Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

177 odpowiedzi w tym temacie

#161 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2015 - 10:39:29

Weź se ciepłą wodę do termosa. Nie zapomnij też o parawanie.

Weź se i wszystko jasne z kim mamy do czynienia. 

#162 ~Wolf~

~Wolf~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2015 - 14:26:50

Skim?

#163 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2015 - 18:20:59

Cholercia tak wojujecie o te przywileje i zniżki,. A szczerze mówiąc przemilczacie jeden aspekt. Nie stać kogoś na utrzymanie czy zapewnianie rozrywki licznej rodzinie to się jej nie powiększa !!

Albo do licha w domu siedzi i czyta książki z biblioteki. Kupujecie dzieciakom tablety, quady, wczasy w Chorwacji a tu zadyma bo zniżka za mała! ?

Odwalcie się od parku wodnego bo takimi roszczeniowymi postawami rujnujecie interesy tym, którzy także sami pracują, płacą podatki i miliardy haraczy dla państwa.

Chyba wiedzieliście planując liczne potomstwo że nic nie będzie za darmo , niby w nagrodę ??

to liczne potomstwo będzie kiedyś pracować na emerytury dla singli i nierobów.

#164 ~Wanda~

~Wanda~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2015 - 18:26:43

Pan z Biesiekierza ma pretensję że nie miał zniżki w aquaparku w Koszalinie? To może niech zrozumie że inwestycja ta jest wybudowana z podatków mieszkańców Koszalina! A skoro Pan mieszka w Biesiekierzu to tam płaci Pan podatki! Dlaczego w Pana opinii mieszkańcy Koszalina mają Panu sponsorować bilet?

Ten pan mieszka w Biesiekierzu, ale zarówno on jak i jego żona pracują w Koszalinie, ich dzieci uczą się w Koszalinie. Podatki z tytułu zarobków płacą  w Koszalinie. czy w końcu ktoś to zrozumie?

#165 ~ABC~

~ABC~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2015 - 18:28:43

Ten pan mieszka w Biesiekierzu, ale zarówno on jak i jego żona pracują w Koszalinie, ich dzieci uczą się w Koszalinie. Podatki z tytułu zarobków płacą  w Koszalinie. czy w końcu ktoś to zrozumie?

Podatki dochodowe z tytułu pracy płaci sie w miejscu zamieszkania,a nie w miejscu pracu. To tak trudno zrozumieć?

#166 ~aneta~

~aneta~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2015 - 16:22:53

Polacy to dziwny narod !!! ludzie tylko potrafia narzekac,krytykowac zazdroscic.A wiecie kto najbardziej narzeka ? TEN CO MA !!!! bo normalny przecietny czlowiek nic sie nie bedzie odzywal... stac go to pojdzie na basen ,nie bedzie go stac to nie bedzie gledzil.

#167 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2015 - 07:29:18

To że pracuje w Koszalinie nie oznacza że płaci podatki w Koszalinie!!!

Podatki płacisz w miejscu zameldowania!!!

#168 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2015 - 13:39:42

A ja mam taka propozycję, która powinna zakończyć spór. Niech zadziałają prawa rynku. Jeśli faktycznie bilety są za drogie i ludzie nie będą chodzić na baseny zarządca sam stwierdzi, że dochody są mizerne i będzie kombinował jak to zmienić. Najpewniej po prostu obniży ceny biletów.

Jeśli natomiast budżet się zapnie, oznaczać to będzie, że ceny biletów są jak najbardziej rynkowe.

Tyle w temacie.

Własnie sie okazało!

#169 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2015 - 13:54:11

Własnie sie okazało!

Co się okazało?

#170 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2015 - 15:07:41

Obniżono ceny biletów.

#171 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2015 - 17:36:45

Nie wiem czy ktoś tu o tym pisał, bo nie chce mi się tego wszystkie czytać, ale mam jedną uwagę - myślę, że istotną.

Byłam z dzieckiem pod koniec sierpnia, pływając w "rwącej rzece" dziecko rozcięło sobie kostkę na stopie i dość poważnie krwawiła. Poszłam z nim do punktu medycznego, gdzie "zaopatrzono ranę" i wypełniono kwestionariusz. Ponieważ stało się to w 95 minucie naszego 3h pobytu, nie było już ani ochoty ani możliwości na dalsze korzystanie z "atrakcji". Po wyjściu z basenu, przy kasach spytałam o kierownika. Miałam szczęście, bo kierowniczka stała obok i o wszystkim jej powiedziałam. Otrzymałam ksero zgłoszenia, warunki ubezpieczenia /na wypadek gdyby trzeba było udać się do szpitala/ i zwrócona nam koszt całego pobytu.

Nie wiem co było w tej "rwące rzece" i czy zostało naprawione, ale z tego co mówiło dziecko, dotknęło ono nogą ściany gdy płynęło i wtedy rozcięło kostkę.

#172 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2015 - 17:51:34

Obniżono ceny biletów.

Jakoś w cenniku tego nie widzę. Oświeć mnie.

#173 ~jarek~

~jarek~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2015 - 17:56:39

Ja z innej beczki... otóż właśnie wyszłam z owego basenu. Pierwsze wrażenie? Nie było w o w ... A szkoda. Ludzi full, śliskie podłogi,niby 4 Panie obsługujące kasy A tylko dwie z nich pracują. Urwane suszarki, brak możliwości podłączenia do sieci swojej. Ludzie gubią się po wejściu za drzwi. Nie są poinformowani jak obsługuje się przebieralnie;ze najpierw się wchodzi ,zamyka od środka,przechodzi przez przebieralnie i dopiero do szafek.... nie wiem czy jeszcze pójdę tam... są 3 jacuzzi z czego chodzą 2. Atrakcje dla dzieci włączają się co jakiś czas. Nie można robić pamiątkowych zdjęć. Niemili ratownicy...

wszystko to prawda

#174 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2015 - 19:16:48

Jakoś w cenniku tego nie widzę. Oświeć mnie.

To ja cie oświecę- od pon.-piatku była promocja za 10zł za 2godziny dla 55+.

#175 ~lebiega~

~lebiega~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2015 - 21:12:53

Dlaczego redaktor tego screena daje tytuł ,,Niezadowolonych"- a co malo jest zadowolonych?

Moze była ankieta jakich więcej?

Ja znam samych zadowolonych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#176 ~szymon~

~szymon~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2015 - 07:52:36

Jak dla Mnie, za mało widoczny jest ten obiekt od strony Gdańskiej.Ani napis, ani kolory nie powalają. Wyobrażałam sobie, będzie z daleka " bił" po oczach.A tak szaro buro i ponura, niestety.

#177 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2016 - 05:58:38

Byłam pierwszy raz z nastolatkami i jestem bardzo zadowolona super odpoczynek ceny przystępne woda ciepła godzina to było zdecydowanie za mało ciesze się ze mamy taki kompleks w koszalinie

#178 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2019 - 15:52:28

"Otwarty rok temu Wodny Park Tychy, zasilany energią pochodzącą z biogazu wytworzonego w miejscowej oczyszczalni ścieków, nie tylko jest samowystarczalny energetycznie, ale także zarabia na sprzedaży energii do sieci" a nie tylko dotacjami

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: koszalin, park wodny, cena, bilet

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych