Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

31 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2013 - 12:09:16

Ale numer.Znam tego gościa z filmu.U nas w sławnie coś robił.Słaby fachowiec, więc za straszenie dzieci się wziął jak wcześniejsi koledzy zauważyli.Miłej zabawy w sowieckiej jamie!!!

#22 ~Natalia~

~Natalia~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2013 - 17:11:01

Byłam wczoraj po południu, niestety było zamknięte. Czy ktoś może powiedzieć w jakie dni i w jakich godzinach można to odwiedzać?

#23 ~Tadek.~

~Tadek.~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2013 - 08:12:53

Byłem  w  sobotę  w  tych  bunkrach. Mam  jak  najlepsze  o  pracy  tych  pasjonatów  z  fundacji zdanie. Nie  sądzę  żeby  mieli  w  swoich  zamiarach  jek  niektórzy piszą  doprowadzić  ten  obiekt  do  ruiny. Ten  pan  oprowadząjący  po  bunkrze  jest  bardzo kompetenetny i   miły.  Coż  nie  każdy   ma  posture Pudziana  i  twarz Di Caprio. Uważam zę  najwazniejsze jest  podjęcie trudu  i  ponoszenie  wydatków  związanych  z eksploatacją  obiektu. I  za to  jestesm  tym  ludziom wdzięczny.  W  dzisiejszych  czasach   coraż mnie jest  ludzi tak zwanej  dobrej woli  a  coraż  więcej  pyskaczy. Zyczę  im  sukcesów.

#24 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2013 - 14:51:55

Byłam tam.Miejsce jest takie samo jak za czasów gdy oprowadzali mnie panowie z Zakładu Karnego.Wtedy było o wiele ciekawiej.Cała ta fundacja nic nie zrobiła.Przejeli obiekt taki jaki był i tylko kasę chcą.Ten gość oprowadzający strasznie przemondrzały,myśli że wszystkie rozumy pozjadał.Wiem co mówił mi człowiek, który zaraz po opuszczeniu tych obiektów przez Rosjan,tam był i rozmawiał z osobami kompetentnymi.Nie da nic sprostować bo super specjalista wie lepiej.Ogólnie totalna klapa,NIE POLECAM póki tacy ludzie tam oprowadzają !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#25 ~Dawid~

~Dawid~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 18:58:19

Fajne miejsce.Szkoda tylko, że ci którzy tam teraz oprowadzają są mało rozgarnięci.Opowiadają bajki.Mój krewny służył tam za czasów, gdy stacjonowała  Marynarka Wojenna.Te szczegóły i ta wiedza, którą on posiada a te, którą nam tam serwują niedouczeni ludzie z jakiejś chorej fundacji to niebo a ziemia.Nie chcę wszystkich jedną skalą oceniać, dla tego chcę przeprosić tych, którzy coś sobą reprezentują a pewnie też są w tej fundacji.Ja chyba źle trafiłem na przemondrzałego buca, grubasa.On wie wszystko naj lepiej...Szkoda gadać.Jeśli nie chcecie stracić ludzi chętnych do zwiedzania to znajdźcie kustosza z klasą...Pozdrawiam.

#26 ~golda meir~

~golda meir~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2013 - 18:03:40

Byłam tam.Miejsce jest takie samo jak za czasów gdy oprowadzali mnie panowie z Zakładu Karnego.Wtedy było o wiele ciekawiej.Cała ta fundacja nic nie zrobiła.Przejeli obiekt taki jaki był i tylko kasę chcą.Ten gość oprowadzający strasznie przemondrzały,myśli że wszystkie rozumy pozjadał.Wiem co mówił mi człowiek, który zaraz po opuszczeniu tych obiektów przez Rosjan,tam był i rozmawiał z osobami kompetentnymi.Nie da nic sprostować bo super specjalista wie lepiej.Ogólnie totalna klapa,NIE POLECAM póki tacy ludzie tam oprowadzają !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Beata. Zanim zaczniesz krytykować innych - popracuj nad  stylem i ortografią, a najlepiej wreszcie skończ to nieszczęsne gimnazjum w Tychowie. :P

#27 ~Seba~

~Seba~
  • Goście

Napisano 04 październik 2013 - 08:53:30

Widzę, że Pan który oprowadza nie ma pojęcia do czego służył układ chłodzenia w tym bunkrze i nie zna zasady działania takiego układu. Bajki o schładzaniu gorącego powietrza z agregatu może opowiadać swoim dzieciom albo laikom. Chłodzenie służyło zupełnie do czegoś innego. Ci którzy ogarniają temat doskonale wiedzą do czego. Brak kompetencji niestety. A szkoda, bo widać jego zangażowanie.

#28 ~niewiedzacy~

~niewiedzacy~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 11:27:28

Widzę, że Pan który oprowadza nie ma pojęcia do czego służył układ chłodzenia w tym bunkrze i nie zna zasady działania takiego układu. Bajki o schładzaniu gorącego powietrza z agregatu może opowiadać swoim dzieciom albo laikom. Chłodzenie służyło zupełnie do czegoś innego. Ci którzy ogarniają temat doskonale wiedzą do czego. Brak kompetencji niestety. A szkoda, bo widać jego zangażowanie.

Napisz proszę do czego to służyło, chciałbym sie dowiedzieć a nie mam takiej wiedzy jak ty ... z gory dziekuje

#29 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2013 - 11:57:01

Wiele godz spędziłam tam sprzątając malując i pomagając. Odwiedźcie miejsce teraz, za własne pieniądze to robimy i poświęcamy czas aż sie gotuje jak czytam te bzdury!!! Siedzieć za kompem i krytykować nie mając o niczym pojęcia, gdyby nie fundacja i sw to by było jak w brzeznicy czyli nic

#30 ~Bialogard~

~Bialogard~
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 16:11:18

Miejsce fajne tylko ten gruby wasaty cwaniaczek tam nie pasuje.On wszystko wie lepiej i od wszystkiego jest specjalista...Mily jak mu sie racje przyznaje a jak przylapiesz na gadaniu bzdur to burak wychodzi z niego.Gratulacje za takiego kustosza i za takich opiekunow...Nie polecam.

#31 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 21 luty 2014 - 13:59:37

@Beata. Zanim zaczniesz krytykować innych - popracuj nad  stylem i ortografią, a najlepiej wreszcie skończ to nieszczęsne gimnazjum w Tychowie. :P

Wiesz gdy ja skoncze to gimnazjuz to gdzie ty bedziesz z nie pelnym żłobkiem...?

#32 ~tadek~

~tadek~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2018 - 11:25:17

A moze by tak podac jakac mape dojazdu czy cos ????

bo szukac obietktu po lesie to mi sie nie chce xD

Znajdź trasę Białogard-Tychowo . Przy przejeździe kolejowym w Podborsku, jest tablica informacyjna, a stąd po płytach ok.3 km w las . Po dojeździe do ZK oddział Dobrowo, trzeba jeszcze jechać kilkaset metrów do jednego z obiektów, drugi znajduje się w pobliżu .

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: lol

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych