Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Chcę kupić nowe buty do biegania

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Bartekk~

~Bartekk~
  • Goście

Napisano 03 luty 2020 - 10:09:00

Chcę kupić nowe buty do biegania i zależy mi na dobrych jakościowo propozycjach. Chciałem kupić jakąś sprawdzoną markę, co do której można mieć pewność i że będą dobre właśnie technicznie pod kątem biegania i będą jednocześnie również trwałe.

#2 ~Waldek87~

~Waldek87~
  • Goście

Napisano 03 luty 2020 - 15:24:36

Zdecydowanie jak sobie wybierzesz sklep teamsports.pl/ to uda się wybrać dobre buty. Jest tam tak dużo różnych modeli, że chyba nawet najbardziej wymagający klient będzie w stanie dopasować odpowiednie obuwie dla siebie. 

#3 ~Waldek87~

~Waldek87~
  • Goście

Napisano 03 luty 2020 - 15:24:50

Zdecydowanie jak sobie wybierzesz sklep teamsports.pl/ to uda się wybrać dobre buty. Jest tam tak dużo różnych modeli, że chyba nawet najbardziej wymagający klient będzie w stanie dopasować odpowiednie obuwie dla siebie. 

#4 jonger

jonger

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 18 marzec 2020 - 10:17:35

Chcę kupić nowe buty do biegania i zależy mi na dobrych jakościowo propozycjach. Chciałem kupić jakąś sprawdzoną markę, co do której można mieć pewność i że będą dobre właśnie technicznie pod kątem biegania i będą jednocześnie również trwałe.

Zerknij sobie do sklepu Pantofelek. Rok temu żona zamawiala sobie tam buty i zamówiłem sobie pare razem z nią. Za buty do biegania zapłaciłem chyba z 40 zł tak wiec nia nastawiałem się na jakąś wysoką jakość. Ale cena była taka, ze pomyslałem sobie, ze szkoda nie kupić. No i jestem w sumie pod wrażeniem jakości butów. Biegałem cały poprzedni sezon, w tym roku ponownie je wyjme tak więc jak na cenę to jakość jest super.

https://pantofelek24...rampki-214.html

Zerknij sobie do ich sklep bo pojawiło się tam sporo nowych kolekcji na ten sezon z tego co mogę zobaczyć. 

Użytkownik jonger edytował ten post 29 marzec 2020 - 11:17:45

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych