Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Chcą zastopować wiatraki w gminie Biały Bór :: zobacz komentowany artykuł

1272 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Stop debilom~

~Stop debilom~
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 13:26:40

Co za ciemnogród... Oj, długo w tym kraju nic się nie zmieni.

#2 ~ela~

~ela~
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 13:43:44

może elektrownię atomowa zamiast wiatraków?

#3 ~siekieradek~

~siekieradek~
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 13:46:51

Nie dać się też walczymy i narazie nie ma ale jak by postawili tylko jeden to droga otwarta dla reszty. Chcieli mi postawić 300m od domu w zamian za obietnice że będzie międzyinnymi tańszy prąd.

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 13:50:00

może elektrownię atomowa zamiast wiatraków?

To tylko mała opozycja i tak nie maja szans w wyborach musza trochę pokrzyczeć a wiatraki to tylko pretekst nic więcej. Od dłuższego czasu jakiś osobnik robi zamieszanie w podobnym temacie i sztucznie go podtrzymuje, nikt już tego nie czyta i nie przywiązuje wagi do jego wypocin. Pomimo tych krzyków inwestycja z pewnością ruszy bo to jest przyszłość gminy i mieszkańców a ludzie nie dadzą się nabrać na transparenty i tanie chwyty psychotechniczne. Sprawa jasna jak słońce, do władzy jak ktoś się pcha to zrobi wszystko.

Co za ciemnogród... Oj, długo w tym kraju nic się nie zmieni.

Oj tak

#5 ~veridictus~

~veridictus~
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 16:08:34

Wszystkim krytykom tzw. ciemnogrodu proponuję, by postawili wiatraki przed domem. Pokażecie jacy "oświeceni" jesteście. Łatwo się zgadzać na rzeczy, które was nie dotyczą.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 17:08:44

'Władze szacują '.... ciągle szacują , nam potrzebne są realia , zniszczą środowisko a zysku gmina będzie maiała tyle co kot napłakal , Gmina  ma za malo pieniędzy.... ,  jak ma się duzo to łatwo się rządzi , nalezy rządzic umiejętnie .Poza tym  miały powstawać zakłady pracy i wtedy z zatrudnienia ludzi już podatek z pit ma gmina , ale to nie o to chodzi aby ludzie mieli tylko  aby gmina miała i Ci z gminy .

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 18:31:44

Wydaje mi się że bardziej to wy byście chcieli żłoba. I po co czarujecie wiatraki dla was to tylko przykrywka, a to wspaniała inwestycja i ludzie to popierają. Macie prawo do swoich tzw. przekonań ale to tylko wasze przekonania i to wszystko. Ludzie popierają obecne władze i tyle co się nagimnastykujecie. Czytając wpisy na forum te obrażania władz i zniewagi już sobie wyrobiłem zdanie o was  i lepiej zostańcie mniejsza opozycją tak będzie bezpieczniej dla Białego Boru, nie będę na was głosować popieram aktualne władze jak większość.

#8 ~ventyl~

~ventyl~
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 19:12:02

Wiatraki ludzkiej mowy nie znają,

i "kręcą" się "bezpańsko" po okolicy,

zwykli ludzie tylko nerwy z tego mają,

a zarabiają właściciele "wiatrownicy".

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 19:19:12

Wydaje mi się że bardziej to wy byście chcieli żłoba. I po co czarujecie wiatraki dla was to tylko przykrywka, a to wspaniała inwestycja i ludzie to popierają. Macie prawo do swoich tzw. przekonań ale to tylko wasze przekonania i to wszystko. Ludzie popierają obecne władze i tyle co się nagimnastykujecie. Czytając wpisy na forum te obrażania władz i zniewagi już sobie wyrobiłem zdanie o was  i lepiej zostańcie mniejsza opozycją tak będzie bezpieczniej dla Białego Boru, nie będę na was głosować popieram aktualne władze jak większość.

PRAWDA !!!

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 19:22:29

Prawda jest taka że tzw. zwolennicy (bezinteresowni) za wiatrakami nie stawiają ich sobie w ogródku, ani 200-300 metrów.

I prawdą jest że wg. przepisów prawa w Polsce powinno najpierw odbyć się referendum a dopiero decyzja o inwestycji, a u nas po cicho , do kieszonek i myślą, że zastraszą ludzi, takie inwestycje nawet już rozpoczęte można zawsze wstrzymać lub zlikwidować. Ostatnio Niemcy z RWE -największy koncern w tej branży wiatrakowej w europie stwierdził jednak, że inwestycje w wiatraki na  obecnych warunkach to haracz dla zwykłych obywateli i się nie opłaca.

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 19:25:34

Bzdura do żłoba cie ciągnie i taka jest prawda. Popieram i będę głosował na nasze władze jak większość miasta.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 19:25:42

to i tak wygląda , że chyba Iberolica jako inwestor nie jest w stanie sam sfinansować taką inwestycje-nie maja tak wielkiego kapitału własnego, a co będzie jak splajtują lub upłynnią inwestycję ,więc nie liczmy na przyszłe  i długie dochody, to może być duży klops dla wszystklich

#13 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 19:27:00

Bzdura do żłoba cie ciągnie i taka jest prawda. Popieram i będę głosował na nasze władze jak większość miasta.

Wydaje mi się że bardziej to wy byście chcieli żłoba. I po co czarujecie wiatraki dla was to tylko przykrywka, a to wspaniała inwestycja i ludzie to popierają. Macie prawo do swoich tzw. przekonań ale to tylko wasze przekonania i to wszystko. Ludzie popierają obecne władze i tyle co się nagimnastykujecie. Czytając wpisy na forum te obrażania władz i zniewagi już sobie wyrobiłem zdanie o was i lepiej zostańcie mniejsza opozycją tak będzie bezpieczniej dla Białego Boru, nie będę na was głosować popieram aktualne władze jak większość.

Nic dodać nic ująć.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 19:28:18

PRAWDA !!!

G...o prawda, to twoje zaklęcia, a nie prawda,co wiatrak ma stać u ciebie na gruncie i wciskasz nam kit

no już się boję, że masz rację

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 19:31:20

G...o prawda, to twoje zaklęcia, a nie prawda,co wiatrak ma stać u ciebie na gruncie i wciskasz nam kit 

Ja również popieram władze i nie dam się zwieść tym bzdurom. Niech żyje rozwój Gminy!!!  Słowa opozycji to dla mnie puste słowa pełne jadu.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 19:39:35

nikt nie ma i nie daje tyle jaku i pomówień niż ty, boicie się szczerej rozmowy o wiatrakach, nie ma jasnych kryteriów, dokumenty pochowane i taka jest wasza prawda, próbujecie  zastraszać każdego kto pyta lub porusza sprawę inwestycji wiatrakowej. nawet dziennikarze zauważyli problem i że jest coś nie tak, po wyborach też  będziemy pilnować  inwestycji wiatrakowej , prędzej czy później ta inwestycja legnie, to pewne, nie  teraz, to za rok lub trzy, pozór czystego powietrza to ględzenie i oszustwo pseudo naukowe.

#17 ~ventyl~

~ventyl~
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 19:50:35

Jak mnie wkurzy, to zaorzę te wiatraki,

tak dla jajec, żeby było śmiesznie.

Zasieję  wszystko czerwonym makiem,

i nagotuję sobie kompotu, jak z czereśni.

#18 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 19:51:17

Popieram władze i rozwój miasta nie zwracam uwagi na bzdurne wywody, wykorzystywanie wiatraków w celach politycznych to utopia i śmiechu warte zagranie, nasza władza sprawuje się doskonale i wygra wybory a wiatraki wybudują i koniec kropka. Nie będę głosować na was i wszystkich namawiam do tego samego. Mówisz że to ja pluję jadem ... kłamiesz... poczytaj wcześniejsze posty w podobnym temacie jak plujesz jadem znieważasz władze, kłamiesz , insynuujesz i wprowadzasz w błąd opinię. Jeżeli tak miała by wyglądać nowa władza to ja dziękuję. Ja popieram władze i dobro które nam dają to według ciebie jest to jad ty jadowity koleszko?? Ale pisz sobie takie rzeczy i obrażaj dalej dzięki temu zamiast pomóc to zaszkodzisz bo jeszcze bardziej zwęży się wasze i tak malutkie grono. A nasze władze dzięki temu zwyciężą. No dalej pokaż na co was stać... Jak ktoś nie przystopuje ci z twoich znajomych ciętego języczka to nawet jednego głosu nie dostaniecie dzięki twoim wywodom. Zamiast pomóc to szkodzisz.

#19 ~ventyl~

~ventyl~
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 20:01:02

Zło, dobrem zwyciężaj,

idź tym tropem przyjacielu,

swojej samooceny nie zaniżaj,

takich dzisiaj jest niewielu. 

#20 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 20:04:19

No właśnie widzę że popierasz władze tak jak ja poeto tak trzymać. Na pohybel trollowi

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych