Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

177 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 12:02:59

Ceny aquaparku sa moim zdaniem znośne, pewnie, ze każdy by chciał za darmo albo pol darmo, ale tak sie nie da...Co do atrakcji to naprawdę fajny park, byłam z dwójka dzieci(9 lat i 18 mc) i żadne sie nie nudziło. Jedyna uwaga to naprawdę jest slisko i trochę za duzo atrakcji na zewnątrz, wystarczyłby ten środkowy basen z cieplejsza woda, Nie sadze, ze zima małe dzieci bedą sie pluskać w tym płytkim baseniku. Temperatura idealna, Darlowko za gorące, dzieci sie pocą i rozgrzane na dwór pozniej, to niezdrowo.

#22 ~Zeszczam się do wody~

~Zeszczam się do wody~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 12:19:13

38zł za 3h

w takim razie nie będę raz na 2 tygodnie na basenie, zmuszony jestem być tam raz na 2 miesiące

W tej wsi okradają nas stacje benzynowe, no i doszedł basen do tego :(

#23 ~#######~

~#######~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 12:23:28

Jak kogoś nie stać to się nie chodzi na basen

#24 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 12:27:29

38zł za 3h
w takim razie nie będę raz na 2 tygodnie na basenie, zmuszony jestem być tam raz na 2 miesiące
W tej wsi okradają nas stacje benzynowe, no i doszedł basen do tego :(

Nie musisz tam chodzić, nikt ci nie każe a zawsze masz do wyboru Ustronie Morskie tam jest taniej i dużo ludzi z Koszalina tam jeździ.....

#25 ~PeCaToR~

~PeCaToR~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 12:29:00

Park Wodny Koszalin super!!!

Pracownicy: dział kasa dosłownie null 0, zero pojecia po miesiecznym szkoleniu, żółwie ruchy i ten wyraz twarzy jakby ktoś nasrał na główkę.

dział Spa: pracownik zero pojęcia o co biega w dziale saun.

Ratownicy: nie pilnuja kto korzysta ze zjezdzalni: a są wytycznę, że np. dieci od 12 lat moga same korzystać...pomimo kamer brak kontroli...a opiekunkowie tych dzieci, stare tłuste dupska nie wejda po schodach, bo ciężko.

Szefowa marketingu Zos-u   do natychmaistowego zwolnienia:   zero kompetencji i ryja drze i kłamie w żyww oczy - taka farbowana blondynka....

ale też są Super Pracownicy z firm zewnetrznych: np. Panie sprzatające - zawsze uprzejme i służą pomocą.

#26 ~Żółta woda będzie~

~Żółta woda będzie~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 12:31:34

Nie musisz tam chodzić, nikt ci nie każe a zawsze masz do wyboru Ustronie Morskie tam jest taniej i dużo ludzi z Koszalina tam jeździ.....

Tankować też mam w Kielcach?? :(

#27 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 12:38:39

Tankować też mam w Kielcach?? :(

W Białogardzie tam też będziesz miał taniej jak tak ci zależy na niskich cenach a w Koszalinie paliwo nie jest aż tak drogie pamiętaj że nie tylko istnieją duże stację ...

#28 ~dupadupa~

~dupadupa~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 12:39:43

Koszalinskie pier***o lamento jacy my jestemy dziwni i skretyniali,kurna jak czytam te wpisy to śmiac mi sie z Was ludzie, wszyscy jestescie ....

Zaraz ktos mi piewnie odpisze sam jestes taki i owaki , a jestem i co, ale nie marudze na każdym kroku

#29 ~Rodzinna~

~Rodzinna~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 12:43:12

Ja za największą wadę uznaję zimną wodę w basenach dla maluszków. W tymi mini brodziku woda powinna wynosić koło 32-33 stopni, w drugim brodziku do pływania 30 to min. W innych może być chłodniejsza. Tymczasem ostatnio jak bylismy woda wahała się w granicach 27-29 stopni i 3 letnie dziecko po pół godzinie szczękało zębami, a karnet był na 3 godziny. Porażka. 

#30 ~Rodzinna~

~Rodzinna~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 12:45:29

Jest dośc drogo-fakt, ale ceny sa zbliżone do tych np w Redzikowie, Szczecinie .  Atrakcje Parku Wodnego   godne polecenia, natomiast temperatura powietrza na basenie  jak i temperatura wody szczególnie w brodziku dla maluchów jest niezadowalająca w delikatnym słowa znaczeniu..poprostu zmarzliśmy..

Ooo, widzę, że nie tylko my...

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 12:45:31

Koszalinskie pier***o lamento jacy my jestemy dziwni i skretyniali,kurna jak czytam te wpisy to śmiac mi sie z Was ludzie, wszyscy jestescie ....

Zaraz ktos mi piewnie odpisze sam jestes taki i owaki , a jestem i co, ale nie marudze na każdym kroku

a co teraz robisz jak nie marudzisz ??

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 12:47:12

Skoro mieszkacie poza Koszalinem płacicie mniejsze podatki i uważam,że trzeba płacić więcej.

A dlaczego ty nie placisz wiecej jadąc drogą do Mielna??

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 12:48:19

A ja mam taka propozycję, która powinna zakończyć spór. Niech zadziałają prawa rynku. Jeśli faktycznie bilety są za drogie i ludzie nie będą chodzić na baseny zarządca sam stwierdzi, że dochody są mizerne i będzie kombinował jak to zmienić. Najpewniej po prostu obniży ceny biletów.

Jeśli natomiast budżet się zapnie, oznaczać to będzie, że ceny biletów są jak najbardziej rynkowe.

Tyle w temacie.

A ja myślę, że wtedy zwiększy dofinansowanie z miasta.

#34 ~jan~

~jan~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 12:50:54

A ja mam taka propozycję, która powinna zakończyć spór. Niech zadziałają prawa rynku. Jeśli faktycznie bilety są za drogie i ludzie nie będą chodzić na baseny zarządca sam stwierdzi, że dochody są mizerne i będzie kombinował jak to zmienić. Najpewniej po prostu obniży ceny biletów.

Jeśli natomiast budżet się zapnie, oznaczać to będzie, że ceny biletów są jak najbardziej rynkowe.

Tyle w temacie.

zarządca podniesie ceny biletów aby ci co przyjdą zapłacili za tych których nie stać tak jak w mzk zrobiono

#35 ~Zbych~

~Zbych~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 13:09:30

A ja mam jedno pytanie do Pana Jacka Wojciechowskiego z Biesiekierza. Jeżeli oboje Państwo pracujecie w Koszalinie to podatki PIT pozostają również w mieście Koszalin czy może w jakiejś innej gminie ? Bo jeżeli w innej gminie to znaczy, że finansujecie Państwo rozwój tejże gminy oraz łożycie na jej utrzymanie. Natomiast oczekujecie Państwo ulg od gminy, której nic nie dajecie. Moim zdaniem macie nieuzasadnione pretensje. 

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 13:10:01

Ja za największą wadę uznaję zimną wodę w basenach dla maluszków. W tymi mini brodziku woda powinna wynosić koło 32-33 stopni, w drugim brodziku do pływania 30 to min. W innych może być chłodniejsza. Tymczasem ostatnio jak bylismy woda wahała się w granicach 27-29 stopni i 3 letnie dziecko po pół godzinie szczękało zębami, a karnet był na 3 godziny. Porażka. 

Gdzieś czytałem mądry artykuł na temat podgrzewania wody. I tak aby podnieść temperaturę 1 m3 wody potrzeba zużyć 1,16 kW. Mając dane, że Koszaliński aquapark to około  1831 m3 wody, to do podgrzanie wody o 1 stopień C, należy zużyć 2123,96 kW energii elektrycznej. Licząc 1kWh po 0,70zł to wychodzi nam 1486 zł za podgrzanie wody o 1 stopień C. Następnie utrzymanie stałej wyższej temperatury wody to kolejne koszty. Tak więc wydaje  się że ogrzewanie dzienne wody wcale nie jest małe. Ale tak się zastanawiam czy Koszaliński park wodny ma panele solarne, które służą do wytwarzania energii do podgrzewania wody. Tak się przyglądam zdjęciom tego obiektu i jakoś ich nie widzę. No chyba, że na zdjęcia są niewidoczne. 

#37 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 13:36:54

Gmina Biesiekierz kredytu nie brała. skąd te oburzenie, trzeba mieszkać w Koszalinie. proste. co tu za marudzenie. a o zniżkę pytać co tam macie wójta sołtysa gminy niech da jak gasi światło o 21  :)

#38 ~User~

~User~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 13:42:01

A ja mam jedno pytanie do Pana Jacka Wojciechowskiego z Biesiekierza. Jeżeli oboje Państwo pracujecie w Koszalinie to podatki PIT pozostają również w mieście Koszalin czy może w jakiejś innej gminie ? Bo jeżeli w innej gminie to znaczy, że finansujecie Państwo rozwój tejże gminy oraz łożycie na jej utrzymanie. Natomiast oczekujecie Państwo ulg od gminy, której nic nie dajecie. Moim zdaniem macie nieuzasadnione pretensje. 

DOKŁADNIE, POPIERAM J.W.

PAN JACEK SIĘ PYTA CZYM SIĘ RÓŻNIĄ OD MIESZKAŃCA KOSZALINIE, PANIE JACKU NIE TYLKO KODEM ALE I TYM GDZIE ODPROWADZA PAN PODATKI

#39 ~Swój~

~Swój~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 14:42:56

Ja również mam kilka uwag:

1- śliska podłoga- jak widziałem jak dzieciak uderzył głową to mnie aż ciary przeszły,

2- zimna woda- makabra

3- Sauny całkiem fajne, obsługa pilnuje by nie było tzw.  tekstylnych ale... na Boga, gdzie studnia z zimną wodą?

Jak byłem, to po prysznicem leciała letnia.... Brak studni jest ogromnym minusem. Przy całości - naprawdę przyzwoitej, ten fakt psuje całkowicie efekt i atrakcyjność.

4- brak wieszaków i regałów na ręczniki! wszystkie ręcznik rzucone są na kamienne krzesła pośród morze klapek:)

Obiekt całkiem ok, nie zgodzę się, że nie miła obsługa, a raczej część klientów wykazuje postawę nadto roszczeniową. Ludzie, troszkę wyrozumiałości.

PS. Czy ktoś widział spalone gniazdko przeciwpożarowe przy wejściu na zjeżdżalnię ? :)

Czy już sztuczna fala jest naprawiona?

#40 ~Kacper~

~Kacper~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 14:50:40

DOKŁADNIE, POPIERAM J.W.

PAN JACEK SIĘ PYTA CZYM SIĘ RÓŻNIĄ OD MIESZKAŃCA KOSZALINIE, PANIE JACKU NIE TYLKO KODEM ALE I TYM GDZIE ODPROWADZA PAN PODATKI

Dwa złamasy się dobrały.Typowe polaczki,zamiast pomagać rodeakom i ich popierać to wymyślalają farmazony złośliwe.Rzygać mi się chce na takich ludzi,a pamiętajcie,że kiedyś podobna sytucja może i was doapaść,ale jesteście za tępi by myśleć w szerszej perspektywie. Poza tym ten Pan ma KARTĘ DUŻEJ RODZINY ale ogólnopolską,więc według was Koszalin to gdzie leży, zawistne i złośliwe prostaki ??

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: koszalin, park wodny, cena, bilet

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych