Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

52 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~zdziwiony~

~zdziwiony~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 09:04:44

o 100 km? Chyba jeździcie przez Bobolice.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 09:09:06

Ale brzydki ten park wodny w Słupsku, do koszalińskiego się nie umywa.

#3 ~Koszałek~

~Koszałek~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 09:11:37

Zamiast czystego morza, plaży nad Bałtykiem, jodu .....atomówka i park wodny! A zasoby wód geotermalnych znajdują się gdzieś między Sarbinowem a Chłopami - niewykorzystane...

#4 ~BOLO~

~BOLO~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 09:13:20

Słupsk oddalony 100 km. od Koszalina ??? Dla Pani redaktor :blush: :blush: :blush:

#5 ~turysta~

~turysta~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 09:29:07

Coś takiego! 100 km!? A jeszcze niedawno jechałem z Koszalina do Słupska i było 70 km.

#6 ~biggiesmall~

~biggiesmall~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 09:37:21

Koszalin 100km od Słupska. A nie 200? A może 300?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 09:50:22

Ja pier***e... Co za różnica czy 50,1000, czy 2100 km ? To jest istota sprawy ? Trolle pier***one. Zawsze najwięcej komentarzy na tym marnym forum po wypadkach drogowych i pomyłkach dziennikarskich. Rzygać się chce :angry:

#8 ~kosmopolita~

~kosmopolita~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 09:58:36

Myślę że Pani redaktor pomyliła się.Nie sto kilometrów dzieli Koszalin od Słupska a sto lat.Popatrzmy na całokształt za komuny na zakupy nie spożywcze jeżdziło się do Słupska bo w Koszalinie tylko saturn .Real jest już prawie dwadzieścia lat nie licząc innych supermarketów u nas od niedawna najgorsze tesco.Obwodnicę mają tańsze paliwo mają. W sporcie też Koszalin jest sto lat za Słupskiem.Mam propozycję jako wizytówka miasta koszalin niech będzie dzura przy galerii emka jako efekt pracy władz miasta na przełomie dziesięcioleci.

#9 ~ob~

~ob~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 10:04:33

A ja pytam o sedno: ile mnie będzie kosztował ten Aqua park? Ile będzie mnie kosztowało jego rocznie utrzymanie? Ale tak konkretnie-na jednego mieszkańca! I ile osób czeka na mieszkania w Koszalinie, bo mieszkają teraz w skandalicznych warunkach?

#10 ~JANEK~

~JANEK~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 10:16:10

Popieram poprzednika walić już te parę kilometrów choć jak się nie wie to od czego mamy mapy. :rolleyes:
Do sedna to Koszalin jest zacofaną pie***oną dziurą i żałuje jak cholera że tu się urodziłem a co gorsze kupiłem mieszkanie :angry: mam nadzieję że ktoś mnie kopnie w tyłek i zmotywuje bym opuścił te słabe miasto które może się poszczycić tym że ma największy kryty amfiteatr który przez sezon stoi praktycznie nieużywany a np w Kołobrzegu mają mały amfiteatr ale za to mają codziennie imprezy wiec kto ma lepiej ?? Szkoda się rozpisywać każdy widzi jak władzę i ck 105 wsadza sobie pieniądze w kieszenie a miasto zdycha. Co do aqua parku to ktoś napisał że Słupsk będzie miał brzydki :angry: żenada człowieku wszystkie miasta mają nieważne jakie ważne że mają a Koszalin ma dziurę koło emki którą najlepiej było by zalać i puścić autobusy amfibie :D Fajnie że budują filharmonie w takim miejscu że się płakać chce już widzę jak to ściąga turystów i młodych ludzi do Kupalina. GRATULACJE K*%WA AQUAPARK ZA 2 LATA najlepiej sprawdźcie sami od ilu lat mówi się o tym aquaparku bym się nie pomylił!! pozdrawiam wszystkich koszalinian!! :P

#11 ~AB~

~AB~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 10:23:18

A ja pytam o sedno: ile mnie będzie kosztował ten Aqua park? Ile będzie mnie kosztowało jego rocznie utrzymanie? Ale tak konkretnie-na jednego mieszkańca! I ile osób czeka na mieszkania w Koszalinie, bo mieszkają teraz w skandalicznych warunkach?

Kogo pytasz? A w kwestiach mieszkaniowych to ja zapytam Ciebie - czy miasto ma budowac mieszkania i oddawać je ludziom za darmo? Jeżeli tak to czy zgodzisz sie partycypowac w kosztach tych mieszkań bo przecież ktos musi za to zapłacic. Epoka socjalizmu juz się skończyła.

#12 ~andi~

~andi~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 10:24:58

Ludzie co za tłuczek pisał ten artykuł????? nie wiedziałem że Słupsk oddalił sie od Koszalina o prawie 45km:):):0
Czy w tej redakcji pracuja ludzie którzy nie maja pojecia co piszą???? aż mi samemu jest wstyd

#13 ~CAR~

~CAR~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 10:25:12

KOSMOPOLITA MA RACJE Z TYM ZE JESZCZE TRZEBA DOLICZYĆ ZE INNE MIASTA SIĘ ROZWIJAJĄ A KOSZALIN COFA :lol: OB AQUAPARK SAM SIĘ UTRZYMA TYLE CO ZAROBI W WAKACJE NA POZNANIAKACH STARCZY NA CAŁY ROK OCZYWIŚCIE POD WARUNKIEM ZE ZOS I WLADZE NIE ZABIORĄ TYCH PIENIĘDZY I NIE WKRĘCĄ GŁUPIM KOSZALINIANOM ZE JEST INACZEJ :blink:

#14 ~CAR~

~CAR~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 10:26:06

KOSMOPOLITA MA RACJE Z TYM ZE JESZCZE TRZEBA DOLICZYĆ ZE INNE MIASTA SIĘ ROZWIJAJĄ A KOSZALIN COFA :lol: OB AQUAPARK SAM SIĘ UTRZYMA TYLE CO ZAROBI W WAKACJE NA POZNANIAKACH STARCZY NA CAŁY ROK OCZYWIŚCIE POD WARUNKIEM ZE ZOS I WLADZE NIE ZABIORĄ TYCH PIENIĘDZY I NIE WKRĘCĄ GŁUPIM KOSZALINIANOM ZE JEST INACZEJ :blink:

#15 ~jerzy~

~jerzy~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 10:29:54

dwoje rodzicow z dwojka dzieci 2 godzinna wizyta w aqua parku/co nie jest wcale za dlugo/to jest razem 8 godzin po 40 zl.bagatela 320 zl.ilu koszalinian stac na taki luksus chociaz raz w miesiacu?

#16 ~wieśniak z Koszalin~

~wieśniak z Koszalin~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 10:38:36

dwoje rodzicow z dwojka dzieci 2 godzinna wizyta w aqua parku/co nie jest wcale za dlugo/to jest razem 8 godzin po 40 zl.bagatela 320 zl.ilu koszalinian stac na taki luksus chociaz raz w miesiacu?

Ale o co Ci chodzi ?? w Świdwinie ludzi stać, w Kołobrzegu stać, W Darłowie stać tylko Koszalin Biedaki Zasrane !!

#17 ~słupszczanka~

~słupszczanka~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 10:42:38

Ze Słupska do Koszalina jest 70 km, a nie jak autor napisal 100km :)

#18 ~mam google maps~

~mam google maps~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 10:46:47

Ze Słupska do Koszalina jest 70 km, a nie jak autor napisal 100km :)

Nie bo 67 :P

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 10:47:36

Popieram poprzednika walić już te parę kilometrów choć jak się nie wie to od czego mamy mapy. :rolleyes:
Do sedna to Koszalin jest zacofaną pie***oną dziurą i żałuje jak cholera że tu się urodziłem a co gorsze kupiłem mieszkanie :angry: mam nadzieję że ktoś mnie kopnie w tyłek i zmotywuje bym opuścił te słabe miasto które może się poszczycić tym że ma największy kryty amfiteatr który przez sezon stoi praktycznie nieużywany a np w Kołobrzegu mają mały amfiteatr ale za to mają codziennie imprezy wiec kto ma lepiej ?? Szkoda się rozpisywać każdy widzi jak władzę i ck 105 wsadza sobie pieniądze w kieszenie a miasto zdycha. Co do aqua parku to ktoś napisał że Słupsk będzie miał brzydki :angry: żenada człowieku wszystkie miasta mają nieważne jakie ważne że mają a Koszalin ma dziurę koło emki którą najlepiej było by zalać i puścić autobusy amfibie :D Fajnie że budują filharmonie w takim miejscu że się płakać chce już widzę jak to ściąga turystów i młodych ludzi do Kupalina. GRATULACJE K*%WA AQUAPARK ZA 2 LATA najlepiej sprawdźcie sami od ilu lat mówi się o tym aquaparku bym się nie pomylił!! pozdrawiam wszystkich koszalinian!! :P

To wypier***aj stąd głąbie ? kto cie tu trzyma ? Takiego steku bzdur nawet na tym forum próżno szukać. Dla twojej wiedzy w tym twoim pier***onym Słupsku to nawet kina nie ma więc o jakim rozwoju ty piszesz ? Teatr i orkiestra w jakiś barakach wystepuje a gryfia to niedługo się zawali. tam bieda, ze aż strach. Wejdź sobie na ich forum i poczytaj

#20 ~wieśniak z Koszalin~

~wieśniak z Koszalin~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 10:51:07

Godzina za 40 zł GDZIE TY TAKI AQUAPARK DROGI WIDZIAŁEŚ?? NAWET WŁADZE (zos) KOSZALINA NIE SĄ AŻ TAK GŁUPIE BY DAĆ TAKĄ CENĘ ...chociaż :mellow:

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych