Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

BIEDRONKOWY KOSZMAR

113 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~maz>bied####~

~maz>bied####~
  • Goście

Napisano 21 październik 2009 - 21:54:06

żal mi was :blink:

nam ciebie też!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

#42 ~~OLA~~

~~OLA~~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2009 - 18:39:10

Kochana tak na marginesie to ZAJĄŁ pisze sie przez ,,ą,, a nie ,,o,, a nie tak jak to napisałas/es moze lepjej daj sobie na luz z pozbyciem sie kierownika z morskiej i lepjej bedzie dla ciebie jak pojdziesz na jakis kurs gramatyki albo do szkoły:)

A TY SIEROTO IDZ DO PRACY W SZKOLE JAK JESTEŚ TAKIM POLONISTĄ ZAMIAST PRACOWAĆ W BIEDRONCE !!!!!!!!!

#43 ~~OLA~~

~~OLA~~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2009 - 18:46:39

Powiadasz . że to ja oczerniam tych ludzi grubo się mylisz czy ty choć znasz tych panów chyba nie ponieważ zgodził byś się z co niektórymi wypowiedziami.Pozdrawiam.

PAN KIEROWNIK MAREK POWINIEN WSZYSTKIE TE ZOŁZY W.....LIĆ NATYCHMIAST Z PRACY .NIECH IDĄ NA ZIELONĄ TRAWKĘ LUB JADĄ NA WYSPY BRYTYJSKIE I TAM SIĘ NAUCZĄ PRACOWAĆ !!!!!!

#44 ~krępy~

~krępy~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2009 - 18:47:22

A może olej sie rozleje i ten wregny gość wdepnie i będzie po zawodzch....

#45 ~gdynianka~

~gdynianka~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2010 - 22:38:07

witam,ja tez pracowalam z panem Markiem R. przez 4 miesiace,to on mnie szkolil na zastepce kiedy zatrudnilam sie w biedronce,owszem ma dosc ciezki charakter,czasami krzyknie ale nie spotkalam sie z wyzwiskami i bluzganiem wiec te komentarze ktore czytam wprawiaja mnie w szok,

#46 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2010 - 18:19:17

ja tym kobietą wierzę ,też o tym słyszałem ,że przez tego kierownika jedna kobieta popełniła samobujstwo,w naszej firmie jest taki sam kierownik,znęca się psychicznie,sypie wyzwiskami,dopiero jak się coś stanie to prawda wyjdzie najaw.potrafi tylko gnoić wszystkich ,ludzie nie wytrzymuja presji i sie sami zwalniają,bo nieda się z nim pracować.http://forum.gp24.pl/Jakie-uprawnienia-przysluguja-nam-za-prace-w-nadgodzinach-t11109-s20.html

#47 ~krzysiek222212~

~krzysiek222212~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2010 - 18:33:36

jak wiesz to podaj chociaz imie cwaniaczku!!!

ŁUKASZ!!!!

#48 ~Gość.~

~Gość.~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2010 - 18:49:33

!!!!!!!!!

:mellow:

#49 ~oppsserwatorka~

~oppsserwatorka~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2010 - 08:26:51

Ja wielokrotnie, miałam okazję bywać w sklepach ,,Biedronka" na terenie Koszalina i okolic ( nie jako klientka). Jest tam większy ,,wyścig szczurów" niż w innych sieciach sklepów. Kierowniczka sklepu, na informację, że jedzie kierownik rejonu dostaje palpitacji serca, wypieków i trzęsą się jej ręce, to nie jest normalna rekcja na spotkanie ze zwierzchnikiem. POLACY -zastanówcie się, bez względu na stanowisko wszyscy pracujecie na biznes Jeronimo Martens, wstyd, że nie potraficie wykazać kultury wobec siebie. A część kierowników rejonu, powinna podjąć leczenie lub zmienić pracę bo zachowują się jak psychopaci. Dać prostakowi trochę władzy----to on myśli, że jest Panem i Władcą ( chwilowo!!!!) Pozdrawiam

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2010 - 12:31:08

Fajna praca w tej Biedronce!!!!!

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2010 - 12:43:40

Co was łączy z tą Biedronką że za 1300zł sprzedajecie swoją godność. A gdzie zapłata za pracę? :o

#52 ~Gośc.~

~Gośc.~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2010 - 13:48:43

jestescie zalosni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!komu nie pasuje niech sie zwolni!!!

Ty też jesteś żałosna. Tak ci dobrze! zajęta jesteś tylko swoim prywatnym biznesem w biedronce .Za ciebie też się rejon powinien zabrać.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#53 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2010 - 09:53:18

[quote name='pracownik' date='26.10.2009, 10:02:03' post='193133']
TO NIE TAK JAK PISZESZ BO KIEDY PRACOWAŁAS W BIEDRONCE W DARLOWIE TO TEŻ TOWAR PUSZCZAŁAS I PO ZA TYM NIC WIECEJ NIE POTRAIŁAS TYLKO PLOTY PUSZCZAĆ I DU... E KAŻDEMU OBRABIAĆ . I TAK SIE DZIWIE ZE TAK DŁUGO PRACOWAŁAS ,ALE ZNALAZŁ SIĘ KTOS TAKI JAK RUTKOWSKI I WYWALIŁ CIE NA ZBITY PYSK.I JESZCE JEDNO NIE RÓB NA FORUM Z SIEBIE MENCZENNICY I POSZKODOWANEJ PO PROSTU ZŁODZIEJI TRZEBA TĘPIĆ, NIE JEST MI CIEBIE SZKODA !!!

A co ty byles lub bylas moim przelozonym ze wiesz jak pracowalam.Jakbym tak pracowala jak piszesz to czy bym prawie 3 lata tam przepracowala?Watpie.Przyjzyj sie swojej pracy i to co ty masz na sumieniu,dobrze ze ty o wiele wiecej potrafisz ode mnie,tylko szkoda ze sie marnujesz w biedronce tam kariery na pewno nie zrobisz .Przepracowalam troche i bardzo sie z tego ciesze no zobaczymy ile ty popracujesz byc moze znajdzie sie rowniez ktos taki komu sie twoja praca nie spodoba i co wowczas?tez znajdzie sie ktos taki kto napisze ze towar przepuszczasz,ploty roznosisz i d*** lizesz.Ja meczennicy z siebie nie zrobilam po prostu napisalam jak bylo,a jezeli ty sie opierasz tylko na tym co uslyszales lub uslyszalas to twoj problem i twoje zdanie,ja wiem najlepiej.I zapamietaj jedno ty zlodzieja nie przypilnujesz tylko zlodziej ciebie.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2010 - 10:05:37

nie bronie nikogo ale zastanów sie co piszesz bo zwolniona zostałas bo przepuścilaś towar i to nie raz facet który kupował pochwalił sie koledze przy którym stał ks i dlatego zwolnił cie spracy chociarz bys nie kłamała

chociaz to sie pisze przez ż,i nie klamie wiem co pisze a ty skad masz takie informacje za co mnie zwolnili?nie wiesz wiec sie nie wypowiadaj i nie musisz mnie bronic ani nikogo innego,byc moze spotka cie to samo i wtedy mozesz sie wypowiadac.

#55 ~dotik~

~dotik~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2010 - 14:38:59

A gdzyby tak cała ekipa sklepu zbuntowała sie przeciwko kierownikowi? przecież wszystkich na raz nie zwolnią. może kilkudniowy strajk pracowników zwróci uwagę przełożonych tego człowieka. Wiem, że o pracę jest dość ciężko w naszym regionie, ale pamiętajcie, że to WY ciężko pracujecie i to WAM przede wszystkim należy się szacunek! Nie dajcie sobą pomiatać. Kierownik jest jeden - was troszkę więcej.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2010 - 16:22:24

skoro w biedronie kazali pracowac po godzinach
ciagac ciezkie palety babom po 60tce

to zapewne przy pierwszym strajku wyp** cala ekipe na zbity ryj
szacunek ? w biedronce ?

#57 ~Gość.~

~Gość.~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 08:58:20

Sobotni wieczór 27 marca2010r. Biedronka w Bobolicach.Na całym sklepie jest tylko jedna pracownica na kasie (kasjerka),reszta pań wraz z kierowniczką zniany , gdzieś tam palą sobie papieroski na rampie . Po sklepie chodzi kilka osób, oglądają towary, robią zakupy.Pewien klient ogląda sobie wódki na stoisku monopolowym. Po chwili bierze dwie wódki , kuca nad koszykiem jedną butelkę wkłada do koszyka , drugą butelkę chowa za pasek spodni .Płaci za jedną butelkę wódki i wychodzi. Jest to nagrane na monotoringu . Kasjerka kasuje za jedną butelką wódki i przepuszcza klienta z drugą butelką w spodniach.

#58 pndl

pndl

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 370 postów

Napisano 30 marzec 2010 - 20:13:22

Słuchajcie kiedyś przechodziłem szkolenie w pewnej firmie działającej podobnie.
BHP-owiec chyba znał tą firmę. Od takich rzeczy jest Inspekcja Pracy.
Gościu powiedział nam wprost: dzwonicie - dajecie znać do PIP a oni nie lekceważą tego.
W mojej obecnej firmie pracownik (były) złożył doniesienie i PIP już 4 dni później ingerował.
Jednak jest "ale" - mianowicie donos nie może być anonimowy. takie nie są w ogóle rozpatrywane, tylko od razu wrzucane do kosza.
Podczas kontroli, która może być jak najbardziej znienacka PIP powoła się na wasze nazwisko.
Ale u nich nie ma przebacz. Jak nie wpuści do zakładu to wzywają policję, a wtedy nie ma że boli.
Sprawdzają WSZYSTKO. Od akt personalnych do czystości wc, ponieważ mogą wezwać w trybie natychmiastowym sanepid.
Jeśli i tak chcecie rzucić tam robotę - to się nie pierdzielcie tylko na tych pajacyków w gajerkach walcie od razu do PIP-u.
Ja mam to nieszczęście, że mieszkam w maaaałej mieścinie i jakbym zgłosił to, sądzę, że miał bym tutaj przerąbane.
3majcie się.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2010 - 07:49:59

Gdzie ta mała mieścina ?? Sławno ???????????

#60 pndl

pndl

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 370 postów

Napisano 31 marzec 2010 - 11:10:43

Gdzie ta mała mieścina ?? Sławno ???????????

Nie. To nie Sławno.
Nie będę tutaj się chwalił, ponieważ zraz zlinczują mnie mieszkańcy uważający to miasto za metropolie.

Pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych