alternatywny

alternatywny

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 07 maj 2013 - 13:21:42

Alternatywa dla Szczecinka.
Tym tytułem chciałbym zachęcić do rozmowy na temat zmian, na które nasze miasto zasługuje.

Władza nikogo nie słucha. Wpływ ludzi na to, co się dzieje w mieście, ogranicza się do wyborów raz na cztery lata. Nie dajmy się zwariować. O wielu ważnych sprawach decyduje zorganizowana grupka.
Mieszkańcy nie mają wpływu na władze samorządowe oprócz wyborów ludzie nie mają nic do powiedzenia.

Uważam, ze społeczeństwo powinno pomyśleć nad utworzeniem inicjatywy samorządowej, która byłaby alternatywą i konkurencją dla obecnej władzy.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 maj 2013 - 17:20:34

jestem za , tylko aby to nie były slowa na papierze.Gdzie można się zapisać .? Wszyscy narzekają ale nikt nic nie robi , popieram takie myslenie , jeszcze bardziej działanie , mysłałem,że już otępienie wszystkich ogarnęło.

#3 alternatywny

alternatywny

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 07 maj 2013 - 19:35:26

By cokolwiek stworzyć to trzeba ludzi a jeżeli mowa o ugrupowaniu samorządowym to potrzeba naprawdę odpowiedzialnych ludzi. Porozmawiajmy najpierw o tym tu na forum, później spotkajmy się by działać

#4 ~obywatelka~

~obywatelka~
  • Goście

Napisano 07 maj 2013 - 19:54:16

Jest coś na rzeczy w tym,że władza się z nami nie liczy,a może to robić-moim zdaniem dlatego że jej na to pozwalamy,Nie rozliczamy jej nie żądamy by wyjaśniała.tłumaczyła swoje decyzje.To nie musi być żadne ugrupowanie tylko swobodna i poważna wymiana opinii-nie wiem w jakiej formie,Widzę zaś że każda partia,ugrupowanie itp.szybko zamienia się w klub kolesiów dbających o swoje interesy a nie o dobro ogółu.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 maj 2013 - 21:48:59

No,nowy club colesiów.Nie załapaliście się.I ja mam was popierać.Szukajcie głupich gdzie indziej.Jeszcze na wsi znajdziecie.

#6 alternatywny

alternatywny

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 07 maj 2013 - 22:14:00

Nie jest rzecz w utworzeniu alternatywy z tymi, którzy od lat startują w wyborach i nigdy im się nie udaje. Rzecz jest by ktoś spróbował zrobić coś nowego, bardziej dostępnego dla społeczeństwa i oczywiście bez kolesiostwa

#7 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 07 maj 2013 - 22:17:44

Pomysł jest naprawdę godny uwagi, bo obecni musza mieć wreszcie konkurencję by przez brak nadzoru całkowicie nie popadli w rutynę i samouwielbienie.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 maj 2013 - 07:58:43

No,nowy club colesiów.Nie załapaliście się.I ja mam was popierać.Szukajcie głupich gdzie indziej.Jeszcze na wsi znajdziecie.

Oczywiście najlepiej popieraj to co jest , a w mieście myslę jest więcej niemyslacych , przykładem są -wybrańcy- .Czy byłeś kiedy kolwiek na wsi , obejrzyj się za siebie skąd są Twoje korzenie , nastepnym razem myśl zanim coś napiszesz - przy urnie wyborczej intensywniej .

#9 ~jhkljjnlk~

~jhkljjnlk~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 14:26:31

więc co z tą samorządówką?

#10 ~NIK odem dyzma~

~NIK odem dyzma~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 14:50:28

alternatywy 7 !

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 17:41:24

rany Boskie ktoś chce coś w końcu w tym mieście zmienić a tu już i głupie komentarze się pojawiają. Tak, rzeczywiście lepiej siedzieć i narzekać,. Jeśli ktoś ma pomysły to może warto wysłuchać?? Jestem za, czas na zmiany!

#12 ~mkeszkaniec~

~mkeszkaniec~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 19:18:57

tak zmiebic wladze i tego zakichanego Duaglasa rany Boskie niech wraca do noza . tTrezba zmieni wszytkich na stanowiskach kierowniczych doslownie wszedzie z tego chorego ukladu . Ja juz nie popelnie bledu z rodzina jak poprzednio oddalismy glosy na Duaglasa.

#13 ~Erin Brockovich~

~Erin Brockovich~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 22:40:25

tak zmiebic wladze i tego zakichanego Duaglasa rany Boskie niech wraca do noza . tTrezba zmieni wszytkich na stanowiskach kierowniczych doslownie wszedzie z tego chorego ukladu . Ja juz nie popelnie bledu z rodzina jak poprzednio oddalismy glosy na Duaglasa.

Jestem bardzo ciekawy, jak się zachowasz, gdy znowu miasto zostanie obwieszone ogromnymi banerami i z każdego domu będą na Ciebie spoglądały te ..... ( z ostrożności procesowej nie napiszę tych epitetów) Już słyszę te tłumaczenia: "no może Duglas nie jest najlepszy, ale jego chociaż znamy, a ten nowy to pewnie tylko pcha się do koryta" Zresztą teksty o korycie będą bardzo ochoczo powtarzali wszyscy platformersi. Gdzieś słyszałem, że tylko rzeźnik potrafi oderwać świnie od koryta i niestety, tak jest to postrzegane, gdyż zapomniano już o służbie społeczeństwu i honorze. Popatrzcie ilu radnych zmieniało już przynależność partyjną i przekonania, byle tylko dostać dietę. Zdaję sobie sprawę, że trudno zaufać nowym, po tylu rozczarowaniach i zawodach, ale siedząc w domu niczego nie da się zmienić, a gdy nie pójdziemy na wybory, to te sępy tylko się ucieszą. Pamiętajcie, że oni mają żelazny elektorat osób, którym pasuje ten układ, i które z niego czerpią pełnymi garściami i jeżeli nie pójdziemy na wybory, to oni wybiorą się sami.. Rozmawiajcie ze znajomymi, przekonujcie ich. Jeszcze nie jest za późno, by to zmienić

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 11:04:13

Raczej niech kosi trawę , bo chyba już tylko tyle powinien robić .

#15 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 16 maj 2013 - 16:21:14

zastanawiam się ilu w przypadku spotkania w celu utworzenia nowej inicjatywy przyszłoby ludzi...

#16 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2013 - 16:27:47

zastanawiam się ilu w przypadku spotkania w celu utworzenia nowej inicjatywy przyszłoby ludzi...

Alternatywa dla Szczecinka.
Tym tytułem chciałbym zachęcić do rozmowy na temat zmian, na które nasze miasto zasługuje.

Władza nikogo nie słucha. Wpływ ludzi na to, co się dzieje w mieście, ogranicza się do wyborów raz na cztery lata. Nie dajmy się zwariować. O wielu ważnych sprawach decyduje zorganizowana grupka.
Mieszkańcy nie mają wpływu na władze samorządowe oprócz wyborów ludzie nie mają nic do powiedzenia.

Uważam, ze społeczeństwo powinno pomyśleć nad utworzeniem inicjatywy samorządowej, która byłaby alternatywą i konkurencją dla obecnej władzy.

proponuję ten temat wklieć również w innych szczecineckich mediach, ciekawie to wszystko brzmi. samo forum gk nie wystarczy

#17 ~ja~~

~ja~~
  • Goście

Napisano 18 maj 2013 - 19:42:54

proponuję ten temat wklieć również w innych szczecineckich mediach, ciekawie to wszystko brzmi. samo forum gk nie wystarczy

znam tylko to forum. możesz wskazać inne fora?

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2013 - 14:07:23

Niedawno przeczytałem ,że mieszkancy Żagania pozbyli się nieudaczników z urzędu miasta i dokonali nowych wyborów burmistrza i rady miasta . Można , nawet Niesiołowski nie pomół , bo jest posłem z tamtego rejonu/ lubuskie / , trzeba tylko chcieć coś zmienić .

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2013 - 20:02:31

To ogłoś referendum a nie srasz w internecie.Wiesz że nie masz szans.Za cienki jesteś w uszach.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 08:37:39

To ogłoś referendum a nie srasz w internecie.Wiesz że nie masz szans.Za cienki jesteś w uszach.

To znaczy ,że ktoś się boi

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: polityka, szczecinek, alternatywa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych