Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Ceny taksówek w Koszalinie

taxi Koszalin ceny

40 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~numer boczny xxx~

~numer boczny xxx~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2013 - 10:07:48

radio radmor /radio 5102 TE,tuner 5122,korektor 5470, kolumny 2x 110 altus/ sprawne,calosc sprzedam

#22 ~Pasażer~

~Pasażer~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2013 - 15:15:14

Moja ocena korporacji taxi w Koszalinie z których korzystam.

Tele Taxi - czas dojazdu tragiczny, kierowcy mili, auta czyste, dyspozytorki kumate i miłe. Czas realizacji zakupów równie tragiczny jak dojazdu - kierowcy często nie kupują tego co się chce. Cennik najniższy w Koszalinie. Bardzo mała elastyczność negocjacji cen  przy dłuższych kursach.

Hallo Taxi - czas dojazdu najszybszy w mieście. Niestety bardzo często zakręcone są dyspozytorki. Zdarzyło się, że mylą adresy i sami kierowcy narzekają na swoją dyspozytornię. Kierowcy mili, auta czyste,. Czas robienia zakupów średni i zdarzają się pomyłki. Praktycznie nie ma żadnej możliwości negocjacji cen przy dłuższych kursach.

Radmor Taxi - czas dojazdu średni. Dyspozytorzy kumaci. Kierowcy mili, auta czyste. Dla mnie najlepsza sieć do robienia zakupów bardzo szybko i nigdy nie zdarzyła się pomyłka.

MPT - kiedyś sieć rewelacyjna, teraz sieć martwa. Poza sentymentem bo to pierwsza sieć z której korzystałem nic więcej obecnie nie mogę napisać.

Euro Taxi - Czas dojazdu porównywalny z Radmor Taxi.  Dyspozytornia okey. Kierowcy najbardziej elastyczni cenowo przy dłuższych trasach wśród wszystkich korporacji. Często zdarzają się nie zbyt czyste taxówki, śmierdzi np. Fajkami. Jedyna sieć z którą można najszybciej wrócić z Mielna. Realizacja zakupów TRAGICZNA po kilku razach gdy dyspozytornia zadzwoniła, żeby wyjść po zakupy z zakupów w tej sieci zrezygnowałem.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2013 - 03:02:19

a my niedawno zamówiliśmy zakupy z radmorem i sie doczekalismy po pol godzinie i zamowienie sie nie zgadzalo.

#24 ~hi fi~

~hi fi~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2013 - 06:13:54

kupie radio radmor w dobrym stanie

#25 ~bardzo okazjonalny klient~

~bardzo okazjonalny klient~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2013 - 17:40:55

i tak mi nikt nie uwierzy i powie, ze "promuję" eurotaxi, ale prawda jest taka, że za kursiaka 2,9km w halo płaciłem 13,5zł, a w euro 12zł. byłem w szoku, bo halo jeździłem "od zawsze". ale jest jedno ale... śmierdziało w aucie spoconym kierowcą! w halo nigdy nie spotkałem się z takim zjawiskiem.

#26 ~Bernard~

~Bernard~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2013 - 16:04:14

Byłem na weselu , które  obsługiwał Radmor -czyste auta , mili kierowcy - profesjonalizm

#27 ~siesta~

~siesta~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2013 - 18:24:55

Osobiscie jezdze wylacznie tele lub halo. Zawsze bylam zadowolona. Inne taryfy po prostu omijam. Nie chce zostac po prostu naciagnieta. Pozdrawiam :-)

#28 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2013 - 06:53:27

Napiszcie proszę na jakie zarobki może liczyć taksówkarz ?

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2013 - 19:02:25

Nooooooo biedy to oni nie klepia

#30 ~MS~

~MS~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2013 - 07:48:31

Kurs od szpitala na ul. Mieszka I -  5.5km. Taksówkarz skasował 24zł, niestety jechała żona i oczywiście ani nie wie jaka to sieć, ani nie wzięła paragonu. Jak dla mnie - cena bardzo wysoka.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2013 - 09:38:32

Kierowcy taksówek różnych sieci przy dworcu PKP,to co można zobaczyć to nieraz wstyd dla miasta-zimą w gumofilcach-latem-brzuchy odsłonięte,spodenki do kolan.-nogi już nie pierwszej młodości ,gdzie jest kultura jazdy z taką osobą. Z tego co wiem ,kiedyś nie wolno było kierowcy taksówek jeździć w koszulce bez ramion i w spodenkach,Wiem ,że są upały , ale można założyć lużną koszulę i przewiewne spodnie.Panowie -to miejsce to wizytówka miasta-proszę o kulturę i wygląd osobisty.

#32 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2013 - 22:06:19

Ostatnio byłam w Koszalinie i zapłaciłam za taksówkę więcej niż w moim mieście Krakowie. Strasznie mnie to zdziwiło bo w końcu w większych miastach jest drożej. W Krakowie płacę za 6 km 20 zł, a w Koszalinie zapłaciłam za 5,5 km 23 zł. Nie pamiętam niestety jaką taksówką jechałam, ale Pan, który prowadził był bardzo miły i pomocny Zaczynam się interesować cenami za przejazd taksówką i niestety ze wzrostem paliwa wzrasta cena za taksówki. Ale nie chodzi tu wyłącznie o wzrost ceny za paliwo chodzi także o korki. Czy to sprawiedliwe, że stoimy w korku i płacimy dodatkowo za to, że się spóźniliśmy np. dodatkowo na spotkanie? Lub dlaczego płacimy więcej gdy taksówka zawozi nas na lotnisko? Śmieszny jest również fakt, że obcokrajowcy płacą więcej za taksówkę. Raz to sprawdziłam, wsiadłam do taksówki i udawałam, że jestem za granicy. Usłyszałam kwotę praktycznie dwukrotnie większą niż gdybym jechała jako polka. Czy to nie śmieszne? Fajne artykuły na temat taksówek i innych rzeczy związanych z tym znalazłam na tej stronie: http://www.monitorin...ista-varia.aspx , a tu jest fajny artykuł co do cen za taksówki http://www.monitorin.../ceny-taxi.aspx. Moi drodzy lepiej się pilnować i mieć łeb na karku jak to mówią. Najlepiej czytać o tym jakie ceny w danych rejonach przysługują bo często nawet jeśli kierowca jest miły to firma nakazuję mu kantować, szczególnie na obcokrajowcach. Więc w sumie to w euro nie płaciłabym na waszym miejscu.

#33 ~Seba~

~Seba~
  • Goście

Napisano 10 maj 2014 - 18:34:41

Ostatnio jeżdżąc co jakiś czas

taksówką Radmor pewną trasą  płaciłem około 7 zł.  Kilka dni temu znowu jechalem tą samą trasą co zwykle. Kierowca sie zatrzymał, na wyświetlaczu była cena do zapłaty, nagle cena przeskoczyła. Oprócz tego ostatecznie ''po rabacie'' zapłaciłem 10 zł

Chyba czas zmienić taxi :)

#34 ~m~

~m~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2014 - 21:30:45

ja dziś w Radio zapłaciłam opłatę poczatkową - 8 zł, za kilometr - 4 (pozostałe sieci z reguły 6 i 2). Albo koroporacja padła na łeb albo pan sobie na własną rękę cennik wymienił (co i tak źle świadczy o korporacji). Tak czy siak Radio taxi pierwszy i ostatni raz. Radmor mi się dobrze sprawdza, z reguły jak cena 'przeskoczy' w ostatniej chwili, to "liczą' sobie tą poprzednią. Kolega wyżej musiał trafić na chama po prostu. Ja chyba od dziś będę zwracać uwagę na numer taksówi i jakby co mówić dyspozytorce "tylko nie pan z taksówki nr..." 

#35 ~numer boczny xxx~

~numer boczny xxx~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2014 - 21:37:54

ja dziś w Radio zapłaciłam opłatę poczatkową - 8 zł, za kilometr - 4 (pozostałe sieci z reguły 6 i 2). Albo koroporacja padła na łeb albo pan sobie na własną rękę cennik wymienił (co i tak źle świadczy o korporacji). Tak czy siak Radio taxi pierwszy i ostatni raz. Radmor mi się dobrze sprawdza, z reguły jak cena 'przeskoczy' w ostatniej chwili, to "liczą' sobie tą poprzednią. Kolega wyżej musiał trafić na chama po prostu. Ja chyba od dziś będę zwracać uwagę na numer taksówi i jakby co mówić dyspozytorce "tylko nie pan z taksówki nr..." 

Radmora kupie z kolumnami .

#36 ~klient radmora~

~klient radmora~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2015 - 02:06:21

Radmor ma mlodych spoko kierowców a nie Stare pryki smierdzace czosnkiem ;) Mlody , muzyczke wlaczy, pogada , spoko klimacik jest.

#37 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2018 - 13:15:33

W dn .03.12 moja Mama (77 lat) jechała z postoju przy szpitalu na ul Lelewela 9 opłata wyniosła 22 zł (taxi osob Arkadiusz Burak) czy to nie oszustwo?

#38 ~Wilk w owczej ....~

~Wilk w owczej ....~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2018 - 15:45:36

W dn .03.12 moja Mama (77 lat) jechała z postoju przy szpitalu na ul Lelewela 9 opłata wyniosła 22 zł (taxi osob Arkadiusz Burak) czy to nie oszustwo?

Oszustwo zapewne to nie gdyż mamy wolny rynek, ale prymitywne żerowanie na osobach starszych, którzy muszą korzystać z tego środka transportu. Taki krótki odcinek praktycznie Rolna - Lelewela to max 10 zeta.  Chyba, że trasa biegłaby np. przez Gnieźnieńską :) to wtedy?  To wtedy rzeczywiście mielibyśmy do czynienia z oszustwem. A tak to tylko cyniczne żerowanie. Jak dla mnie obrzydliwe!!! (o ile to jest prawda)

#39 ~Endi~

~Endi~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2018 - 22:27:49

Dajcie spokój

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 13:02:29

Witam ile będzie kosztować taxi z Koszalina dworzec PKP do Mielna ????

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: taxi, Koszalin, ceny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych