Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Budowa dobudówki i remont domu

remont dom budowa Koszalin

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Dróżnik~

~Dróżnik~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2014 - 18:03:42

Hej
Szukam w Koszalinie albo z okolic firmy, która zrobi mi dobudówkę od podstaw, do samego wykończenia. Zależy mi na rzetelnej firmie, która upora się z tym miarę szybko. Zaznaczam że ta dobudówka to będzie posiadała piętro. 

#2 ~bagon~

~bagon~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2014 - 15:15:02

Remont domu to masakra. Jeśli robicie też całe skuwanie wszystkiego to sobie z góry odpuście... Firmy która to dla nas robiła to Pewex - burzenie ściany, usuwanie gruzu, zrywanie kafelek - daliśmy sobie spokój z samodzielną pracą po kilku dniach. Bez odpowiednich narzędzi to nie ma sensu.

#3 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2014 - 20:40:59

Ja trochę z innej beczki. Chciałbym ostrzec ludzi, którzy mają zamiar robić remont. W Głosie Kosz. ogłasza się facet, który wykonuje pracę wykończeniowe, jego numer to 786983450, na imię ma Andrzej, mówi dość niewyraźnym, grubym głosem i pochodzi z Mielna. Pod żadnym pozorem nie zlecajcie mu pracy. Ja mu zaufałem bo zapowiadało się dobrze, niestety przez pewien czas został bez nadzoru. Kiedy przyjechałem do mieszkania złapałem się za głowę. Gość odwalił totalną fuszerkę i wziął za to kasę (płaciłem za pośrednictwem). Mimo, że nie mam doświadczenia sam bym zrobił to lepiej. Teraz płacę za swoją naiwność. Nie dzwońcie do tego łajdaka.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: remont, dom, budowa, Koszalin

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych