Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Budżet obywatelski


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kazik~

~Kazik~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2020 - 21:54:09

Drodzy mieszkańcy Koszalina! My mieszkańcy ulicy Zawiszy Czarnego 6-10... zapraszamy na nasze podwórko, które zostało"poprawione" z NASZYCH MIEJSKICH pieniążków!!! Był taki piękny plan, tyle obiecanek z wyszło jak zawsze!! Uważamy że jest to idealny przykład BRAKU PROFESJONALIZMU I ROZRZUTNOŚCI PIENIĘDZY PODATNIKÓW!!! władzy podziękujemy przy najbliższych wyborach.

#2 ~On~

~On~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2020 - 22:03:51

Zgadza się że podwórka w centrum miasta, kiedyś straszyły swoim wyglądem. Sytuacja poprawiła się na lepsze. Ale wspomniane podwórko Z.Czarnego 6-10 to istny krajobraz księżycowy. Nie dziwię się mieszkańcom że czują się zawiedzeni. Centrum miasta a taki podwórkowy wstyd.

#3 ~Fiat~

~Fiat~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2020 - 22:08:24

Jakiś czas temu, widziałam jak grupa wycieczkowiczów przemieszczała się z centrum w kierunku gospody jamnenskiej, przez przypadek weszli na podwórko Zawiszy, przy garażach. Ich komentarz tego co zobaczyli i upaćkali sobie buty nie nadaje się do publicznego komentarza!

#4 ~Grażyna~

~Grażyna~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2020 - 20:01:22

Dzień dobry. Czytam te krótkie opisy mieszkańców, którzy sąsiadują z opisanym podwórkiem i niestety dochodzę do wniosku że...nie jest to temat wielkiej wagi ponieważ...nie dotyczy nikogo z włodarzy. Ogólnie społeczeństwo potrafi narzekać i wymagać. Rozumiem mieszkańców że czują się zawiedzeni,co innego było obiecane,co innego zrobiono. Mimo że mieszkam na północy, gdzie brakuje miejsc parkingowych ale w miarę możliwości dba się o zieleń. Infrastruktura także jest w coraz lepszym stanie. Trzymam kciuki za Wasze podwórko!Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych