Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Anna Mętlewicz kłamie - PiS nie popiera Artura Wezgraja

MetlewiczPiS Wezgraj Jedliński PO Lepszy Koszalin Mętlewicz

39 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 22:13:56

Na rewersie ulotek pana Artura Wezgraja znajduje się rekomendacja pani Anny Mętlewicz.

Niestety, nie jestem zalogowanym forumowiczem, więc nie mogę wkleić grafiki czy linków, ale pan poseł Czesław Hoc stanowczo odciął się od stanowiska pani Anny Mętlewicz.
Mogę tylko zachęcić do wpisania odpowiedniej frazy w Google i zawężenia wyszukiwania do ostatnich dni.

Koszalińskie struktury Prawa i Sprawiedliwości, do których i ja należę, nie udzielają poparcia żadnemu z kandydatów na prezydenta Koszalina.

Uważamy, że mieszkańcy naszego miasta zdolni są samodzielnie podjąć decyzję, czy
1) wziąć udział w II turze wyborów i oddać ważny głos,
2) poprzeć jakiegokolwiek kandydata zgodnie z własnym sumieniem.

Jako członek Prawa i Sprawiedliwości jest mi wstyd, że pani Anna Mętlewicz wykorzystała swój wizerunek jako kandydatki i reprezentantki Prawa i Sprawiedliwości do udziału w kampanii niedawnego wyborczego konkurenta, który z uwagi na swoją PZPR-owską przeszłość i obecnie głoszone poglądy (których głównym wyrazicielem jest jego syn, pan Jacek Wezgraj) nie znajduje pełnego poparcia z uwagi na niespójności programowe.

Decyzję pozostawiamy swoim mądrym wyborcom.

Nie jestem osobą decyzyjną, działamy kolektywnie i tę jedność pani Anna Mętlewicz złamała. Dalsze sprawy wymagają dyskrecji, gdyż są wewnętrzną sprawą Prawa i Sprawiedliwości.

powiedział to Skórka dawny członek PZPR ;-)

#22 ~qwerty~

~qwerty~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 23:01:48

Macierewicz to przy Mętlewicz mały pikuś... Dziękujemy Panie Wezgraj za promowanie tej chamki.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 23:18:41

Macierewicz to przy Mętlewicz mały pikuś... Dziękujemy Panie Wezgraj za promowanie tej chamki.

no i kto tu mówi o chamstwie, chyba trzeba przytoczyc powiedzenie ; przyganiał kocioł garnkowi ;-)

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 23:21:15

Kiedyś Kowalik ją porównał do prostytutki i niestety ale miał racje. Metlewiczowa tez sie sprzedaje ale za stołek wicka.

Kiedyś Kowalik miał z tego tytułu problemy, ty też chcesz..

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 23:24:02

powiedział to Skórka dawny członek PZPR ;-)

Bez przesady gościu. Taki wpis to zainteligentny wyczyn dla Skórki.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2014 - 08:17:31

Kłamstawo ma we krwi jak  cała jej popaprana rodzinka, nic dziwnego że ja mąż zostawił. Patologia!!! 

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2014 - 08:47:35

Bardzo mądry głos. Dlaczego tacy ludzie jak Pan nie są we władzach PiS? Dlaczego twarzą (lub dolnym rewersem tej części ciała, że użyję eufemizmu) PiS-u jest inteligentna czwóreczka, a Pan, który tak precyzyjnie napisał lekkie internetowe oświadczenie, jest zwykłym członkiem?

Mój kuzyn jest w PiS-ie na Podkarpaciu, tam są mądrzy ludzi i doświadczeni samorządowcy.

Tu rządzi miernota Anna M., która kłamie, że PiS popiera Przegraja.. Wstyd.

no, juz sie tak nie wysialaj platfusie ;-)

#28 ~zimny~

~zimny~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2014 - 12:08:10

Na rewersie ulotek pana Artura Wezgraja znajduje się rekomendacja pani Anny Mętlewicz.

Niestety, nie jestem zalogowanym forumowiczem, więc nie mogę wkleić grafiki czy linków, ale pan poseł Czesław Hoc stanowczo odciął się od stanowiska pani Anny Mętlewicz.
Mogę tylko zachęcić do wpisania odpowiedniej frazy w Google i zawężenia wyszukiwania do ostatnich dni.

Koszalińskie struktury Prawa i Sprawiedliwości, do których i ja należę, nie udzielają poparcia żadnemu z kandydatów na prezydenta Koszalina.

Uważamy, że mieszkańcy naszego miasta zdolni są samodzielnie podjąć decyzję, czy
1) wziąć udział w II turze wyborów i oddać ważny głos,
2) poprzeć jakiegokolwiek kandydata zgodnie z własnym sumieniem.

Jako członek Prawa i Sprawiedliwości jest mi wstyd, że pani Anna Mętlewicz wykorzystała swój wizerunek jako kandydatki i reprezentantki Prawa i Sprawiedliwości do udziału w kampanii niedawnego wyborczego konkurenta, który z uwagi na swoją PZPR-owską przeszłość i obecnie głoszone poglądy (których głównym wyrazicielem jest jego syn, pan Jacek Wezgraj) nie znajduje pełnego poparcia z uwagi na niespójności programowe.

Decyzję pozostawiamy swoim mądrym wyborcom.

Nie jestem osobą decyzyjną, działamy kolektywnie i tę jedność pani Anna Mętlewicz złamała. Dalsze sprawy wymagają dyskrecji, gdyż są wewnętrzną sprawą Prawa i Sprawiedliwości.

Gdy Mętlewicz przychodziła do PiS-u (2006, 2007? nie pamiętam już dokładnie), to mówiłem, że jeszcze niejeden numer wywinie. Nikt mi nie wierzył. I co teraz? Szefowa PiS-u z Koszalina postawiła się szefowi okręgu Hocowi i jeszcze kłamie, ze jej prywatne poparcie to jakby PiS cały wspierał Wezgraja.

Będzie wesoło. PseudoPiS wspiera gender, Krytykę Polityczną i in vitro z budżetu miasta. Brawo, brawo, brawo! Show must go one, Anna! :D

#29 ~qwerty~

~qwerty~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2014 - 13:36:59

Będzie wesoło. PseudoPiS wspiera gender, Krytykę Polityczną i in vitro z budżetu miasta. Brawo, brawo, brawo! Show must go one, Anna! :D

Byle tylko to, przeżegnać się też nie potrafi, a polskich patriotów ma za nic. Cały PiS Koszaliński - żenada!!!

#30 ~głos pisu~

~głos pisu~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2014 - 19:04:28

pis przynajmniej zachowuje się w porządku. niech każdy decyduje sam bez wskazywania i zagłosuje zgodnie ze swoim sumieniem.

Natomiast Pani Anna jak zwykle tylko miesza.

#31 ~wezyr~

~wezyr~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2014 - 21:17:10

Gdy Mętlewicz przychodziła do PiS-u (2006, 2007? nie pamiętam już dokładnie), to mówiłem, że jeszcze niejeden numer wywinie. Nikt mi nie wierzył. I co teraz? Szefowa PiS-u z Koszalina postawiła się szefowi okręgu Hocowi i jeszcze kłamie, ze jej prywatne poparcie to jakby PiS cały wspierał Wezgraja.

PiS w Koszalinie to porażka, inaczej nie daliby tej pindy na szefową

#32 ~izior~

~izior~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2014 - 22:28:18

Mętlewicz i Przegraj kłamstwo mają we krwi.

Byli oboje w jednym kole Platformy, ok. 2005 roku ich wywalili.

#33 ~Młody Demokrat~

~Młody Demokrat~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2014 - 23:03:13

Ojeju biedny Wezgrajek został oszukany i ona PISowczyni go nie popiera ,o ja..........

haha żart

Wezgraj niech zapomni o zwyciestwie to pan Jedliński mwygra te wybory i my wszyscy idziemy do urny

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2014 - 09:48:45

Pełna mobilizacja! Do urn mieszkańcy! Wspieramy P. Jedlińskiego!

#35 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2014 - 15:02:55

Pełna mobilizacja! Do urn mieszkańcy! Wspieramy P. Jedlińskiego!

Byle nie wezgraj!

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2014 - 23:03:06

Wszyscy w tym lepszym kłamią. co za towarzystwo

#37 ~Kinio~

~Kinio~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2014 - 09:41:51

Wszyscy w tym lepszym kłamią. co za towarzystwo

Wzajemnej adoracji ;)

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2014 - 10:50:27

Ojeju biedny Wezgrajek został oszukany i ona PISowczyni go nie popiera ,o ja..........

haha żart

Wezgraj niech zapomni o zwyciestwie to pan Jedliński mwygra te wybory i my wszyscy idziemy do urny

jak widać po tych wszystkich wpisach demokratów i innych platfusów, mają ze strachu przed utratą władzy, czytaj stołków, wielką sraczkę...a mina płaczącego na konferencji Sobieraja, bezcenna...

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2014 - 13:22:45

Mętlewicz popiera Wezgraja ateistę? Pro gejowskie poglądu w PiS'ie??? MASAKRA

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: MetlewiczPiS, Wezgraj, Jedliński, PO, Lepszy Koszalin, Mętlewicz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych