Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

BIEDRONKOWY KOSZMAR

113 odpowiedzi w tym temacie

#101 ktpat

ktpat

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 kwiecień 2015 - 12:26:21

To prawda:) Ludzie są różni

#102 ~dina1122~

~dina1122~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2015 - 20:54:41

A ja jestem pracownikiem biedronki chojnow 2175 na ul.legnickiej!!nasza Ks jest zaprzyjazniona z ZKS ktory nia manipuluje,robi zamet stwarza zła i psychiczna atmosfere!!grazac zwolnieniami!! Straszac rejonowa,dyrektorem i wszystkim co jej przyjdzie do tepej glowki!!bo nawet zamowien p.gosia s.nie robi bo nie umie!!!!:-) jesw bez usmiechu wiecznie nadasana!!! Idac na jej zmiane mam bol brzucha!!!co z nia zrobic??!!nasza kierownik jej wierzy!! Nie umi w stosunkv do niej zachowac sie jak kierownik!!tylko jak jej oddana przyjaciolka!!mam juz dośc!!! Tego co ona wymysla!!!wyrabia!!p.sankiewicz zapłacisz za to!!! I to gorzko!!!!!!!

#103 michal98

michal98

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 01 lipiec 2015 - 12:59:13

jaki sklep tacy ludzie w nim pracują. jak byłem ostatnio z biedrze w zupełnie innej części Polski, to nawet widizałem ludzi uśmiechnietych i ładne dziewczyny za kasą. wiec chyba nie tylko u nas jest tak słabo. 

#104 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2015 - 11:25:08

wczoraj na zakupach widziałem jak ludzie kradną z pracownikami w koszalinie w biedronce za prowamem masakra dlatego się nie ma co dziwić że Polacy to złdzieje nawet wałsneg opracodawce okradają

#105 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 19:42:54

Nie on jeden.ten system tak ich wychowuje , że myślą iż są bogami.Z pracownikiem mogą zrobić wszystko , tak ich uczą

#106 pomorek

pomorek

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 28 październik 2015 - 12:47:49

Ja widziałam ostatnio taki film polski "Dzień Kobiet" i to podobno dotyczy Biedry. Jeśli tam jest rzeczywiście tak źle, to może nie należy się dziwić, że ludzie się demoralizują.

#107 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 30 maj 2016 - 16:32:37

Witam. Bardzo prosze o pomoc bo juz niewiem co mam robic. Jestem pracownikiem biedronki w łodzi. I do pracy jezdże ponad godzinę czasu. Prosiłam i rozmawiałam z kierownikiem rejonu i sklepu o przeniesienie do innego rejonu żebym miała blizej domu. Bo tam gdzie ja mieszkam to tez jest biedronka i do niej mam 5 minut. I własnie chciałam sie do niej przeniesc dlatego ze mam szybsza drogę, i ze mam dwójkę małych dzieci....A tym bardziej ze juz wielokrotnie rozmawiałam z kierownikiem rejonu o przeniesienie ze wzgledu na dzieci i na dojazd. Proszę was bardzo pomóżcie mi bo niewiem co mam robic....

#108 krvkijohny

krvkijohny

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 29 wrzesień 2016 - 11:01:58

A to nie jest tak, że odkąd weszło 500+ to się poprawiło pracownikom dyskontów? w sensie, że teraz trudniej o pracownika, wiec lepiej dbac o tych którzy jeszcze chodza do pracy niz szukac za chwile  nowych... ?

#109 dabrowik

dabrowik

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 21 październik 2016 - 14:43:03

Nie wiem czy to ma az taki wplyw. Poza tym to nie sa pieniadze z nieba i wszystko ma swoje minusy, podatki i tak potrącaja reszte i inni na to 500 musza placic :P

#110 ~Liban~

~Liban~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2017 - 19:48:37

Znowu ksu

#111 ~PP~

~PP~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2017 - 11:18:53

Ja np. mam problem z jakimkolwiek dniem wolnym. Proszę o konkretny dzień bo mam szkole, egzaminy i tylko widzę wzruszanie ramionami przez kierowniczkę. 

Jak doszło do wypadku w pracy to nawet nie zrobili zgłoszenia dopiero rejonowa coś z tym zrobiła. 

Kierowniczka stwierdziła że na kamerach nie widać żeby coś mi się stało :/ Zachowuje się tak jakbym im krzywdę zrobiła tym że to zgłosiłam. 

Biedronka w Poznaniu 

#112 ~Violetta~

~Violetta~
  • Goście

Napisano 16 luty 2018 - 18:02:38

Kierownictwo dystrybucji ,które odpowiada za organizację pracy to dno ,wodorosty i100 metrów mułu , które już dokonału odwiertu na niższy poziom. Kierowca ma byc np o godz.15 a rozładunek jest o 24 lub jeszcze później. Może dyrektor i kierownik sam stanie w kolejce samochodem i opuści imprezkę w domu i zobaczy jakie idiotyzmy wymyśla. Dla mnie to zwykle mendy.

#113 ~Macio~

~Macio~
  • Goście

Napisano 18 maj 2018 - 09:54:10

Od siebie mogę podsunąć kancelarię która się specjalizuje w tego typu sprawach, ale jest z Gliwic. Adwokat Wojas-Pawlak.. Dzięki tym ludziom można naprawdę sporo się dowiedzieć i sporo zdziałać.

- w poprzednim poście wkradła mi się literówka, proszę nie zwracać ma to uwagi..

#114 ~Xxxu~

~Xxxu~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 20:09:53

Biedronka to obóz pracy powinno się nagrywać i ujawniać w internecie i nagrania dać do telewizji niech wszyscy zobaczą biedroneczke

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych