Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Basen? Są kłopoty :: zobacz komentowany artykuł

18 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Rysiek~

~Rysiek~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2008 - 15:35:01

Idzie wiosna, niebawem szatnia nie będzie potrzebna. A plac zabaw - zawsze jakaś atrakcja.

#2 ~Lutek45~

~Lutek45~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2008 - 16:54:21

To dobrze, że szuka się pieniędzy aby poprawić sytuację finansową basenu. Tą drogą idzie dobry ekonomista, a takim niewątpliwie jest dyrektor basenu.

#3 ~monika~

~monika~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2008 - 18:46:37

mam dwoje dzieci, które chodzą na basen i na penwo bedzie dla nich to dodatkowa forma rozrywki

#4 ~zarządca~

~zarządca~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2008 - 18:58:12

Widać, że pracownicy basenu ostro bronią swojego pryncypała. Reformy należy zaczynać od siebie niech Prezes ograniczy koszty zarządu i zobaczy gdzie są oszczędności, ja je widzę a taki „menago” nie?

#5 ~~klient~~

~~klient~~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2008 - 20:27:57

Plac zabaw pewnie jakieś pieniądze przyniesie, ale ile firma straci wraz z odchodzącymi klientami? Czy ktoś to wyliczył? Pytanie kieruję do Zarządu. Obiekt jest miejscem organizacji imprez sportowych (nawet wyższych rangą) i sala konferencyjna (gabinet Prezesa) powinien według mnie istnieć. NAJWAżNIEJSZE: W trakcie planowania budowy obiektu wiadomo było (z innych już istniejących basenów publicznych), że będzie przynosił sam w sobie straty i Miasto powinno się z tym liczyć !!! Może warto pomyśleć o oszczędności poprzez modernizację technologii basenowej bo ta pomimo automatyki automatyczna nie jest. Wprowadzenie innych źródeł energii również mogło by przynieść spore oszczędności? Coś za coś. Pozdrawiam wszystkich bardzo rzetelnych oraz miłych pracowników

#6 ~ziomek~

~ziomek~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2008 - 08:29:27

TEn basen to w ogóle jedna wielka porazka!!!! NIe dośc, że bilety kosztują niewyarygodnie dużo to jeszcze na jednym bilecie można popływac z jakieś 30 min!!!!!!!!!! TZn przepisowo 45 min ale odliczając czas na przebranie, ubranie, prysznic to nawet nie wychodzi 30 min!!!!! Tragedia, a dla przykłady na basenie w Świdwinie plywa się znacznie dłuzej za nie wielka róznicę cenowA, nie wspomne tu o atrakcjach jakie owy basen posiada.
Wsyd nic więcej

#7 ~były klient basenu~

~były klient basenu~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2008 - 22:39:50

Pomysł z likwidacją szatni w okresie zimy to przejaw dużej ignorancji i braku liczenia się z klientem.Ja często chodziłem z kolegami na 2 godz.bilety, ale odkąd zarząd zlikwidował szatnię to niech sam się kąpie w basenie, bo ja nie mam zamiaru rozścielać kurtki, czapki, szalika i innych swoich rzeczy na podłodze, żeby wysuszyć sobie włosy. A tak wogóle to szatnia od 2 miesięcy jest zamknięta, a tego nowego przybytku dotąd nie ma. Ciekawe o jakich działaniach ekonomicznych mówi dyrektor, bo z naszej rezygnacji z basenu to mają "w plecy" min.68 zł tygodniowo. Podejrzewam, że takich którzy zrezygnowali jest dużo więcej.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2008 - 14:49:40

przyłączam się do komentarzy powyżej

#9 ~wych.~

~wych.~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2008 - 18:20:47

Podzielam zdanie osób, które wpisały się wcześniej. Likwidacja szatni to szkodliwy pomysł. Jestem nauczycielem w klasie I-III i z tej racji co pewien czas przychodzę na basen z klasą. I muszę przyznać, ze brak szatni bardzo, ale to bardzo utrudnia przygotowanie dzieci do wejścia na basen. One teraz rozbierają się na korytarzu siedząc na podłodze, jak już rozbiorą się z kurtek, czapek i zmienią obuwie to robi się masa rzeczy, które muszą zabrać ze sobą. Dzieciom brakuje rąk, wciąż coś gubią, czują się bardzo zestresowane tym ciągłym ogladaniem się, czy wszystko zabrały. Rzeczy te nie mieszczą sie w szafce- tych parę szafek podwójnych nie załatwia sprawy, bo nie starcza dla wszystkich.Podobnie jest przy wyjściu- rozłożone rzeczy na przejściu, inni depczą po nich,a te przepychają się do suszarek- przez długi i mroźny czas nieczynnych. Włosy z konieczności suszone są w pośpiechu i niestety wychodzą spocone, z niedosuszoną głową. A do nas rodzice mają pretensje, że dzieci łapią przeziębienia po basenie. mógłby się dyrektor przyjrzeć, jak wyglada teraz rzeczywistość, bo nigdy go nie udało się widzieć. Myślę, że wylano dziecko z kąpielą- mamy coraz więcej zwolnień od rodziców z zajęć na basenie.

#10 ~jatamann~

~jatamann~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2008 - 02:00:02

Sam prowadzę podobną działalność, zupełnie w innym mieście (ponad 200km od Szczecinka) i przypadkowo trafiłem na ten temat w wyszukiwarce. Zastanawiaja mnie wsztskie głosy przeciw. Po uruchomieniu mojego bajkolandu (nazwa nie ma znaczenia, chodzi o to samo) na podobnym obiekcie sportowym właściciel obiektu wykazywał większe przychody ze sprzedawanych biletów i zadowolenie klientów zwiazane z rozszerzeniem oferty i atrakcji. Zdaję sobie sprawe, że imiennie może jakaś osoba stracić pracę lecz u mnie sa zatrudnione dodatkowo dwie osoby do obsługi placu. I dlatego tez nie rozumiem tych głosów przeciw. :)

#11 ~RGB~

~RGB~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2008 - 02:18:41

Sam prowadzę podobną działalność, zupełnie w innym mieście (ponad 200km od Szczecinka) i przypadkowo trafiłem na ten temat w wyszukiwarce. Zastanawiaja mnie wsztskie głosy przeciw. Po uruchomieniu mojego bajkolandu (nazwa nie ma znaczenia, chodzi o to samo) na podobnym obiekcie sportowym właściciel obiektu wykazywał większe przychody ze sprzedawanych biletów i zadowolenie klientów zwiazane z rozszerzeniem oferty i atrakcji. Zdaję sobie sprawe, że imiennie może jakaś osoba stracić pracę lecz u mnie sa zatrudnione dodatkowo dwie osoby do obsługi placu. I dlatego tez nie rozumiem tych głosów przeciw. :)

a to pewnie dlatego, że nie widzisz czarnych literek :lol:

Pierwszy z brzegu argument (na niebiesko ;) ):

Dzieciom brakuje rąk, wciąż coś gubią, czują się bardzo zestresowane tym ciągłym ogladaniem się, czy wszystko zabrały. Rzeczy te nie mieszczą sie w szafce- tych parę szafek podwójnych nie załatwia sprawy, bo nie starcza dla wszystkich.Podobnie jest przy wyjściu- rozłożone rzeczy na przejściu, inni depczą po nich,a te przepychają się do suszarek- przez długi i mroźny czas nieczynnych. Włosy z konieczności suszone są w pośpiechu i niestety wychodzą spocone, z niedosuszoną głową. A do nas rodzice mają pretensje, że dzieci łapią przeziębienia po basenie.

#12 ~Michal~

~Michal~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2008 - 18:58:34

Nie rozumiem niektorych ludzi! Najpierw jecza, ze w Szczecinku jest za malo atrakcji, a pozniej jak juz cos zaczyna sie tworzyc to tez sie nie podoba! Mam trojke dziecki i zeby zapewnic im jakas rozywke musze je zabierac do Koszalina, a czasami nawet do Trojmiasta. Uwazam, ze taki plac zabaw jest bardzo dobrym pomyslem, bo naprawde w naszym miescie maluchy nie maja w czym wybierac jesli chodzi o zabawe. Chyba kazdy rodzic sie z tym zgodzi? A co do szatni i suszarek to chyba przesadzacie! Bylem kilka dni temu ze swoimi dziecmi na basenie i jakos sobie radzilismy. Wystarczy chciec!

#13 ~jacek~

~jacek~
  • Goście

Napisano 01 luty 2008 - 01:22:41

Jeżeli ten plac zabaw będzie schludny i bezpieczny to jestem za, wiem gdzie mój synek zaprosi swoich gości na urodzinki. Czytając to forum to boję się, że problem z tym placem urośnie do rangi wpływu lotniska dla F16 w Krzesinach na okolicznych mieszkanców (im to naprawdę nalezy współczuć).

#14 ~ryś~

~ryś~
  • Goście

Napisano 02 luty 2008 - 21:56:02

Myślę, że w tej dyskusji na temat szatni wcale nie chodzi o to że ktoś jest przeciwny placykowi zabaw(biorą pod uwagę metraż to napewno nie może być traktowane jako plac zabaw), tylko utworzenie skądinąd może i potrzebnego miejsca dla dzieci nie powinno nastąpić poprzez zamknięcie szatni. Bylem po tych zmianach z rodziną i wspólnie wszyscy przyznaliśmy, ze jest teraz mało komfortowo, a wręcz denerwująco zwłaszcza kiedy trafi sie więcej ludzi.
Wyniki sondy mówią same za siebie. Ciekaw jestem czy zarząd zna opinie społeczną w tej sprawie i czy przypadkiem wcześniej nie powinien takiej sondy na własna rękę przeprowadzić?

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 20:18:28

Dzis bylem na basenie.Po plywaniu wychodzac zauwarzylem brudnego bezdomnego kolo kasy.Oczywiscie panie go wpuscily.Mam pytanie kto odpowiada za wnoszenie bakterii , ktorych ten pan mial z pewnoscia mase.Jak wsadzic potem do szafki po nim swoje ubrania masakra moze ma choroby jsk świerzb.

#16 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 20:19:16

Dzis bylem na basenie.Po plywaniu wychodzac zauwarzylem brudnego bezdomnego kolo kasy.Oczywiscie panie go wpuscily.Mam pytanie kto odpowiada za wnoszenie bakterii , ktorych ten pan mial z pewnoscia mase.Jak wsadzic potem do szafki po nim swoje ubrania masakra moze ma choroby jsk świerzb.

#17 Karola_Maria

Karola_Maria

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 22 lipiec 2019 - 05:56:04

Należałoby takiego delikwenta złapać za fraki i wyrzucić na złomowisko?

#18 Lincoln

Lincoln

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 08 sierpień 2019 - 14:40:37

Duzo jest racji w tym co piszecie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych