Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Busy do Mielna Firma przewozowa Ronin to Porazka!

29 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Pasazerka~

~Pasazerka~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2011 - 10:46:31

Ta Firma jest beznadziejna i zaluje ze tam wykupilam bilet miesieczny!!!Pracuje na sezon w Mielnie w sklepie i zawsze musze byc punktualnie lecz jezdzace busy tej firmy na to nie pozwalaja bo po mimo ze jest rozklad jazdy to w ogole sie jego kierowcy nie trzymaja i jezdza jak im sie podoba a najlepsze jest to ze czasami nawet sie nie zatrzymuja na przystankach, a co ja mam powiedziec swojemu szefowi???Ze notorycznie sie bus spoznia???W dodatku kierowcy sa prostakami i nie kulturalni a ich odzywki to poziom menela spod sklepu....Szef firmy do ktorego ciagle dzwonie ze skargami sobie olewa klientow bo ci wykupili miesieczne a pieniedzy nie zwroci i ma to gdzies nic nie pomaga,stan busow jest tragiczny i łamie wszystkie normy bezpieczenstwa,maja chyba po 20 lat i sie rozpadaja niech sie w koncu jakas inspekcja ruchu drogowego ta firma zajmie bo to jest okradanie ludzi w biały dzien a Szef razem z pracownikami niech sie wybierze na kurs "Kulturalnego zachowania" Wstyd wstyd wstyd........

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2011 - 17:47:03

Ta Firma jest beznadziejna i zaluje ze tam wykupilam bilet miesieczny!!!Pracuje na sezon w Mielnie w sklepie i zawsze musze byc punktualnie lecz jezdzace busy tej firmy na to nie pozwalaja bo po mimo ze jest rozklad jazdy to w ogole sie jego kierowcy nie trzymaja i jezdza jak im sie podoba a najlepsze jest to ze czasami nawet sie nie zatrzymuja na przystankach, a co ja mam powiedziec swojemu szefowi???Ze notorycznie sie bus spoznia???W dodatku kierowcy sa prostakami i nie kulturalni a ich odzywki to poziom menela spod sklepu....Szef firmy do ktorego ciagle dzwonie ze skargami sobie olewa klientow bo ci wykupili miesieczne a pieniedzy nie zwroci i ma to gdzies nic nie pomaga,stan busow jest tragiczny i łamie wszystkie normy bezpieczenstwa,maja chyba po 20 lat i sie rozpadaja niech sie w koncu jakas inspekcja ruchu drogowego ta firma zajmie bo to jest okradanie ludzi w biały dzien a Szef razem z pracownikami niech sie wybierze na kurs "Kulturalnego zachowania" Wstyd wstyd wstyd........

Wszystko to racja.Oni nie przyjmuja zadnych norm.A najgorszy jest ten niby ochroniarz co jak widzi mlode dziewczyny to sie napina niczm balon i wciaga brzuch a do tego strasznie smierdzi (proponuje czasami sie myc) a jego tatuaze to dzieło chyba picassa robia wrazenie.Koles cofniety w rozwoju a w noocy to spi i ma wszystko gdzies ludzie pija piwo w busie,rozlewaja a on nic z tego sobie nie robi i udaje ze nie widzi.To po co taki pracownik?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2011 - 15:29:18

Ten pseudo ochroniarz tydzien temu tez dal popis,jezdzil i na nic nie reagowal jak byla awantura kolo busa to nawet nie zareagowal i sie tylko patrzyl jak wchodzili ludzie do busa z alkoholem tez olal to,to po co on tam jest i dostaje pensje Wiesniak???Na pole go i niech kukurydze zbiera smierdziel....

#4 ~sepuku~

~sepuku~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2011 - 15:54:35

Tora tora tora konkurencja atakuje. Chyba A.P zabrał głos słoneczko nasze busowe :lol:

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2011 - 22:42:55

wow ludzie wchodzili do busa z alkoholem
wracalem busem z mielna rok temu
to kierowca pierdyknal do konca browara i lecial do domu (ostatni kurs tego dnia)
nie pamietam czy to ronin czy inny pies
wszystkie te busy jedno warte

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2011 - 17:29:07

Kierowcy w weekend nad ranem to sie nawet nie zatrzymuja na glownym przystanku......

#7 ~Mati~

~Mati~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2011 - 16:54:21

Hahahaha dokładnie popieram przedmówców, ja również nienawidzę tej firmy ja ogólnie nie lubię żadnych busów, wolę jechać mzk niż jechać w gorącym busie.
Jak ja ostatnio jechałem do Unieścia busem Ronin to nie dość że kierowca rzucał "ku***mi" na innych kierowców i przeklinał przez telefon jak z kimś gadał to była taka sytuacja pod Dworcem że bus się zatrzymał na przystanku i jakiś facet spytał się "Poczeka pan bo koleżanki jadą autobusem i zaraz będą" to kierowca busa powiedział "Nie ma sprawy, poczekamy". I musieliśmy czekać 10 minut aż jakieś koleżanki tych kolesi przyjadą, a może ktoś się do pracy śpieszył i co ? powie szefowi że spóźnił się do pracy bo kierowca busa czekał 10 minut na dodatkowe pasażerki ??
Natomiast jak wracałem z Unieścia to już na początku wszystkie miejsca były zajęte i każdy siedział, a potem jak pojechaliśmy na drugi przystanek w Unieściu to ludzie wahali się czy wsiadać do busa czy nie, to kierowca powiedział "Proszę wchodzić wszyscy się zmieścimy" a nie dawno oglądałem program że w busie nie wolno stać, ale cóż dla busiarzy liczy się tylko kasa.
Te sytuację które przedstawiłem miały miejsce w Czerwcu kiedy jeszcze nie kursował autobus linii 1, ale teraz już kursuję i na plaże jeżdżę "jedynką" a nie tymi cholernymi busami. Gdzieś czytałem artykuł że ludzie się skarżyli że linia 1 powinna dojeżdżać do Mielna/Unieścia po za sezonem no i coś tam mzk będzie gadało z Gminą aby przywrócić połączenie i mam nadzieje że Jedynka będzie już linią podmiejską a nie sezonową.
Pozdrawiam!

#8 ~klient~

~klient~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2011 - 19:32:01

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 18:29:18

Hahahaha Najlepszy jest Kontroler biletow ;P Ma zawsze taka grozna mine i sie widac bardzo zaangarzowal w prace Kanara :P jak dla mnie Burak roku :) A ten nowy bus to chyba z epoki kamienia łupanego,przeciez tym to strach jezdzic ale jaka firma tacy pracownicy i busy o ile te złomy mozna tak nazwac....

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 18:31:52

A ten rozklad jazdy to jakas kpina!!!!Ta firma w ogole nie trzyma sie rozkladu jazdy!!!!!!I jezdza jak chca!!!Polecam DarPol to jest solidna firma...

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 18:33:49

Tak DARPOL to lepsza firma od tego Ronina smiesznego.Wszystkim odradzam Ronin i tych kierowcow bezczelnych jak by dopiero co wyszli z wytrzezwialki!

#12 ~mała Mi~

~mała Mi~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2012 - 15:51:00

to ja się z wami w ogóle nie zgadzam...piszecie że od kierowców śmierdzi..a zastanowiliście się kiedy mają sie umyć skoro o rana do wieczora jeżdżą w tym upale..raczej nie mają czasu żeby zajechać do domu wziąść prysznic....a co do rozkładów to jeżdżą zgodnie z nim..wystarczy dobrze sprawdzić...owszem może czasami się spóźniają..ale pamiętajcie o tym że jest sezon i taki jego urok,że są korki i nie zawsze są w stanie dojechać na czas,a kierowcy busów nie mają obowiązku zatrzymywania się na każdym przystanku....marudzicie że zabiera za dużo osób,że tłok,ścisk...ale gdyby wam się spieszyło to pewnie nie miało by to najmniejszego znaczenia...dopiero jak już usadowicie swoje tyłki na fotelach to zaczyna być to wielki problem ( po co on tych ludzi zabiera,przecież nie ma już miejsca...).Ja od ponad roku jeżdże RONINEM i jestem zadowolona...pamiętajcie że Ci kierowcy to też ludzie i mają prawo im puścić nerwy...tym bardziej że pasażerowie też potrafią dać w kość...

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2012 - 20:56:15

to ja się z wami w ogóle nie zgadzam...piszecie że od kierowców śmierdzi..a zastanowiliście się kiedy mają sie umyć skoro o rana do wieczora jeżdżą w tym upale..raczej nie mają czasu żeby zajechać do domu wziąść prysznic....a co do rozkładów to jeżdżą zgodnie z nim..wystarczy dobrze sprawdzić...owszem może czasami się spóźniają..ale pamiętajcie o tym że jest sezon i taki jego urok,że są korki i nie zawsze są w stanie dojechać na czas,a kierowcy busów nie mają obowiązku zatrzymywania się na każdym przystanku....marudzicie że zabiera za dużo osób,że tłok,ścisk...ale gdyby wam się spieszyło to pewnie nie miało by to najmniejszego znaczenia...dopiero jak już usadowicie swoje tyłki na fotelach to zaczyna być to wielki problem ( po co on tych ludzi zabiera,przecież nie ma już miejsca...).Ja od ponad roku jeżdże RONINEM i jestem zadowolona...pamiętajcie że Ci kierowcy to też ludzie i mają prawo im puścić nerwy...tym bardziej że pasażerowie też potrafią dać w kość...

Zgadzam się, mam miesieczny i jestem zadowolona. Fakt faktem, że niektóre busy to tragedia, ale przynajmniej dużo ich maja i często jeżdżą. Darpol wcale nie jest taki święty, kierowcy tez tam przesadzają i maja mało busów, żeby dostac sie z Unieścia do Koszalina nie raz na przystanku czekałam 15min

#14 ~koszalinianka~

~koszalinianka~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2012 - 10:39:03

Zgadzam się. jeżdżę do pracy do Mielna ponad 4lata.Mimo że mieszkam na północy to mam bilet w Darpolu, bo poza sezonem i w sezonie nie mogłam liczyć na punktualność albo w ogóle na kurs o godzinie wg rozkładu Ronina. Ile razy mogłam się spózniać do pracy. Jadę dłużej bo z MZK na darpol przy dworcu się przesiadam,ale mam pewność że dojadę. A do tego kultura kierowców z Ronina to wielkie nieporozumienie. Widocznie strarcza im łapanka pod dworcem turystów niz solidność wobec stałych klientów. A i zakrywki na przystankach, przetrzymywanie pasażerów bo jeszcze bus niepełny mimo czasu odjazdu wg rozkładu jazdy, nawracanie do Unieścia aby doładować busa. Po prostu porażka !!!!!

#15 ~krwawa_rozprawa~

~krwawa_rozprawa~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2012 - 11:08:20

miał być kapitalizm to jest! spadek cen i lepsza jakość produktów i usług!

#16 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 28 październik 2012 - 18:59:35

#17 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 28 październik 2012 - 19:01:35

az smierdzi tu darpolem

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 22:06:09

Moja Babcia chciała disiaj wrócić z Koszalina do Mścic busem, ale niestety pierwszy do którego wsiadła z opisem Mielno I gdzie zapłaciła za bilet - co może okazać się śmieszne ale Pan który pobierał pieniądze za bilety nabijal je "grupowo" po 3-4 osoby do jednego biletu ( a jak wiemy za nie posiadanie biletu grozi kara 400 zł). Kiedy kierowca pojazdu wrocił zakomunikował ze niestety ON przez Mścice nie jedzie I kazał się mojej Babci przesiasc do innego mniejszego busika. Kiedy bus ruszył kierowca powiedział ze pojedzie przez Bielice zeby uniknac korków wszystko ok wiadomo nikt nie lubi stac w korkach ale wysadzil ja tuż przed skretem do Mielna!!!! Babcia mieszka na osiedlu wiec "wycieczka" ok 2km przy 28 stopniach na zewnatrz mogla sie naprawde zle skonczyc!!! To jest jakaś paranoja w tej chwili licza sie tylko wczasowicze I plazowicze cala reszta jest nie wazna. Takiego kierowce nalezaloby pozbawic licencji a firme podac do sadu. Zapomnialam dodac Babcia na 72 lata!!!!!!!!!!  Ci wszechmocni Panowie zapomnieli ze przez reszte roku to tacy ludzie jak moja Babcia daja im chleb ale w czasie sezonu to istny "wyścig szczurów"  Makabra jakaś jakbym dowiedziala sie o tym wczesniej, stanelabym na przystanku, zatrzymala tego busa temu Panu zrobilabym niezla awanture.

#19 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2013 - 08:59:39

pamiętajcie że Ci kierowcy to też ludzie i mają prawo im puścić nerwy...

i z tego powodu ma prawo na mnie wrzeszczeć, mam zostać zwyzywana od gówniar, "won mi stąd", "idź się wyspać" bez powodu? bo mu nerwy puściły? jak się jest nerwowym, to są specjalne leki na to.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2013 - 09:57:39

ZARZĄD TEJ FIRMY TO IDIOCI

MASA OSÓB JEŹDZI ZA DARMO MÓWIĄC KIERMANOM, ŻE MAJĄ MIESIĘCZNY.

Nikt tego nie sprawdza!!!!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych