Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

112 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 21 maj 2015 - 12:52:43

Wezgraj jest znany z zatrudniania swoich, np. swojej byłej synowej.

Ma taką zasadę - zwalnia jedną osobę i robi dużo szumu, że są redukcje i oszczędności, a tym samym czasie zatrudnia trzech, ale o tym już nie mówi.

Ten gość to porażka dla uczelni.

#42 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 21 maj 2015 - 12:53:18

Ma taką zasadę - zwalnia jedną osobę i robi dużo szumu, że są redukcje i oszczędności, a tym samym czasie zatrudnia trzech, ale o tym już nie mówi.

#43 ~koszalinian~

~koszalinian~
  • Goście

Napisano 21 maj 2015 - 13:01:07

Cóż znaczy jeden p. Wezgraj wobec ogromnej sitwy PO-PSL która oplotła kraj, a szczególnie ten nieszczęsny nadmorski rejon? Czy nie używacie p. Wezgraja jako parawanu do własnych prywaciarskich praktyk na publicznym? Nikt nie przebił PO i PSL w sobiepaństwie, nawet SLD za czasów Millera i Kwacha. Wstyd koalicyjna hołoto!

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2015 - 13:09:16

Cóż znaczy jeden p. Wezgraj wobec ogromnej sitwy PO-PSL która oplotła kraj, a szczególnie ten nieszczęsny nadmorski rejon? Czy nie używacie p. Wezgraja jako parawanu do własnych prywaciarskich praktyk na publicznym? Nikt nie przebił PO i PSL w sobiepaństwie, nawet SLD za czasów Millera i Kwacha. Wstyd koalicyjna hołoto!

Tylko że poza osobami powiązanymi z partiami czy stowarzyszeniami są jeszcze normalni obywatele. I tego typu postępowanie ich najbardziej obrzydza.

#45 ~Profesor Baltazar Gabka~

~Profesor Baltazar Gabka~
  • Goście

Napisano 21 maj 2015 - 13:18:39

Jak już tak sobie sympatycznie gaworzymy to jeszcze jedno pytnie: tydzien temu został odwołanmy ze swojej funkcji, dyrektora Zarządu Dróg Wojewódzkich, były starosta Szewczyk ( dodajmy Roman Szewczyk ;) ) tak się, zapewne przypadkowo, składa członek Platformy Obywatelskiej

Cóż długo sobie nie POrządził...  :D

Gdyby ktoś miał jakieś bliższe informacje o powodach to proszę o info na Forum

Dziekuję 

ps. uwaga to jest tajemnica  ;)

Podobno uciekł na zwolnienie bo poprzedni dyrektor został nieprawidłowo odwołany i zwrócił się do Sądu Pracy...

a ponadto pracownicy mieli dość jego niekompetencji

#46 ~Andzia~

~Andzia~
  • Goście

Napisano 21 maj 2015 - 13:27:12

Jeszcze z Lepszego Koszalina pracuje Tomasz Kruk niedawno zatrudniony na Politechnice

#47 ~newsman~

~newsman~
  • Goście

Napisano 21 maj 2015 - 13:28:32

A gdzie pracuje były prezes ZOS????

W PGK jako specjalista  :D  świętuje służbę u nowych panów

Sitwa, sitwa, sitwa :wub:  ale myślę, ze już niedługo tak do jesieni :D  :D  :D

Koszalinianie liczę na Was!!!

#48 ~Niski Sąd~

~Niski Sąd~
  • Goście

Napisano 21 maj 2015 - 13:31:13

Podobno uciekł na zwolnienie bo poprzedni dyrektor został nieprawidłowo odwołany i zwrócił się do Sądu Pracy...

a ponadto pracownicy mieli dość jego niekompetencji

Bogdan do sądu poszedł?

#49 ~Kajtek~

~Kajtek~
  • Goście

Napisano 21 maj 2015 - 13:38:56

Stowarzyszenie "LEPSZY KOSZALIN"
Członkowie reprezentacji:

Nazwisko i imię Funkcja lub stanowisko:

Smukała Wojciech Członek Zarządu

Podsiadło Łukasz Członek Zarządu

Wezgraj Artur Lesław Prezes Zarządu

Sławińska Elżbieta (żona Krzysztofa) Wiceprezes Zarządu

Sławiński Krzysztof Wiceprezes Zarządu

To nie jest jego żona!!!!!!!!!!!!

#50 ~newsman~

~newsman~
  • Goście

Napisano 21 maj 2015 - 13:45:13

Cóż znaczy jeden Wezgraj jak się kupuje i las i tartak i psa...

Kuba Ty wiesz co ja Ciebie powiem? TY sobie weź ten las za darmo...

A tartak?? A tartak Ty sobie weź tyż za darmo...

A pies??? A pies? A pies Ci mordę lizał  :D  :D  :D

WYTRZYMAMY DO JESIENI!!!

#51 ~Obserwator~

~Obserwator~
  • Goście

Napisano 21 maj 2015 - 13:45:56

A ja trochę z innej beczki - słyszałam na mieście że Romana Szewczyka po miesiący wyrzucili z ZZDW co oznacza że platfusy jednak są uczicwe i dbają o kompetenetne kadry. Najpierwsz przejmują do dróg specjalistę z mopsu (specjalista!) a potem okazuje się że społecznik nie nadaje się na drogowca. No i bach - wyrzucają z pracy. Jednak uczcicwie. Pewnie p. Wezgraj też się przekona za chwilę, że jego współpracownik z prartii poza walorami partyjnymi słabo nadaje się do pracy i wówczas - bach wyrzuci go z pracy.

#52 ~A po co~

~A po co~
  • Goście

Napisano 21 maj 2015 - 13:52:22

Ten Park Technologiczny to też ładna samowola i pralnia pieniędzy z Politechniki. Pan Wezgraj wie jak dzielić pieniędzmi, tylko zawsze dziwnym trafem jego wydział ma pieniądze na wszystko a nawet nie maja na papier ksero. 

PROKURATURY tam trzeba a nie kolesiostwa. 

#53 ~Lepszy Koszalin~

~Lepszy Koszalin~
  • Goście

Napisano 21 maj 2015 - 14:12:38

Spoko panie Arturze popiszą, popiszą a przekręt i tak przejdzie, jutro zapomną  :)

#54 ~newsman~

~newsman~
  • Goście

Napisano 21 maj 2015 - 14:16:05

Ten Park Technologiczny to też ładna samowola i pralnia pieniędzy z Politechniki. Pan Wezgraj wie jak dzielić pieniędzmi, tylko zawsze dziwnym trafem jego wydział ma pieniądze na wszystko a nawet nie maja na papier ksero. 

FAJNIE, FAJNIE  :D  :D  :D tyle tylko, że Parkiem Technologicznym S.A. kieruje obecnie Monika Śliwińska - Kaczmarek, którą mianował na to stanowsiko ( bezpartyjny) prezydent Jedliński

Radzę czasmi zrobić mały Update ;)

To jak teraz NADAL DO PROKURATURY :huh: ???

#55 ~samotny~

~samotny~
  • Goście

Napisano 21 maj 2015 - 14:17:23

Jestem uczciwy, czuję się samotny w Koszalinie :(

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2015 - 14:34:29

FAJNIE, FAJNIE  :D  :D  :D tyle tylko, że Parkiem Technologicznym S.A. kieruje obecnie Monika Śliwińska - Kaczmarek, którą mianował na to stanowsiko ( bezpartyjny) prezydent Jedliński

Radzę czasmi zrobić mały Update ;)

To jak teraz NADAL DO PROKURATURY :huh: ???

Słowa "kieruje obecnie" wskazują, że ktoś dotychczas tym parkiem kierował. I była to ta sama osoba, o której jest artykuł Wolnego. 

#57 ~ww~

~ww~
  • Goście

Napisano 21 maj 2015 - 14:45:13

Szukał innych kandydatów, rozglądał się, szukał wśród swoich ...szkoda. Faktycznie Lepszy Koszalin...ale nie dla wszystkich:(

#58 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2015 - 15:27:57

Oszuści. Dałem sie nabrać na ta bezpartyjność i głosowałem na tego cwaniaczka. Co za buta, co za arogancja. Kim on jest że taki pewny siebie.

Jak to dobrze,że nie udało mu się zostać Prezydentem Miasta. Wtedy cały LEPSZY KOSZALIN pracował by w UM.

Tylko dla kogo Lepszy??? Dla swoich kolesi i wiernych giermków.

#59 ~ww~

~ww~
  • Goście

Napisano 21 maj 2015 - 15:36:45

Jak to dobrze,że nie udało mu się zostać Prezydentem Miasta. Wtedy cały LEPSZY KOSZALIN pracował by w UM.

Święte słowa, wszyscy oni są tacy sami. Wezgraj pokazał już prawdziwe oblicze, ludzie przypomną sobie to podczas wyborów :(

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2015 - 16:48:44

I co w tym dziwnego? W całej administracji PK pełno dziewczyn "z polecnia". Panie w dziekanatach pojawiające się niewiadomo skąd... A wy sie nad jednym przypadkiem roztrząsacie. Nie od dziś wiadomo że cała administracja okołokanclerska to "swoi" ludzie... Strata czasu...

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Politechnika Koszalińska, Koszalin, Miasto Koszalin, praca w Koszalinie, praca

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych