Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2017 - 14:46:29

Tak to prawda w całym kraju gospodarka się rozwija, ludzie wyjeżdźają zagranice i takich jest mnóstwo. Ale czy to zasługa Pana Kosmali? i jego kolegów i koleżanek z POrozumienia Samorządowego? po części tak bo wielu członków tego stowarzyszenia zatrudniono w CEE, starostwie, szkołach, w gminach, gdzie rządzi POrozumienie tez dużo stołeczków i ciepłych posadek zajeli członkowie tego ugrupowania politycznego. Nepotyzm

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2017 - 20:57:05

Poklepmy POpaprańcówniePOrozumieniowych po ich łysych kapucynkach za to że bezrobocie zmalało i powiększa sie szara strefa. Za to że u UM Starostwie Gminie Wiejskiej oraz innych urzędach pozatrudniali swoich członków na starzyki płatne z UP. Że wykorzystali PUP do przeszkolenia i wyszkolenia swoich pociotasów na różne stanowiska w spółeczkach miejskich. Że mój mąż od półtora roku szuka pracy chodzi od zakładu do zakładu od urzędu do urzędu i nic nie może wskórać. Nawet na na staż go nie przyjmą przez urząd bo choć ogłoszenia wiszą to są zawsze stare i że się Pan spóźnił.  To ja muszę zapier na kwiatach w Holandii za marne 4000 euro miesięcznie mam jeszcze chlopa na utrzymaniu oraz chorą mamę w szpitalu a tacy sobie siedzą i dupy grzeją za tyle samo co ja. WRÓĆ MONARCHIO, WRÓĆ a wy knury wyPierOdlać na Ukrainę złodzieje, oszuści. 

#3 ~kkk.../.wa~

~kkk.../.wa~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2017 - 14:06:25

a ile obywateli szczecinka emigrowalo ?czym sie chelpicie ? wierutna bzdura gebelsowska propaganda 

#4 ~DESPERADO~

~DESPERADO~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2017 - 18:23:30

wierutna bzdura o ile mnie pamiec nie myli szczecinek zamieszkiwalo okolo 40 tys mieszkancow /w tej chwili ? Nie wiadomo mlodzi wyksztalceni maja te miasto tak gleboko gdzie azja tuchajbejowicz pal .Tylko cwaniaki POmagaja sobie choc kolejka dluga na stanowiska ale z kierowcy busa mozna awansowac na dyrektora .Za rok wybory znowu zaczna sie roszady przepychanki a my robole na tym cierpimy .Bzdury bzdety dranstwo i obluda na ta gangrene trzeba Adolfa on by szybko zaprowadzil lad AMEN

#5 ~Szrajnert~

~Szrajnert~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2017 - 07:46:27

wierutna bzdura o ile mnie pamiec nie myli szczecinek zamieszkiwalo okolo 40 tys mieszkancow /w tej chwili ? Nie wiadomo mlodzi wyksztalceni maja te miasto tak gleboko gdzie azja tuchajbejowicz pal .Tylko cwaniaki POmagaja sobie choc kolejka dluga na stanowiska ale z kierowcy busa mozna awansowac na dyrektora .Za rok wybory znowu zaczna sie roszady przepychanki a my robole na tym cierpimy .Bzdury bzdety dranstwo i obluda na ta gangrene trzeba Adolfa on by szybko zaprowadzil lad AMEN

Co ty nie powiesz...

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2017 - 22:18:28

Co ty nie powiesz...

Tylko na to cię stać?

#7 ~LilA32~

~LilA32~
  • Goście

Napisano 14 maj 2018 - 13:48:31

Nie oszukujmy się, ale bardzo  wielu młodych ludzi wyjeżdża do większych miast i za granicę. Do Niemiec  tez w końcu mamy bardzo blisko. Na pewno to poprawia statystyki, ale bezrobocie też musiało troszkę spaść,  bo sytuację możemy obserwować  w mniejszych miastach ale i na przykładzie całego kraju.  A jeśli chodzi o samą pracę w Szczecinku i  okolicach, to tutaj   praca-zachodniopomorskie.pl   jest  dużo uczciwych ofert.   

#8 ~LilA32~

~LilA32~
  • Goście

Napisano 14 maj 2018 - 13:48:52

Nie oszukujmy się, ale bardzo  wielu młodych ludzi wyjeżdża do większych miast i za granicę. Do Niemiec  tez w końcu mamy bardzo blisko. Na pewno to poprawia statystyki, ale bezrobocie też musiało troszkę spaść,  bo sytuację możemy obserwować  w mniejszych miastach ale i na przykładzie całego kraju.  A jeśli chodzi o samą pracę w Szczecinku i  okolicach, to tutaj   praca-zachodniopomorskie.pl   jest  dużo uczciwych ofert.   

#9 kometan

kometan

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 16 maj 2018 - 13:58:21

Zawsze można się przebranżowić i pójść w niszę;)

Polecam reportaż z tvn - https://dziendobry.t...rci,246521.html (raczej dla ludzi o mocnych nerwach;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych