Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Biały Bór Wybory Burmistrza 27.01.2013

Biały Bór Kliczko Maczyszczyn Jola wybory 2013

550 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~daniel~

~daniel~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2012 - 15:49:06

Na stronie Państwowej Komisji Wyborczej jest zarejestrowanych 5 komitetów wyborczych.
Teraz komitety mają prawo zbierać podpisy popierające swoich kamdydatów na burmistrza Białego Boru.
Najprawdopodobniej wystartuje w wyborach pięciu meżczyzn (Kowalski, Mikołajewski, Ptasiński, Wołyniec) i jedna kobieta (Jolanta Maczyszyn).
Z pierwszych danych wynika, że jedyna osoba urodzona w gminie i Stąd, to pani Maczyszyn, pozostali kandydaci są imigrantami w gminie Biały Bór. Każdy kandydat ma wykształcenie wyższe, lecz troje filologiczne, jeden wojskowe, a tylko p. Maczyszyn ekonomiczne, budowlane, planistyczne. Co o tym sądzicie?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2012 - 18:31:50

jak napisal daniel zarejestrowano piec komitetow a pisze ze ma wystartowac szescioro kandydatow. Czyzby jaden z komitetow wystawil dwoch kandydatow ???

#3 ~dawna polonistka z B.B.~

~dawna polonistka z B.B.~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2012 - 19:20:14

Zapewne ów daniel się pomylił: pięcioro kandydatów startuje. Kiedyś uczyłam Annę Maczyszyn w Liceum. Bardzo zdolna i kulturalni rodzice.

#4 ~dawna polonistka z B.B.~

~dawna polonistka z B.B.~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2012 - 19:30:30

Zapewne ów daniel się pomylił: pięcioro kandydatów startuje. Kiedyś uczyłam Annę Maczyszyn w Liceum. Bardzo zdolna i kulturalni rodzice.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2012 - 19:33:18

gdyby to bylo jedyne kryterium to na pewno glosowalbym na pania Jole :)

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2012 - 19:51:59

Najgorsze, że to PSL!

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2012 - 20:03:25

ot i kampania się rozpoczęła

#8 ~1111~

~1111~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2012 - 20:37:48

jak tak uczyłaś jak budujesz zdania to wiele nie wyniosła z tej nauki

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2012 - 20:52:41

no wlasnie - jak najdalej od PSL-u

#10 ~PSL=Pijany Strzelec z Lasu~

~PSL=Pijany Strzelec z Lasu~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2012 - 20:55:04

gdyby to bylo jedyne kryterium to na pewno glosowalbym na pania Jole :)

Pani Maczyszyn nie znam i nie kojarzę, ale już sam fakt, że idzie do wyborów pod skrzydłami Grzywacza, dyskwalifikuje ją dla mnie jako kandydatkę. Burmistrz Maczyszyn = Grzywacz na tylnym fotelu.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2012 - 20:58:27

jak tak uczyłaś jak budujesz zdania to wiele nie wyniosła z tej nauki

A Ty sie nie czepiaj. Ta pani uczyła geografii wiec nie musi umiec budowac zdań .

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2012 - 21:00:54

Szkoda mi pani Joli bo jest mila i sympatyczna osoba,

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2012 - 21:04:51

Prawde mowiac wsrod tych kandydatow nie widze zadnej konkurencji dla pana Mikolajewskiego :)

#14 ~Bogusia~

~Bogusia~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2012 - 22:55:54

Pani Jolu a Grzywacz dał już Pani strzelbę do strzelania jeleni . No cóż cienko panią widzą 5 % głosów tak to widzą ostatnią Pani pozycję w tym rankingu, no może przed panem Wołyńcem . No cóż ale może? Nie w Białym Borze.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2012 - 09:39:38

Pani Maczyszyn nie znam i nie kojarzę, ale już sam fakt, że idzie do wyborów pod skrzydłami Grzywacza, dyskwalifikuje ją dla mnie jako kandydatkę. Burmistrz Maczyszyn = Grzywacz na tylnym fotelu.

To by byla tragedia

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2012 - 09:41:26

A Ty sie nie czepiaj. Ta pani uczyła geografii wiec nie musi umiec budowac zdań .

Nauczyciel powinien umiec pisac

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2012 - 09:43:21

Prawde mowiac wsrod tych kandydatow nie widze zadnej konkurencji dla pana Mikolajewskiego :)

Popieram i mysle ze mieszkancy wiedza otym

#18 ~mieszkaniec BB~

~mieszkaniec BB~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2012 - 12:57:10

Myślę że Pani Maczyszyn powinna wygrać, chociaż w końcu zapanował by porządek i skończyły by się układy i układziki co niektórych, a czy Grzywacz czy kto inny to raczej nie ważne. Znam Panią Jolę z pracy i myślę że tak sumienna, konkretna i miła osoba by bardzo pomogła Gminie Biały Bór, kto ją zna to pewnie poprze moją wypowiedz.(Pani Bogusiu nie każdy lubi myślistwo ale czy wypominanie komuś hobby to coś złego, czyli nie wolno jeździć na ryby- bo ja mam wędkę :-) )

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2012 - 19:23:21

Myślę że Pani Maczyszyn powinna wygrać, chociaż w końcu zapanował by porządek i skończyły by się układy i układziki co niektórych, a czy Grzywacz czy kto inny to raczej nie ważne. Znam Panią Jolę z pracy i myślę że tak sumienna, konkretna i miła osoba by bardzo pomogła Gminie Biały Bór, kto ją zna to pewnie poprze moją wypowiedz.(Pani Bogusiu nie każdy lubi myślistwo ale czy wypominanie komuś hobby to coś złego, czyli nie wolno jeździć na ryby- bo ja mam wędkę :-) )

panie nauczycielu anna maczyszyn to wogle niema nic wspolnego z pania jola nawet nieutrzymuja kontaktu wiec niepisz glupot a ja z tych 5 kandydatow niewidze burmistrza wiecie dziwie sie co niektorym kandydatom maja bardzo duze emerytorki i jeszcze im malo a moze dajcie szanse mlodym i tak nic niezrobicie przez 2 lata w naszym urzedzie pierwsze co trzeba to zwolnic ludzi ktorzy biora kase i zajmuja stolki mlodym i ci przyjeci po znajomosci tych tez jest wielu kto wygra to i tak nic niezrobi wszedzie trzeba miec plecy aby dostac prace w naszym urzedzie to widac jak na dloni sama rodzinka i lizusy ludzie kandydaci dajcie sobie spokoj bo z was ludzie nikogo niewybiora najwieksze szanse ma p.Mikołajewski a reszta to emeryci wiec pod piecyk i rozaniec a nie na stolek burmistrza

#20 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2012 - 23:03:11

Nie wiem czym Pan Mikołajewski zasłynął i nie wiem czy polonista doskonale poradzi sobie na takim stanowisku a poza tym chyba nie wszyscy są ememrytami i nie zawsze młodość jest wielkim atutem. Pani Jola ma i odpowiednie wykształcenie i napewno większe doswiadczenie w pracy urzędowej, do emerytury jeszcze daleko i z tego co wiem nie pracuje dzięki rodzince ani znajomością a poprostu dlatego że jest konkretnym, konsekfetnym człowiekiem i nigdy nikomu nie odmówiła pomocy. Nie trzeba dużo mówić że to pani Maczyszyn jest faworytem.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Biały Bór, Kliczko, Maczyszczyn, Jola, wybory, 2013

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych