Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 JanuszCzart

JanuszCzart

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 429 postów

Napisano 30 lipiec 2013 - 06:48:27

Oczywiście jak będziesz chciał szybko się dostać albo czekasz pół roku albo prywatnie. Gdzie lekarz na państwowym sprzęcie będzie sobie dorabiał. Norma w naszym kraju. W normalnym kraju tomograf to podstawa.

#2 BolekiLolek

BolekiLolek

Swojak

• PipPipPipPip
  • 129 postów

Napisano 30 lipiec 2013 - 08:56:26

Jaka jest cena za usługę prywatną oraz w kjkich dniach jest dostępna?

#3 bodzio

bodzio

Swojak

• PipPipPipPip
  • 2013 postów

Napisano 01 sierpień 2013 - 09:12:29

Wszystko widzisz Janusz w czarnych kolorach. Czy jest dobrze czy źle, dla Ciebie ciągle jest do d****.

Szpital się rozwija, ale nie dla Ciebie. Ty przecież nie leczysz  się w takiej pipidówie. 

#4 JanuszCzart

JanuszCzart

Swojak

• PipPipPipPip
  • 429 postów

Napisano 01 sierpień 2013 - 12:29:03

Wszystko widzisz Janusz w czarnych kolorach. Czy jest dobrze czy źle, dla Ciebie ciągle jest do d****.

Szpital się rozwija, ale nie dla Ciebie. Ty przecież nie leczysz  się w takiej pipidówie. 

Widzisz ty się jarasz a taki kraj jak Dania, która jest pogrążona w kryzysie ma tomograf w znacznie mniejszych szpitalach o jakości usług nie wspomnę. Ja wiem jedno, robię swoje.

Rozwija się, ale tomograf nie rozwiąże podstawowych problemów szpitala. Nie widzisz ich ?

#5 bodzio

bodzio

Swojak

• PipPipPipPip
  • 2013 postów

Napisano 01 sierpień 2013 - 20:20:32

Widzę Janusz. TY natomiast nie możesz przyjąć do wiadomości że, każda dodatkowa "usługa" w szpitalu to krok w celu pozyskania dodatkowych funduszy w celu ich naprawy i zwiększenia konkurencyjności na rynku medycznym. Te pieniądze które zostawały w Koszalinie lub Kołobrzegu.zostaną w Naszym szpitalu. Dochód z tomografu może posłużyć do zakupu innych urządzeń medycznych itd.

Mamy również niezłych chirurgów, popytaj pacjentów z Kołobrzegu czy też Koszalina którzy decydują się na zabiegi w Białogardzkim szpitalu. Popytaj kobiety rodzące w Białogardzkiej porodówce. Może nie poprawia się sytuacja finansowa ale jakość usług na pewno. Widać już światełko w tunelu. :D

#6 krokodyl

krokodyl

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 283 postów

Napisano 01 sierpień 2013 - 21:09:51

Panowie nie zapędzajcie się. "JankoDiabeu" jaki lekarz na państwowym sprzęcie? Przecież ten tomograf należy do prywatnej firmy która będzie tylko świadczyć usługi w szpitalu. Naucz się czytać ze zrozumieniem zanim znów zaczniesz wygłaszać te swoje ludowe mądrości.

A ty bodzio następny mądry piszesz o jakiś dochodach z tomografu które posłużą do zakupu przez szpital dodatkowego sprzętu. Dochody jeśli będą po odliczeniu kosztów to w prywatnej firmie i szpitalowi nic do tego.

To że jest w Białogardzie tomograf to ogromny krok naprzód. Poza tym świetnie że udało się sprowadzić do szpitala tomograf bez wydawania na niego kasy szpitala. Korzystałem ostatnio kilkakrotnie z usług naszego szpitala i byłem naprawdę pozytywnie zaskoczony. Gdyby nie ciągłe próby zdegradowania, marginalizacji i w konsekwencji likwidacji białogardzkiego szpitala przez wielu działaczy "by żyło się lepiej" to ten szpital mógłby być jednym z najlepszych w regionie      

#7 JanuszCzart

JanuszCzart

Swojak

• PipPipPipPip
  • 429 postów

Napisano 02 sierpień 2013 - 07:04:19

Dochód z tomografu może posłużyć do zakupu innych urządzeń medycznych itd.

Mamy również niezłych chirurgów, popytaj pacjentów z Kołobrzegu czy też Koszalina którzy decydują się na zabiegi w Białogardzkim szpitalu. Popytaj kobiety rodzące w Białogardzkiej porodówce. Może nie poprawia się sytuacja finansowa ale jakość usług na pewno. Widać już światełko w tunelu. :D

Gdzie ja pisałem o dodatkowej kasie, nie wymyślaj o rzeczach o których nie pisałem. Porodówka, dam ci kilka kobiet, które w życiu nie polecą naszą porodówkę. Kiedyś owszem była ok. Wręcz decyzje na naszej porodówce potrafią zniszczyć komuś życie. Długo szukać, tak k... chirurg załatwił moją żonę, że był bym wdowcem. Jeszcze najmądrzejsza była piguła, wie lepiej itp. Dalej szukać, koleżanki córka jest przez nich niepełnosprawna. Poród powinien odbyć się przez cięcie. Dalej, w tym roku lekarze przetrzymali zbyt długo dzieciaka. Lekarz dyżurny bał się podjąć decyzję, czy ciąć. Efekt, dziecko będzie prawdopodobnie będzie esem. Takich smaczków znam więcej. Gdyby to było w USA. Ten szpital poszedł by na dno za odszkodowania.

Krokodyl, chodziło mi o to że biedny długo sobie naczeka w kolejce.

#8 bodzio

bodzio

Swojak

• PipPipPipPip
  • 2013 postów

Napisano 02 sierpień 2013 - 09:16:35

Czytaj ze zrozumieniem Diabełku. Nie wspominałem że Ty pisałeś, to tylko moje przypuszczenia.

Krokodylku. Szpital pewnie będzie dzielił się dochodem z usług medycznych z prywatnym właścicielem tomografu. Trzeba by najpierw zapoznać się z umową potem gadać. Oboje w naszych wypowiedziach możemy popełniać błędy.

Użytkownik bodzio edytował ten post 02 sierpień 2013 - 09:19:51

#9 krokodyl

krokodyl

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 283 postów

Napisano 03 sierpień 2013 - 09:39:28

Gdzie ja pisałem o dodatkowej kasie, nie wymyślaj o rzeczach o których nie pisałem. Porodówka, dam ci kilka kobiet, które w życiu nie polecą naszą porodówkę. Kiedyś owszem była ok. Wręcz decyzje na naszej porodówce potrafią zniszczyć komuś życie. Długo szukać, tak k... chirurg załatwił moją żonę, że był bym wdowcem. Jeszcze najmądrzejsza była piguła, wie lepiej itp. Dalej szukać, koleżanki córka jest przez nich niepełnosprawna. Poród powinien odbyć się przez cięcie. Dalej, w tym roku lekarze przetrzymali zbyt długo dzieciaka. Lekarz dyżurny bał się podjąć decyzję, czy ciąć. Efekt, dziecko będzie prawdopodobnie będzie esem. Takich smaczków znam więcej. Gdyby to było w USA. Ten szpital poszedł by na dno za odszkodowania.

Krokodyl, chodziło mi o to że biedny długo sobie naczeka w kolejce.

Porodówka jest w tej chwili najlepsza w regionie. Spójrz skąd przyjeżdżają rodzić do Białogardu. Jeśli to co piszesz to prawda to czemu ci ludzie nie założyli spraw szpitalowi? Powiem ci bo większość tych twoich historyjek jest wyssana z palca lub po prostu jest to pierdzielenie głupot przez tych którzy jak pójdą do szpitala to uważają że są mądrzejsi od lekarzy i pielęgniarek. Bo się w internecie naczytali.

A tekst "dziecko będzie prawdopodobnie będzie esem" świadczy o twoim poziomie intelektualnym i szacunku do osób niepełnosprawnych

#10 JanuszCzart

JanuszCzart

Swojak

• PipPipPipPip
  • 429 postów

Napisano 04 sierpień 2013 - 07:47:44

Jeśli to co piszesz to prawda to czemu ci ludzie nie założyli spraw szpitalowi? Powiem ci bo większość tych twoich historyjek jest wyssana z palca lub po prostu jest to pierdzielenie

A tekst "dziecko będzie prawdopodobnie będzie esem" świadczy o twoim poziomie intelektualnym i szacunku do osób niepełnosprawnych

Jest to prawda bo to są moi znajomi. Ja mam negatywne doświadczenie z porodówką. Widzisz mamy dwie skrajne opinie o porodówce. Dużo ludzi z Białogardu i okolic wręcz woli Koszalin.

Jak byś wiedział, przez wiele lat pracowałem z osobami niepełnosprawnymi, trzeba mieć do nich cierpliwość. Ale jak to u Polaka była ocena kogoś po jednym zdaniu. Nazwanie stanu rzeczy po imieniu. Forum to nie TV czy oficjalne spotkanie.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: złodzieje, nfz, białogard, lekrze, łapówki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych