Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

177 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Maciek~

~Maciek~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 10:29:18

A ja mam taka propozycję, która powinna zakończyć spór. Niech zadziałają prawa rynku. Jeśli faktycznie bilety są za drogie i ludzie nie będą chodzić na baseny zarządca sam stwierdzi, że dochody są mizerne i będzie kombinował jak to zmienić. Najpewniej po prostu obniży ceny biletów.

Jeśli natomiast budżet się zapnie, oznaczać to będzie, że ceny biletów są jak najbardziej rynkowe.

Tyle w temacie.

#2 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 10:37:11

Tak naprawdę duże rodziny mają pod górkę. Jest niestety wiele miejsc rozrywki, gdzie żadne karty dużych rodzin nie są honorowane ani nie ma specjalnych ofert dla rodzin typu 2+3, 2+4 itp. Przykładem takiego miejsca jest cieszący się popularnością park dinozaurów w Łebie. Mało tego, nie można tam nawet zapłacić kartą za dość kosztowne bilety jak dla małżeństwa z 3 i więcej dziećmi, zatem niespodzianka jakby podwójna. Jak człowiek wyda gotówkę na bilety to może zabraknąć na lody dla dziatwy.
Najlepiej zanim gdzieś się wybierzemy sprawdzić telefonicznie lub online jak wygląda sprawa płatności, zniżek itp.
Prędzej w jakimś barze czy sklepie dostaniemy kolejne piwo gratis niż zniżkę dla rodziny za wejście gdzieś tam.

#3 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 10:49:29

Ceny za korzystanie z atrakcji w Park Wodny Koszalin są za wysokie jak na koszalińskie warunki. Zarządzający chwalą się ilością osób korzystających w pierwszych dwóch tygodniach, ale treba przyznać że Park wodny jest długooczekiwaną nowością w naszym mieście i gro ludzi udało się z czystej ciekawości i nieliczyło kosztów. Podejrzewam, że jak "szał nowości" minie to Park wodny przy obecnych cenach będzie stał pusty i niestety utzymanie go będzie coraz bardziej kosztowne. Nikogo z przeciętnych zjadaczy chleba nie będzie stać na systematyczne i częste korzystanie z usług drogiego basenu.   

#4 ~krzysieg~

~krzysieg~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 10:57:56

Od początku było wiadomo, że aquapark będzie nierentowny, kolejne ekipy odrzucały od siebie ten projekt jak gorący kartofel. Nareszcie powstał, i zarządza nim miasto przez swoje spółki w których siedzą tłuste misie z namaszczenia, nie będzie dochodu?, no to dopłacimy z budżetu miasta w końcu wszyscy chcieliśmy, no to mamy.

#5 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 11:05:28

Jest dośc drogo-fakt, ale ceny sa zbliżone do tych np w Redzikowie, Szczecinie .  Atrakcje Parku Wodnego   godne polecenia, natomiast temperatura powietrza na basenie  jak i temperatura wody szczególnie w brodziku dla maluchów jest niezadowalająca w delikatnym słowa znaczeniu..poprostu zmarzliśmy..

#6 ~PObywatel~

~PObywatel~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 11:10:42

Nie rozpętujmy wojny o kartę dużej rodziny. Za chwile "w cuda wierzący ludzie" wybiorą nowy Rząd to będą taaaaaakie dopłaty na dzieci, że i na koszalińskie baseny starczy :) Ps. Czy nie zauważyliście, że mentalność polskiego obywatela to narzekanie?

#7 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 11:14:36

Skoro mieszkacie poza Koszalinem płacicie mniejsze podatki i uważam,że trzeba płacić więcej.

#8 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 11:14:51

Chyba ktoś tu się zagalopował, czyli rodzina 2+2 to już tłok? Byłam w niedzielę w aquaparku tak z czystej ciekawości, za rodzinny 2+1 zapłaciłam 78zł by tylko pomoczyć nogi i trochę się rozruszać to już lepiej wybrać się nad morze lub jezioro a jak już ktoś woli cieplejszą wodę to jednak Darłówko pobija Koszalin, to jest moje zdanie

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 11:25:25

A najlepsze jest to od kiedy Biesiekierz jest 200 m od tablicy Koszalin ? . Stać kogoś na dowozy dzieci do Koszalina z Biesiekierza, to i na Aquapark powinno kogoś stać - W Aquaparku obowiązuje Koszalińska Karta Rodziny a nie Ogólnopolska - może niech  Aquapark zacznie honorować kartę Ogólnopolską to problem się skończy. A może dzieci niech korzystają ze szkolnictwa gminy Biesiekierz i jeżdżą do szkoły gimbusami na które gmina płaci i będzie stać na Aquapark.  I było się Panie Jacku z Koszalina wyprowadzać, jak wszyscy i tak do Koszalina ciągniecie a to do pracy a to do szkoły a to do lekarza ?? Przecież wszystko robi Pan na terenie gminy Koszalin a nie Biesiekierz to może lepiej wrócić do Koszalina i nie będzie problemu.

#10 ~Zuza~

~Zuza~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 11:33:04

Nie rozpętujmy wojny o kartę dużej rodziny. Za chwile "w cuda wierzący ludzie" wybiorą nowy Rząd to będą taaaaaakie dopłaty na dzieci, że i na koszalińskie baseny starczy :) Ps. Czy nie zauważyliście, że mentalność polskiego obywatela to narzekanie?

No właśnie jedyne co Polak potrafi to narzekać... cóż !

#11 ~emeryt wojskowy~

~emeryt wojskowy~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 11:34:12

Ten basen to kolejna porażka władzy głuchej na głosy obywateli! Koszalin jeszcze nigdy nie był tak zadłużony i nigdy tyle ludzi nie wyjeżdżało jak teraz się dzieje! Koszalin staję się wioską pomału emerytów i rencistów! Magazyny Biedronki to prawdziwy obóz pracy! Wstyd i chańba!

#12 ~asdf~

~asdf~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 11:35:57

Skoro mieszkacie poza Koszalinem płacicie mniejsze podatki i uważam,że trzeba płacić więcej.

Hehe, sam się właśnie przenoszę 70 metrów od Koszalina. I będę płacił wyższe podatki i opłaty za wodę - pewnie się dziwisz czemu nie buduję domu w Koszalinie? Ano dlatego, że w naszym kochanym mieście wszystkie fajne działki miasto sprzedało znajomym spekulantom. Bo jakim cudem wszystkie działki na sprzedaż na Unii mają od prezydenta zwolnienie z wymogu, że trzeba inwestycję rozpocząć w określonym terminie?

#13 ~POLSKA Bieda~

~POLSKA Bieda~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 11:37:08

Nie stać mnie i mojej rodziny na to cudo...oboje pracujemy ale wolimy wyprawki do szkoły dzieciom kupić? Dlaczego miasto nie dopłaca dla rodzin jak to się dzieje na zachodzie??? :(

#14 ~asdf~

~asdf~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 11:38:53

A najlepsze jest to od kiedy Biesiekierz jest 200 m od tablicy Koszalin ? . Stać kogoś na dowozy dzieci do Koszalina z Biesiekierza, to i na Aquapark powinno kogoś stać - W Aquaparku obowiązuje Koszalińska Karta Rodziny a nie Ogólnopolska - może niech  Aquapark zacznie honorować kartę Ogólnopolską to problem się skończy. A może dzieci niech korzystają ze szkolnictwa gminy Biesiekierz i jeżdżą do szkoły gimbusami na które gmina płaci i będzie stać na Aquapark.  I było się Panie Jacku z Koszalina wyprowadzać, jak wszyscy i tak do Koszalina ciągniecie a to do pracy a to do szkoły a to do lekarza ?? Przecież wszystko robi Pan na terenie gminy Koszalin a nie Biesiekierz to może lepiej wrócić do Koszalina i nie będzie problemu.

Mam dla Ciebie niespodziankę - Biesiekierz graniczy z Koszalinem. Gmina Biesiekierz oczywiście. A Stare Bielice należą do tej gminy.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 11:39:46

Ja z innej beczki... otóż właśnie wyszłam z owego basenu. Pierwsze wrażenie? Nie było w o w ... A szkoda. Ludzi full, śliskie podłogi,niby 4 Panie obsługujące kasy A tylko dwie z nich pracują. Urwane suszarki, brak możliwości podłączenia do sieci swojej. Ludzie gubią się po wejściu za drzwi. Nie są poinformowani jak obsługuje się przebieralnie;ze najpierw się wchodzi ,zamyka od środka,przechodzi przez przebieralnie i dopiero do szafek.... nie wiem czy jeszcze pójdę tam... są 3 jacuzzi z czego chodzą 2. Atrakcje dla dzieci włączają się co jakiś czas. Nie można robić pamiątkowych zdjęć. Niemili ratownicy...

#16 ~Angd~

~Angd~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 11:41:33

Gosia- walnij się w tą pustą główkę, skoro nie mieszkasz na wsi to i wielkie NIC możesz wiedzieć o podatkach. A swoją drogą jeżeli byś mieszkała, to i Ty byś narzekała.

#17 ~PObywatel~

~PObywatel~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 11:42:05

Ten basen to kolejna porażka władzy głuchej na głosy obywateli! Koszalin jeszcze nigdy nie był tak zadłużony i nigdy tyle ludzi nie wyjeżdżało jak teraz się dzieje! Koszalin staję się wioską pomału emerytów i rencistów! Magazyny Biedronki to prawdziwy obóz pracy! Wstyd i chańba!

Właśnie Panie emerycie wstyd i HAŃBA, że nawet po Polsku nie potrafimy pisać a wciąż narzekamy !

#18 ~Angd~

~Angd~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 11:43:28

Mam dla Ciebie niespodziankę - Biesiekierz graniczy z Koszalinem. Gmina Biesiekierz oczywiście. A Stare Bielice należą do tej gminy.

HAHAHA, widzisz, Ciebie nie stać na mieszkanie na wsi ;)

#19 ~aaaaaaa~

~aaaaaaa~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 11:48:28

Nie oceniajcie tak surowo. Sam znam rodzinę, która wyniosła się pod Koszalin nie dlatego, że to cwaniacy tylko dlatego, że tylko na coś takiego było ich stać. Mogli w 6 osób cisnąć się w bloku albo postawić mały domek kilkaset metrów od granicy Koszalina. Taka sama działka po drugiej stronie granicy kosztował 2 razy więcej i jeszcze była przy skrzyżowaniu.

Niestety miasto sprzedaje ziemię cwaniakom, którzy później się nie budują tylko chcą ją odsprzedać z dużym zyskiem. A wydaje mi się, że powinno sprzedawać ziemię właśnie ludziom, którzy chcą tu zostać i założyć rodzinę. To byłaby długofalowa inwestycja. I teoretycznie przepisy o konieczności wybudowania się w określonym terminie są właśnie po to - ale co z tego skoro prezydent zwalnia z tego obowiązku. Do tego włodarze pomagają cwaniakom utrzymywać ceny ziemi na wysokim poziomie poprzez wstrzymywanie sprzedaży kolejnych działek.

#20 ~anita~

~anita~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 12:02:25

Z wad: oczywiście śliska podłoga jest tragiczna, dzieci obijaja głowy - kiedyś może dojść do tragedii, znajome mi dziecko poślizgneło się ( bo inne dziecko idąc upadło i wpadło na te ) i uderzyło głową o ślizgawkę - na szczęście bo gorzej gdyby uderzyło o podłogę. Pobyt na godzinę to za mało , na trzy to już nuda optymalnie to dwie ale takiego biletu nie ma, kupujemy na trzy i wychodzimy po niecałych dwóch bo woda jak była ciepła to teraz zimna- dzieci trzęsą się z sinymi ustami i nie ma szans żeby wytrzymały 3 godziny. Bilet rodzinny  powinien być ze zniżką procentową a nie 2+1 2+2 a 2+4 to juz nie rodzina - kto to wymyśla ?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: koszalin, park wodny, cena, bilet

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych