Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Biały Bór Wybory Burmistrza 27.01.2013

Biały Bór Kliczko Maczyszczyn Jola wybory 2013

550 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Mietek Grabowski~

~Mietek Grabowski~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2012 - 20:56:13

Ja i moi znajomi a jest ich naprawdę dużo poprzemy kandydaturę p. Pawła Mikołajewskiego, wierzymy że podoła obowiązkom burmistrza Białego Boru w tym trudnym okresie.
I jeszcze do KRMIL poważni ludzie dyskutują patrząc sobie w oczy a na forum podpisując się imieniem i nazwiskiem w przeciwieństwie do tchórzy którzy schowani z jakimś nickiem piszą bzdury na tym forum.
Osobiście znam Jolę i złego słowa na nią nie powiem.

#42 ~Z Brzeźnicy~

~Z Brzeźnicy~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2012 - 21:10:10

Żeby dla p.Mikołajewskiego nie był trudny okres sprawowania władzy to ty Mieczysławie Grabowski zaszyj się w Grabowie i rób to co najlepiej potrafisz czyli nic.....Nie cukruj bo kazdy Cię poznał.Jeszcze nie tak dawno byłeś największym krytykantem a teraz błaźnisz się pisząc takie teksty.

#43 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2012 - 21:15:06

Dlaczego Pan uważa, że stwierdzenie, że ktoś należy do PSL, jest równoznaczne z obrażaniem go? Czyżby Pan nie oceniał dobrze tego ugrupowania albo jego działaczy? Pani Jolanta od wielu lat jest związana ze środowiskiem PSL i najwyraźniej jest w stanie poświęcić dla tej partii bardzo dużo, skoro zgodziła się kandydować w sytuacji, gdy wszyscy inni odmówili Grzywaczowi.

Jesteś śmieszny żeby takie rzeczy pisać to trzeba myśleć o konsekwencjach jakie niosą pisane wypowiedzi a nie klepać w klawiaturę co do głowy wpadnie!Chodziło o to że oskarżasz Panią Jolantę o załatwianie pracy(co pewnie praktykujecie na każdym kroku),Pani Maczyszyn w przeciwieństwie do pana kandydata jest czysta jak łza i tacy ludzie są potrzebni w tych czasach a nie jak pisał SUM "ludzie teczki" a nie mówiłem o funkcjonowaniu ugrupowania politycznego. Cienko widzę Pana Mikołajewskiego z takim żałosnym poparciem jakie posiada w PANA osobie- daję maksymalnie 7%
Odnośnie partii politycznej to może się Pan jeszcze bardzo zdziwić, ponieważ to Pani Jolanta wygra wybory a nie Grzywacz.

Proszę się wykazać a nie wypominać wypowiedzi zwolenników Pani Jolanty, z drugiej strony można zrobić to samo, a wiele głupot zostało napisanych, szkoda czasu na to.

#44 ~Realista~

~Realista~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2012 - 21:22:09

Moim zdaniem Pani Jola Maczyszyn nie "odchudzi" urzędu, ponieważ jak wiecie, sama wczesniej w nim pracowała. Zapewne z kilkoma z nich się przyjaźni. Poza tym, "naszych" się nie rusza, ponieważ później mogą wydarzyć się pewne nie miłe konsekwencje np. wizwiska na forum lub obrażanie na ulicy.

Ja osobiście zagłosuje na pana Piotra Ptasińskiego, ponieważ znam jego podejście do wielu spraw. Jest osobą konsekwętną w swoim działaniu i to mi wystarczy.

#45 ~Sąsiad z Białej~

~Sąsiad z Białej~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2012 - 21:47:11

Jesteś śmieszny żeby takie rzeczy pisać to trzeba myśleć o konsekwencjach jakie niosą pisane wypowiedzi a nie klepać w klawiaturę co do głowy wpadnie!Chodziło o to że oskarżasz Panią Jolantę o załatwianie pracy(co pewnie praktykujecie na każdym kroku),Pani Maczyszyn w przeciwieństwie do pana kandydata jest czysta jak łza i tacy ludzie są potrzebni w tych czasach a nie jak pisał SUM "ludzie teczki" a nie mówiłem o funkcjonowaniu ugrupowania politycznego. Cienko widzę Pana Mikołajewskiego z takim żałosnym poparciem jakie posiada w PANA osobie- daję maksymalnie 7%
Odnośnie partii politycznej to może się Pan jeszcze bardzo zdziwić, ponieważ to Pani Jolanta wygra wybory a nie Grzywacz.

Ani w odniesieniu do Pana, ani w odniesieniu do pani Jolanty nie użyłem epitetów "śmieszny", "żałosny" i radziłbym Panu trzymać się tego samego, nawet jeśli brakuje Panu rzeczowych argumentów. Poza tym nigdzie nie napisałem, że moim kandydatem jest Paweł Mikołajewski - tylko pobieżna i bezrefleksyjna interpretacja moich wpisów może prowadzić do takich wniosków.

Problemem dla mnie jest nie pani Jolanta, ale środowisko polityczne, które rekomenduje jej kandydaturę i które na pewno będzie mieć wpływ na jej decyzje. Pani Jolanta jest sympatyczną osobą, ale jej bezpośrednie zaplecze jest zbyt słabe, aby mieć rozstrzygające zdanie w gierkach i układach wewnątrz jej macierzystego ugrupowania, a to niestety może się przełożyć na decyzje podejmowane przez nią na szczeblu gminnym.

Proszę się wykazać a nie wypominać wypowiedzi zwolenników Pani Jolanty, z drugiej strony można zrobić to samo, a wiele głupot zostało napisanych, szkoda czasu na to.

Przypominam, że to jest forum, a nie czyjś benefis. Skoro ktoś dodaje tu swoją wypowiedź, powinien liczyć się z tym, że ktoś inny ją w taki albo inny sposób skomentuje.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2012 - 21:48:39

Ja na pewno zagłosuję na " naszych". Mieszkam w Grabowie w gminie Biały Bór w powiecie szczecineckim w województwie zachodniopomorskim.I chciałbym wiedzieć kto jest "nasz" czy mieszkaniec mojej wioski czy moze mieszkaniec gminy ? a może też mieszkaniec powiatu lub województwa??? Kto z tych mądrych piszących o "naszych" potrafi mi odpowiedzieć :)

Nasi to znaczy w Polsce urodzeni ,tak ja to rozumiem.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2012 - 21:57:55

Ja na pewno zagłosuję na " naszych". Mieszkam w Grabowie w gminie Biały Bór w powiecie szczecineckim w województwie zachodniopomorskim.I chciałbym wiedzieć kto jest "nasz" czy mieszkaniec mojej wioski czy moze mieszkaniec gminy ? a może też mieszkaniec powiatu lub województwa??? Kto z tych mądrych piszących o "naszych" potrafi mi odpowiedzieć :)

a propo nasi sa daleko ale przajda szkop

#48 ~grabowiak~

~grabowiak~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2012 - 22:02:46

Nasi to znaczy w Polsce urodzeni ,tak ja to rozumiem.

I to jest pocieszajace ze chociaz jedna osoba na tym forum cos rozumie :) czyzby reszta byla tak zaslepiona ze nic do nich nie dociera ????

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2012 - 22:05:28

niewazne czy madry czy glupi byle byl z mojej wioski

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2012 - 22:13:16

dziewiec osob wytrzeszcza galy wpatrujac sie w monitor ale jak do tej pory to jeszcze nikt nie napisal tu nic sensownego

#51 ~ARek~

~ARek~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2012 - 22:41:07

MĄDRY WIE CO MÓWI,A GŁUPI MÓWI CO WIE

#52 ~Jadwiga~

~Jadwiga~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2012 - 00:06:31

Dziwne, że jak była rozmowa o kandydatach, to nikt o Pani Maczyszyn nawet nie wspomniał. A tu wyciąga ją ktoś jak zająca z kapelusza i raptem staje się kandydatem nr 1. Fajnie, jakby była debata otwarta między kandydatami-wtedy dopiero okazałoby się kto jest najlepszy. Według mnie Mikołajewski zmiażdżyłby wszystkich w takiej debacie. Bo ma wiedzę, elokwencję, prawdziwe doświadczenie i dobre wykształcenie. Cała reszta ma to w sumie, ale każdy z osobna jest niestety słabszy.

Wojciechu.Dobre wykształcenie o którym wspominasz niech twój idol wykorzysta najlepiej w szkole podstawowej.Po słupskiej Sorbonie i kierunku który ukończył nadaje się wyśmienicie.A może nawet pokusiłby się o stanowisko dyrektora?Co ty na to?Niech się tak elokwentny(he,he,he) jak to ująłeś kandydat wykaże.Byle by tylko nie tak samo jak w wyborach do powiatu szczecineckiego 6 lat temu w których to jak głosił baner wyborczy WYKSZATŁCIUCH ZE SZCZECINKA poniósł sromotną porażkę.A tak na marginesie.Jaką gażę pobierasz za wypisywanie swych przedwyborczych postów?

#53 ~Sąsiad z Białej~

~Sąsiad z Białej~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2012 - 00:56:43

A tak na marginesie.Jaką gażę pobierasz za wypisywanie swych przedwyborczych postów?

Poczytaj sobie trochę o prawie Godwina. Właśnie zastosowałaś jedną z jego odmian, specyficzną dla dyskusji politycznych. Normalne argumenty się skończyły?

#54 ~Marzena~

~Marzena~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2012 - 09:03:09

Chciałabym bardzo aby na forum nie wylewano kubłów pomyj na glowy kandydatów,Cóż oni są winni,

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2012 - 11:02:41

Cieszmy się,że p.Mikołajewski zdecydował się startować w wyborach bo patrząc na pozostałych kandydatów to byłaby wielka porażka.A więc należy głosować na p.Pawła.

#56 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2012 - 12:42:52

Porażka od samego początku jest start P.Mikolajewskiego który powinien startować w szczecinku z jego wyjatkowym wyksztalceniem. Nie widzę go w białym borze . Nie chcę takiego burmistrza!!!!

#57 ~Wojtek S.~

~Wojtek S.~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2012 - 13:19:16

Wojciechu.Dobre wykształcenie o którym wspominasz niech twój idol wykorzysta najlepiej w szkole podstawowej.Po słupskiej Sorbonie i kierunku który ukończył nadaje się wyśmienicie.A może nawet pokusiłby się o stanowisko dyrektora?Co ty na to?Niech się tak elokwentny(he,he,he) jak to ująłeś kandydat wykaże.Byle by tylko nie tak samo jak w wyborach do powiatu szczecineckiego 6 lat temu w których to jak głosił baner wyborczy WYKSZATŁCIUCH ZE SZCZECINKA poniósł sromotną porażkę.A tak na marginesie.Jaką gażę pobierasz za wypisywanie swych przedwyborczych postów?

Na zarzut pobierania wynagrodzenia odpowiem tylko - ŻENADA. I dalej tego komentować nie będę. Napisałem wyraźnie i powtórzę to jeszcze raz - moim kandydatem jest Mikołajewski. I niby dlaczego miałbym go nie bronić, skoro sam rzecz jasna nie zniży się do poziomu tego forum, żeby tu samemu się bronić. Jeśli piszesz o wykształceniu, to nie wiem dlaczego skupiasz się na głównym wykształceniu Mikołajewskiego. A nie piszesz nic o jego innych dodatkowych studiach uzupełniających czy kursach? Czyżbyś był jednym z tej masy zakompleksionych stworów polskiej myśli uniwersyteckiej, która wciąż żyje przekonaniem, że samo ukończenie studiów powinno gwarantować sukces w życiu. I że żadne dalsze dokształcanie nie jet potrzebne, gdyż "przeca jam magyster jest"? Oj coś mi się wydaje, że tak jest.

Porażka od samego początku jest start P.Mikolajewskiego który powinien startować w szczecinku z jego wyjatkowym wyksztalceniem. Nie widzę go w białym borze . Nie chcę takiego burmistrza!!!!

I bardzo dobrze, że nie chcesz. To się nazywa demokracja. Burmistrzem zostanie ten, którego więcej chce. Więc spoko-nie płacz tylko później za mocno, a przyjmij wyrok demokracji z pokorą.

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2012 - 14:27:11

P. Wojtku S. , - nie tak nerwowo , wyluzuj , trochę dystansu , a czyja to wina ,że Pana kolega nie skończył Sorbony , po prostu ma wykształcenie jakie ma , a ludzie maja lepsze i to cała prawda , a jakie wykształcenie ma sie po studiach uzupełniających czyli niedzielnych toż samo po kursach - to wiadomo , zapłacisz i masz .-Trochę pomysleć Panie Wojtku i będzie lżej , a Pan się nie boi może wygra MP.

#59 ~oszukana~

~oszukana~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2012 - 15:34:27

Ja i moi znajomi a jest ich naprawdę dużo poprzemy kandydaturę p. Pawła Mikołajewskiego, wierzymy że podoła obowiązkom burmistrza Białego Boru w tym trudnym okresie.
I jeszcze do KRMIL poważni ludzie dyskutują patrząc sobie w oczy a na forum podpisując się imieniem i nazwiskiem w przeciwieństwie do tchórzy którzy schowani z jakimś nickiem piszą bzdury na tym forum.
Osobiście znam Jolę i złego słowa na nią nie powiem.

Dość dawno tu nie byłam. Proszę o wybaczenie ale muszę to skomentować bo mnie zaraz coś trafi. Panie Grabowski myślę że Pana zdanie i Pana "naprawdę dużo znajomych" nikogo nie interesuje. Kto na kogo będzie głosował to tylko jego indywidualna sprawa. Chyba ma Pan nową partię polityczną bo wypowiada się Pan za wielu. Najpierw Pana "idolem" był Pan Piotr Ptasiński (wielki szacunek dla tego Pana) teraz też kandyduje i co już jest BE. Sama słyszałam nie raz Pana zdanie na temat Pana Pawła Mikołajewskiego jest Pan tak bardzo obłudny i fałszywy. Dlaczego, co Pan chce zyskać? Myślę że tylko Pan chce zaszkodzić Panu Pawłowi bo to co mi wiadomo to jeśli ktoś się kojazy z Panem to nie ma szans. Mamy już dosyć wywodów i Pana mądrości. Proszę wybaczyć te moje wywody na temat tego pana ale naprawdę znam jego wyczyny. Pozdrawiam wszystkich kandydatów na burmistrza Białego Boru i życzę powodzenia na wyborach. Ja mam swojego kandydata ale to tylko moja indywidualna sprawa.

#60 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2012 - 17:32:00

Proszę się nie denerwować,to jest tylko cymbał.Pani mu wybaczy.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Biały Bór, Kliczko, Maczyszczyn, Jola, wybory, 2013

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych