Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ada~

~ada~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2011 - 23:14:11

Dzisiaj czytelnicy napisali jak wygląda dostanie się do lekarza pod artykułem o PANACEUM. To skandal co tam się wyprawia. XXI wiek, a z telefonu nie można skorzystać. Jaśnie panie siedzą w recepcji, a lekarze przyjmują po parę godzin tylko.

#2 ~basia~

~basia~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2011 - 23:29:06

Dzisiaj czytelnicy napisali jak wygląda dostanie się do lekarza pod artykułem o PANACEUM. To skandal co tam się wyprawia. XXI wiek, a z telefonu nie można skorzystać. Jaśnie panie siedzą w recepcji, a lekarze przyjmują po parę godzin tylko.

Właśnie,te kolejki do lekarzy,do specjalisty to katastrofa,ludzie pracują i nie mają czasu,ale jak już zachorują to zaczynają się kłopoty z dostaniem się do lekarza.U nas służba zdrowia to jedna wielka kompromitacja.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2011 - 23:43:21

Kolejki, brak skierowań, dziwne godziny przyjęć!!! A wielka kasa idzie na tych ......!! I jeszcze badania kosztują. Na cholesterol, cukier za darmo są?? Kolega robił podstawowe i kazali mu płacić, paranoja!!!!!! Ze zdrowiem powinno być jak ze szkołą,a nawet lepiej! Tam gdzie chory - tam muszą być pieniądze! Zdrowie i życie jest ważniejsze niż szkoła! Jeszcze do tego dodać aroganckich, na łasce lekarzy, ach, jest co mówić, nie ma komu...

#4 ~Eufia~

~Eufia~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2011 - 07:16:00

Nie robią podstawowych badań - to fakt, ale nie dlatego że nie chcą ale przyczyną jest niechęc lekarzy do dawania skierowań na te podstawowe badania!!!!! uważają że jak człowiekowi nic nie dolega to nie ma powodu żeby dawać skierowania. Spotkałam się z tym osobiście a potwierdziło się to w przypadku mojej rodziny. Wiec to tylko czcze gadanie że Polace nie chcą

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2011 - 08:47:42

a badania okresowe w pracy ?

#6 ~pp~

~pp~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2011 - 09:24:42

badania morfologia i mocz kosztują około 20 zł, ludzie więcej wydajecie na niepotrzebne rzeczy, zdrowie ważniejsze

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2011 - 10:50:35

Nie robią podstawowych badań - to fakt, ale nie dlatego że nie chcą ale przyczyną jest niechęc lekarzy do dawania skierowań na te podstawowe badania!!!!! uważają że jak człowiekowi nic nie dolega to nie ma powodu żeby dawać skierowania. Spotkałam się z tym osobiście a potwierdziło się to w przypadku mojej rodziny. Wiec to tylko czcze gadanie że Polace nie chcą

Z jednej strony lekarze niechętnie dają skierowania na badania, a z drugiej jak się przyczepią to jak rzep do psiego ogona i nie dają spokoju.Mamy prawo do wyboru lekarza, ale jakaś nawiedzona/?/ lekarka chce koniecznie mnie przebadać/?/ bo nie rozpoznałam jej. Unikajcie lekarzy w Słupsku bo zatrują wam życie.

#8 ~Gabriel~

~Gabriel~
  • Goście

Napisano 01 luty 2011 - 21:52:21

Większość psychicznych reakcji na stres, to zdecydowanie przykre doznania. Próbujemy uniknąć stresujących sytuacji, niestety, nie możemy uciec przed własnym organizmem, który prędzej czy później stres odreaguje. Dlatego warto nauczyć się tego, jak radzić sobie ze stresem.

http://www.glikemia.eu/edu/abc
http://www.logos.dt.pl

Dołączona grafika

#9 ~nn~

~nn~
  • Goście

Napisano 04 luty 2011 - 19:53:14

Prawda nalezy przeprowadzac badania okresowe duzo sie ruszac 5km dziennie czyli 10000 krokow odzywiac sie racjonalnie nauczyc sie prawidlowego odregowania na stres dnia codziennego czyli nie robic z igly widel-i podchodzic z humorem i dystansem do wszyskiego.

#10 ~Zenit~

~Zenit~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2011 - 00:43:33

www.glikemia.eu - to ciekawa strona . Polecam nie tylko cukrzykom

#11 ~rose~

~rose~
  • Goście

Napisano 15 październik 2015 - 17:39:34

no i właśnie przez te kolejki i odległe terminy sporo osób nie robi badań. Ale na szczęście są różnego rodzaju programy, które zachęcają i przypominają o tym, że badania profilaktyczne są bardzo ważne. Mnie się podoba akcja Diagnistyki, jestem kobietą i dbam teraz trwa już chyba 4 edycja, pomogła mi ona przekonać rodziców do zrobienia badań, zarejestrowałam ich i dostałam bon 70% zniżki.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych