Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Cala prawda o klubiku Baltyk Koszalin

51 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~GOL~

~GOL~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2008 - 08:05

Moze tak popiszemy fakty na temat klubu baltyk Koszalin,wszyscy jada tylko na Gwardie. Fakty-klub praktycznie w rekach jednego klanu Bednarkow,boisko glowne remontowane caly czas od roku i jeszcze nie odebrane do uzytku. Zrobiony bar na obiekcie sporotwym, z wszystkimi trunkami alkoholowymi,swego czasu na Gwardi miano pretensje ze sprzedaje sie na obiekcie sportowym alkohol. Szkolenie mlodziezy chwalono sie wszedzie ze Baltyk wychowuje reprezentantow Polski,prosze podac przyklad w ktorej kategori wiekowej graja pilkarze Baltyku. Gdzie sa teraz reprezentanci kraju z Baltyky Bednarki -nigdzie nie graja Kazimierczak nigdzie juz sa trenerami a nie skonczyli nawet 27 lat,tzn ze nie byli takimi wirtuozamifutbolu ,ale wiadomo to nie jest argument aby udala im sie kariera trenerska zycze im tego. Trener Lenartowicz uwazajacy sie za guru i wszystko wiedzacego nie majacy wogole podejscia do mlodziezy rodzice skarza sie na niego co chwile ,takie sa fakty. Zapraszam do dyskusji panow z urzedu miasta ktorzy tak krytykuja klub tradycje Koszalina GWARDIE KOSZALIN , moze cos madrego napisza w co watpie

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2008 - 11:16

A gdzie grał "trener" Lenartowicz i przez ile lat? Z tego co pamietam to od gnojka juz z gwizdkiem biegał. Jakie on ma pojecie o treningu skoro kurs trenera zostal mu zalatwiony. Nie uczestniczyl w zajeciach (info pewne - od trenerow ktorzy w tym kursie uczestniczyli) tylko zjawil sie na egzamin.

#3 obserwator

obserwator

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 05 sierpień 2008 - 10:18

Jak czytam co wy napisaliscie to niewiem czy sie smiac czy plakac!
Wypisujecie jakies glupoty na temat klubu Bałtyk Koszalin a nie macie wogole zadnego pojecia.
Jesli chodzi o Mateusza Kaźmierczaka postanowil sie ksztalcic w roli trenera poniewaz nie mogl dalej uprawiac profesjonalnie pilki noznej,dlatego ze mial czeste kontuzje!Jesli chodzi o Mariusza Lenartowicza takze mial jakis epizod z pilka, gdy byl jeszcze mlodym zawodnikiem chciala go pozyskac Amika Wronki lecz na tamte czasy nie bylo pieniedzy granie w tamtejszym klubie!
Hmmm powiadacie gdzie sa kadrowicze Polski. To widze ze jestescie malo oczytani.Ostatnio 16-latek Adrian Rzasa strzelil nawet bramke w mlodziezowej kadrze przeciwko reprezentacji Słowacji!
Nastepny zawodnik wart uwagi - Radoslaw Mikolajczak,zawodnik Młodej Legii,powoli wdrapujacy sie do pierwszej druzyny, jest wielokrotnym reprezentantem mlodziezowej kadry Polski,na dodatek tego ostatnio otrzymal powolanie na Turniej im.Walerego Łobanowskiego w Kijowie w kadrze U-21 przez Radosława Mroczkowskiego!
Jest takze wielu innych reprezentatnow ktorzy mieli okazje grac z orzelkiem na piersi,mowa o braciach Mokrzyckich lub Daniel Chyła
Nie liczac juz innych mniej znanych zawodnikow Bałtyku ktorzy mieli okazje juz grac w bialo-czerwonych barwach!
A na dodatek tego obecnie w koszalinskim klubie jest okolo 200 mlodych adeptow.W kazdej kategori wiekowej mamy chociaz jeden zespol a nie jakies smieszny klub Gwardia ktory jeszcze 2-3 lata i nie pozostanie po nim nawet nazwa.bo klub jest do zsypu, to jest tylko kwestia czasu
Bałtyk to klub z przyszlosci ktory ma predyspozycje aby grac w III lidze ale to takze kwestia czasu.
Przedewszystkim jest to klub ktory ma zaplecze mlodziezowe na ktorym moze caly czas liczyc i polegac, gwradi nawet tego brakuje!
WIec nie wygadujcie jakis glupot o histori Bałtyku i o tym co sie teraz dzieje bo nie macie zielonego pojecia!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2008 - 14:49

Jak czytam co wy napisaliscie to niewiem czy sie smiac czy plakac!
Wypisujecie jakies glupoty na temat klubu Bałtyk Koszalin a nie macie wogole zadnego pojecia.
Jesli chodzi o Mateusza Kaźmierczaka postanowil sie ksztalcic w roli trenera poniewaz nie mogl dalej uprawiac profesjonalnie pilki noznej,dlatego ze mial czeste kontuzje!Jesli chodzi o Mariusza Lenartowicza takze mial jakis epizod z pilka, gdy byl jeszcze mlodym zawodnikiem chciala go pozyskac Amika Wronki lecz na tamte czasy nie bylo pieniedzy granie w tamtejszym klubie!
Hmmm powiadacie gdzie sa kadrowicze Polski. To widze ze jestescie malo oczytani.Ostatnio 16-latek Adrian Rzasa strzelil nawet bramke w mlodziezowej kadrze przeciwko reprezentacji Słowacji!
Nastepny zawodnik wart uwagi - Radoslaw Mikolajczak,zawodnik Młodej Legii,powoli wdrapujacy sie do pierwszej druzyny, jest wielokrotnym reprezentantem mlodziezowej kadry Polski,na dodatek tego ostatnio otrzymal powolanie na Turniej im.Walerego Łobanowskiego w Kijowie w kadrze U-21 przez Radosława Mroczkowskiego!
Jest takze wielu innych reprezentatnow ktorzy mieli okazje grac z orzelkiem na piersi,mowa o braciach Mokrzyckich lub Daniel Chyła
Nie liczac juz innych mniej znanych zawodnikow Bałtyku ktorzy mieli okazje juz grac w bialo-czerwonych barwach!
A na dodatek tego obecnie w koszalinskim klubie jest okolo 200 mlodych adeptow.W kazdej kategori wiekowej mamy chociaz jeden zespol a nie jakies smieszny klub Gwardia ktory jeszcze 2-3 lata i nie pozostanie po nim nawet nazwa.bo klub jest do zsypu, to jest tylko kwestia czasu
Bałtyk to klub z przyszlosc
i ktory ma predyspozycje aby grac w III lidze ale to takze kwestia czasu.
Przedewszystkim jest to klub ktory ma zaplecze mlodziezowe na ktorym moze caly czas liczyc i polegac, gwradi nawet tego brakuje!
WIec nie wygadujcie jakis glupot o histori Bałtyku i o tym co sie teraz dzieje bo nie macie zielonego pojecia!

Gwardia przestanie istnieć to i Bałtyk również :)

#5 ~Gwardia_UPR~

~Gwardia_UPR~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2008 - 14:17

Obserwator,dlaczego obrażasz mój ukochany klub nazywając go "śmiesznym"?Przyjdź 9 wrześnie na derby i powiedz głośno,że Gwardia jest śmieszna(i nie pisz sloganu,że boisz się to powiedzieć w obawie o swoje życie,bądź facetem),krzycz ile sił "Bałtyk Koszalin"!
Co do Lenartowicza.Hehehe,ten typ w podstawówce był zwykła popierdółką,marzył o wielkiej karierze piłkarskiej,później zapisał się na tenis.Taki śmieszny ludzik,któremu-jak go spotkam-powiem to w twarz.
Pamiętam jak za małolata graliśmy ekipą z Modrzejewskiej w turnieju "dzikich drużyn".Ograliśmy Orlą,w której grał "Zlewa" czyli Lenartowicz.Ten jednak nie dał za wygraną i wyczaił,że jeden koleżka od nas jest o 4 miesiące za stary,żeby grać w tym turnieju.Pobiegł do Sołka i nakapował na nas jak zwykła baba.Zostaliśmy zdyskwalifikowani.
Czekam na 9 września.Przyjdź Obserwator i popatrz jak bawi się Gwardyjski sektor.Spróbuj to samo zorganizować na Bałtyczku.Tylko coś chyba chętnych nie znajdziesz.

#6 ~Deloriane~

~Deloriane~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2008 - 17:03

Obserwator,dlaczego obrażasz mój ukochany klub nazywając go "śmiesznym"?Przyjdź 9 wrześnie na derby i powiedz głośno,że Gwardia jest śmieszna(i nie pisz sloganu,że boisz się to powiedzieć w obawie o swoje życie,bądź facetem),krzycz ile sił "Bałtyk Koszalin"!
Co do Lenartowicza.Hehehe,ten typ w podstawówce był zwykła popierdółką,marzył o wielkiej karierze piłkarskiej,później zapisał się na tenis.Taki śmieszny ludzik,któremu-jak go spotkam-powiem to w twarz.
Pamiętam jak za małolata graliśmy ekipą z Modrzejewskiej w turnieju "dzikich drużyn".Ograliśmy Orlą,w której grał "Zlewa" czyli Lenartowicz.Ten jednak nie dał za wygraną i wyczaił,że jeden koleżka od nas jest o 4 miesiące za stary,żeby grać w tym turnieju.Pobiegł do Sołka i nakapował na nas jak zwykła baba.Zostaliśmy zdyskwalifikowani.
Czekam na 9 września.Przyjdź Obserwator i popatrz jak bawi się Gwardyjski sektor.Spróbuj to samo zorganizować na Bałtyczku.Tylko coś chyba chętnych nie znajdziesz.

prawda jest taka ze gwardia posiada juz kompleksy i wiedza ze nic nie zrobią dlatego piszą takie o to posty i zazdroszczą klubowi i ich trenerom że coś maja z tej piłki a nie przyjście jako kibic na 5 lige i patrzeć jak drużyna przegrywa

#7 ~Deloriane~

~Deloriane~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2008 - 12:33

heh no gratuluje :) ja sie urodziłem neutralny w szpitalu :D a ty jestes chamem :) i tyle:P pozdro
9 września ktos będzie lepszy

#8 ~Gwardzista~

~Gwardzista~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2008 - 12:11

kompleksy? przeciez wy przegraliscie z wybrzezem biesiekierz haha :D jestescie twardzi na necie jest was z 3-4 jakichs bylych trampkarzy ktorzy nie zalapali sie na sklad kaltyku seniorow i teraz wielcy kibice. zapraszamy 9 wrzesnia na Falata bedzie pogrom! a jesli padnie choc jedna bramka dla baltyku a ktos klasnie.. to znaczy ze to jeden z was wiec wtedy porozmawiamy w 4 oczy hehe :)

#9 ~ciekawy~

~ciekawy~
  • Goście

Napisano 25 październik 2008 - 21:56

A mnie interesuje taka kwestia. Dlaczego Bałtyk zaczynał grać od A klasy. Z tego co wiem inne drużyny, żeby grać w A klasie muszą najpierw wywalczyć sopbie do niej awans z B klasy. Czyżby Bałtyk od pierwszego dnia kombinował coś poza boiskiem?

#10 ~Wiech~

~Wiech~
  • Goście

Napisano 26 październik 2008 - 19:02

A mnie interesuje taka kwestia. Dlaczego Bałtyk zaczynał grać od A klasy. Z tego co wiem inne drużyny, żeby grać w A klasie muszą najpierw wywalczyć sopbie do niej awans z B klasy. Czyżby Bałtyk od pierwszego dnia kombinował coś poza boiskiem?

Nie musi. Jeżeli to jest klub, który już był wcześniej zorganizowany i brał udział we wcześniejszych rozgrywkach (np. młodzieżowych) to może wystartować od klasy A.

#11 MistrzuAZS

MistrzuAZS

Lokalny Patriota

• PipPipPipPip
  • 870 postów

Napisano 19 maj 2009 - 14:07

Nie cierpię Bałtyku,z piłkarskich klubów to w Koszalinie rządzi Gwardia.
Nie lubię jak te żółtodzioby z Bałtyku chodzą na mój AZS a w ogóle nie mają pojęcia o Baskecie.Oni tylko się lansują.

#12 ~nieśmiertelni na poważnie~

~nieśmiertelni na poważnie~
  • Goście

Napisano 24 maj 2009 - 21:36

Bałtyczek żelusie

#13 ~;)~

~;)~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2009 - 23:06

Co ty wogole gosciu mi tu piszesz o zlewie ? zlewa to jest smiec i nic wiecej to jest czlowiek ktoremu bednarek zalatwil papiery na trenera tak samo jak zalatwil seniora baltyku awans... ale to wyjdzie z czasem zobaczymy co wtedy napiszesz cwaniaku a co do kadrowiczow polski to o czym ty wogole piszesz po 1 Adrian Rzasa to nie jest wychowanek baltyku tak samo jak Chyla wiem bo ich znam i nie pier*** glupot ze to sa wychowankowie.... gralem na baltyku troche czasu i widzialem co tam sie dzieje... Pamietam ze jak gralem to trenowal mnie Sołek a zlewa biegal ze szmata i sprzatal po mnie bloto ktore mu rozwalilem po szatni... wiec nie gadaj ze to sa trenerzy bo nie jeden junior baltyku powiedzial ze dla niego zlewa to tylko i wylacznie "śpiec" .... A Gwardia byla i bedzie ;) Bednarkowi sie nie udalo 2 druzyny do wojewudzkiej ligi juniorow wprowadzic a kombinoiwal tak ze masakra.... zobaczymy jak baltyk wejdzie do 4 ligi gdzie bednarek juz nie siegnie swoimi lapami nie bedzie ustawiania meczow tak jak np z Kotwica Kolobrzeg ;)

#14 MistrzuAZS

MistrzuAZS

Lokalny Patriota

• PipPipPipPip
  • 870 postów

Napisano 17 lipiec 2009 - 16:51

Jedno jest pewne. Bałtyk wszystko dostaje od Bednarków. Awanse i inne przekręty.

#15 ~~benek~~

~~benek~~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2009 - 11:09

Co ty wogole gosciu mi tu piszesz o zlewie ? zlewa to jest smiec i nic wiecej to jest czlowiek ktoremu bednarek zalatwil papiery na trenera tak samo jak zalatwil seniora baltyku awans... ale to wyjdzie z czasem zobaczymy co wtedy napiszesz cwaniaku a co do kadrowiczow polski to o czym ty wogole piszesz po 1 Adrian Rzasa to nie jest wychowanek baltyku tak samo jak Chyla wiem bo ich znam i nie pier*** glupot ze to sa wychowankowie.... gralem na baltyku troche czasu i widzialem co tam sie dzieje... Pamietam ze jak gralem to trenowal mnie Sołek a zlewa biegal ze szmata i sprzatal po mnie bloto ktore mu rozwalilem po szatni... wiec nie gadaj ze to sa trenerzy bo nie jeden junior baltyku powiedzial ze dla niego zlewa to tylko i wylacznie "śpiec" .... A Gwardia byla i bedzie ;) Bednarkowi sie nie udalo 2 druzyny do wojewudzkiej ligi juniorow wprowadzic a kombinoiwal tak ze masakra.... zobaczymy jak baltyk wejdzie do 4 ligi gdzie bednarek juz nie siegnie swoimi lapami nie bedzie ustawiania meczow tak jak np z Kotwica Kolobrzeg ;)

Aż cięzko się nie odnieść do twojej wypowiedzi.
Po pierwsze to Zlewa ze swoją drużyną którą prowadzi od początku zajął 8 miejsce w Polsce!!! Jest to sukces nie tylko Bałtyku ale i naszego Miasta Koszalina i jest do dowód na to że w tym klubie jest bardzo dobre szkolenie dzieci i młodzieży, takze seniorów bo drugim sukcesem jest awans do V ligi seniorów! Życzę każdemu trenerowi takich sukcesów już od początku swojej przygody. A jeśli chodzi o tym że zaczynał ze "szmatą"... No cóż! Nie liczy się jak ktoś zaczyna, tylko... resztę sobie dopowiedz, choć nie wiem czy nawet znasz to przysłowie. Pokaż mi w Gwardii trenera który coś osiągnął z młodzieżą a nawet z seniorami. Jak narazie to seniorzy Gwardii ledwo utrzymali się w lidze. Po drugie to w Bałtyku nie grałeś, tylko BYŁEŚ, ale z powodu twojej nieudolności i słabości piłkarskiej nie załapałeś się, siedziałeś na ławie i musiałeś przejść do Gwardii, bo w Bałtyku cię nie chcieli!!! Takie posty tylko potwierdzają prostotę i zazdrość ludzi, któym nie wyszło i pozostaje tylko wylewać łzy do klawiatury. Powodzenia miernoto!

#16 ~JEDYNA SŁUSZNA DROGA - KSG~

~JEDYNA SŁUSZNA DROGA - KSG~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2009 - 14:56

Te obecne "sukcesy" (a konkretniej osoba J.B.) zostana niedlugo skonfrontowane z polskim prawem.
Tak,tak -juz niektore ptaszki dziennikarskie zaczynaja o osobie J.B. cwierkac. Przeciez o korupcji w Polsce tez nieliczni niesmialo pisali, teraz pisze kazdy bo afera jest ogromna. Kazdego dopadna. To sie skonczy.

#17 ~hehehehe~

~hehehehe~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2009 - 15:47

Nie cierpię Bałtyku,z piłkarskich klubów to w Koszalinie rządzi Gwardia.
Nie lubię jak te żółtodzioby z Bałtyku chodzą na mój AZS a w ogóle nie mają pojęcia o Baskecie.Oni tylko się lansują.

gosciu jestes najlepszy mowisz ze rzdzi gwardia a chodzisz na kochany AZS jak wiem to kibice tyh druzyn ze soba nie trzymaja. Ty pewnie jestes jednym z tych pionkow co szukaja kumpli i chodza podlizywac sie na mecze innym zeby na miescie nie dostac w leb.3maj sie

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2009 - 08:48

a wy wszyscy frajerzy i mam to w du*** skąd,nieważne Gwardia czy Bałtyk,odwalcie się od Chyły,bo nie dorastacie mu do pięt,także odpuście sobie jego nazwisko na tych waszych pedalskich forach,banda ciot z Koszalina :D :D :D java script:add_smilie(":D","smid_7")

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2009 - 08:56

wszyscy "kozacy" w grupie :D ,śmiech na sali,jesteście mocni tylko w gębie i na necie,nie no już w pięćdziesięciu na jednego,to tak,banda nieudaczników i zakompleksionych gnojków,wzyscy jesteście siebie warci,ale w jednym się z wami zgadzam,oby dwa zespoły kręcą i będą kręcić wałki,bo taka jest mentalność polskich klubów,dwa najgorsze zjawiska w polskiej piłce-korupcja i plecy,bo taka jest prawda,jak nie posmarujesz albo nie masz układów u trenerów i innych pedałów z zarządów,to możesz pomarzyć o grze w dobrym zespole mimo że masz talent do piłki,to tyle....pozdrawiam wszystkich PRAWDZIWYCH KIBICÓW PIŁKI NOŻNEJ...

#20 MistrzuAZS

MistrzuAZS

Lokalny Patriota

• PipPipPipPip
  • 870 postów

Napisano 01 sierpień 2009 - 15:16

gosciu jestes najlepszy mowisz ze rzdzi gwardia a chodzisz na kochany AZS jak wiem to kibice tyh druzyn ze soba nie trzymaja. Ty pewnie jestes jednym z tych pionkow co szukaja kumpli i chodza podlizywac sie na mecze innym zeby na miescie nie dostac w leb.3maj sie

napisałem, że z piłkarskich klubów rządzi Gwardia, a nie ze w całym mieście.
Nie podlizuję się Gwardii, chodzę na mecze, bo lubię piłkę nożną. Zobaczyć nie można. Nie za bardzo przepadam za kibicami Gwardii, ale to nie oznacza, że nie lubię piłki nożnej.

Użytkownik maryjan edytował ten post 23 luty 2010 - 10:36

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych