Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Anna Mętlewicz kłamie - PiS nie popiera Artura Wezgraja

MetlewiczPiS Wezgraj Jedliński PO Lepszy Koszalin Mętlewicz

39 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Dąb~

~Dąb~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 17:38:08

Na rewersie ulotek pana Artura Wezgraja znajduje się rekomendacja pani Anny Mętlewicz.

Niestety, nie jestem zalogowanym forumowiczem, więc nie mogę wkleić grafiki czy linków, ale pan poseł Czesław Hoc stanowczo odciął się od stanowiska pani Anny Mętlewicz.
Mogę tylko zachęcić do wpisania odpowiedniej frazy w Google i zawężenia wyszukiwania do ostatnich dni.

Koszalińskie struktury Prawa i Sprawiedliwości, do których i ja należę, nie udzielają poparcia żadnemu z kandydatów na prezydenta Koszalina.

Uważamy, że mieszkańcy naszego miasta zdolni są samodzielnie podjąć decyzję, czy
1) wziąć udział w II turze wyborów i oddać ważny głos,
2) poprzeć jakiegokolwiek kandydata zgodnie z własnym sumieniem.

Jako członek Prawa i Sprawiedliwości jest mi wstyd, że pani Anna Mętlewicz wykorzystała swój wizerunek jako kandydatki i reprezentantki Prawa i Sprawiedliwości do udziału w kampanii niedawnego wyborczego konkurenta, który z uwagi na swoją PZPR-owską przeszłość i obecnie głoszone poglądy (których głównym wyrazicielem jest jego syn, pan Jacek Wezgraj) nie znajduje pełnego poparcia z uwagi na niespójności programowe.

Decyzję pozostawiamy swoim mądrym wyborcom.

Nie jestem osobą decyzyjną, działamy kolektywnie i tę jedność pani Anna Mętlewicz złamała. Dalsze sprawy wymagają dyskrecji, gdyż są wewnętrzną sprawą Prawa i Sprawiedliwości.

#2 ~szok~

~szok~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 17:42:03

Rzeczywiście można to przeczytać na stronach np. radia koszalin

#3 ~konsekwencje~

~konsekwencje~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 17:43:05

Wywalić natychmiast Mętlewicz z PIS.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 17:55:38

ta kobieta to dramat nie polityk

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 18:00:19

a co na to skórka?

#6 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 18:01:33

Zwykła pieniaczka i tyle

#7 ~Danka~

~Danka~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 18:03:24

a co na to skórka?

Może będzie mądrzejszy i zostawi ten chory układ!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 18:12:30

Ani P. Skórka -szef struktur w Koszalinie ani P. Hoc - szef regionu nie poparli P. Wezgraja - to tylko wybryk P. Mętlewicz bo marzy je sie praca w ratuszy, dla mnie jest skończona jako polityk- Kobieta Chorągiewka

#9 ~IGOr~

~IGOr~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 19:06:05

Co mnie to obchodzi , jak jestem zwolennikiem PIS i bede głosował na Wezgraja .Kazdy byle nie ta banda PO , wytyczne  to dawała PZPR , tak jak dzis PO .

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 19:09:31

oho. chłopie ale się teraz Jarosławowi naraziłeś

#11 Vixm

Vixm

PO PROSTU KRUL

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 421 postów

Napisano 25 listopad 2014 - 19:15:32

Co mnie to obchodzi , jak jestem zwolennikiem PIS i bede głosował na Wezgraja .Kazdy byle nie ta banda PO , wytyczne to dawała PZPR , tak jak dzis PO .

Narodowcy=Pseudo inteligenci
Palikot=chorzy psychicznie ludzie
Sld=Tak samo
Psl:w sumie też
PiS=zło
Po=mniejsze zło
Knp:mimo ,że niektórymi ich pogladam się nie zgadzam to są oni najlepszym wyborem.
Tak krótko i na temat.

#12 ~Krzysiu~

~Krzysiu~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 19:45:41

Kiedyś Kowalik ją porównał do prostytutki i niestety ale miał racje. Metlewiczowa tez sie sprzedaje ale za stołek wicka.

#13 ~kk~

~kk~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 19:49:33

to taki półgłupek w spódnicy

#14 ~qwerty~

~qwerty~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 20:06:56

Co mnie to obchodzi , jak jestem zwolennikiem PIS i bede głosował na Wezgraja .Kazdy byle nie ta banda PO , wytyczne  to dawała PZPR , tak jak dzis PO .

W PZPR to byl Wezgraj (ateista zreszta, wiec idealny PiSowiec)a w PO to razem byli i Wezgraj i Metlewicz. Miłego głosowania!

#15 ~Lucek~

~Lucek~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 20:14:14

Na rewersie ulotek pana Artura Wezgraja znajduje się rekomendacja pani Anny Mętlewicz.

Niestety, nie jestem zalogowanym forumowiczem, więc nie mogę wkleić grafiki czy linków, ale pan poseł Czesław Hoc stanowczo odciął się od stanowiska pani Anny Mętlewicz.
Mogę tylko zachęcić do wpisania odpowiedniej frazy w Google i zawężenia wyszukiwania do ostatnich dni.

Koszalińskie struktury Prawa i Sprawiedliwości, do których i ja należę, nie udzielają poparcia żadnemu z kandydatów na prezydenta Koszalina.

Uważamy, że mieszkańcy naszego miasta zdolni są samodzielnie podjąć decyzję, czy

Jako członek Prawa i Sprawiedliwości jest mi wstyd, że pani Anna Mętlewicz wykorzystała swój wizerunek jako kandydatki i reprezentantki Prawa i Sprawiedliwości do udziału w kampanii niedawnego wyborczego konkurenta, który z uwagi na swoją PZPR-owską przeszłość i obecnie głoszone poglądy (których głównym wyrazicielem jest jego syn, pan Jacek Wezgraj) nie znajduje pełnego poparcia z uwagi na niespójności programowe.

Nie jestem osobą decyzyjną, działamy kolektywnie i tę jedność pani Anna Mętlewicz złamała. Dalsze sprawy wymagają dyskrecji, gdyż są wewnętrzną sprawą Prawa i Sprawiedliwości.

Bardzo mądry głos. Dlaczego tacy ludzie jak Pan nie są we władzach PiS? Dlaczego twarzą (lub dolnym rewersem tej części ciała, że użyję eufemizmu) PiS-u jest inteligentna czwóreczka, a Pan, który tak precyzyjnie napisał lekkie internetowe oświadczenie, jest zwykłym członkiem?

Mój kuzyn jest w PiS-ie na Podkarpaciu, tam są mądrzy ludzi i doświadczeni samorządowcy.

Tu rządzi miernota Anna M., która kłamie, że PiS popiera Przegraja.. Wstyd.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 20:56:36

Tak bo czym sie popisała Pani Mętlewicz w RM, obrócz krzyków pisanie interpelacji, które i tak nic nie dały w Ratusz liczy sie skuteczność, trzeba miec zdolność rozmowy i negocjacji,a nie pieniactwa i parcia na kase.

#17 ~Pozdrawiam~

~Pozdrawiam~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 21:32:39

To wszystko są brzydkie kłamstwa. Pani Mątlewicz to dobra kobieta i jest szefową w PSIE, tobie nic do tego. Ja tej partii nie wspieram ale szanuję jak wszystkich tylko nie Po.

i Wam też PISowskie niedowiarki Pan Artur pokarze jaja, wygra 65:35 co wynika z prostych analiz matematyków wyborczych.

Zapraszam w imieniu Pana Artura do wspaniałej jazdy w Wezgrajoautobusie. Sa tam mili, weseli ludzie, wszystkich słuchają, rozumią, jedzą jabłka i mają ulotki, ktróre każdego przekonają. Z tyłu jest Pani Mątlewicz i Pan OStaszewski którzy zachęcają do poparcia prawdziwego kandydata na prezydenta Koszalina.

#18 ~to jest sekta~

~to jest sekta~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 21:35:55

ludzie nie wsiadajcie tam to jest sekta

#19 ~qwerty~

~qwerty~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 22:01:47

Czy ktos mi moze wyjasnic, jak taka kobieta moze byc szefemPiSu w Koszalinie i kandydatem na prezydenta skoro:

- jest niewiarzaca, do kosciola nie chodzi, nawet sie przezegnac nie potrafi

- nie majaca nic wspolnego z patriotyzmem (glosowala przeciw nazwaniu ulicy im. rtm. Pileckiego!))

- kłmie, obraża innych, intryguje - czy to po katolicku?

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 22:06:39

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: MetlewiczPiS, Wezgraj, Jedliński, PO, Lepszy Koszalin, Mętlewicz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych