Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Braki zelaza

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~zzxz~

~zzxz~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2019 - 09:08:19

Mam problem z brakami żelaza w organizmie, szukam jakiegoś dobrego preparatu, który pozwoli mi te braku uzupełnić. Znacie jakąś sensowną propozycję, po którą będzie można sięgnąć i rzeczywiście dobrze sprawdzi się w praktyce? Niestety te braki mocno wpływają na moje samopoczucie więc potrzebuje czegoś co pozwoli mi sobie z tym poradzić.

#2 ella-nitajska

ella-nitajska

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 04 grudzień 2019 - 20:44:24

Mam problem z brakami żelaza w organizmie, szukam jakiegoś dobrego preparatu, który pozwoli mi te braku uzupełnić. Znacie jakąś sensowną propozycję, po którą będzie można sięgnąć i rzeczywiście dobrze sprawdzi się w praktyce? Niestety te braki mocno wpływają na moje samopoczucie więc potrzebuje czegoś co pozwoli mi sobie z tym poradzić.

lekarze przepisują zwykle tardyferon, czyli siarczan żelaza, ale jak poczytałam o nim, to wiąże się z 10% ryzykiem rozwinięcia wrzodów. akurat bardzo uważałam i ich nie dostałam, ale bardziej polecam suplementy, które zawierają organiczne związki żelaza, są np. badania zrobione z diglicynianem żelaza, który się znacznie lepiej przyswaja i nie grozi wrzodami, więc polecałabym coś takiego. a tak w ogóle to może warto iść do lekarza i zrobić badania, bo u mnie wyszły też przy okazji inne problemy. powodzenia

#3 ~jjj~

~jjj~
  • Goście

Napisano wczoraj, 11:08

Zobacz taki suplement – Captafer, nie ma on w składzie żelaza, ale sprawdza się świetnie, ponieważ działa tak, że przyswajasz lepiej żelazo z innych źródeł i dlatego jest to świetny wybór i efektywne działanie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych