Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Chrońmy nasze dziedzictwo :: zobacz komentowany artykuł


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~adam@vp.pl~

~adam@vp.pl~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2009 - 17:43:18

PRZY REMONCIE Bazyliki w Kołobrzegu widać pijanych pracowników firmy RENOVA lub podwykonawców policja powinna się tym za jadzi lub inspekcja pracy na takiej wysokość po spożyciu alkoholu chyba może ktoś spaść z tego rusztowania gdzie są inwestorzy i komisie chyba wyjechali na wczasy za łapówy z tej firmy, to dopiero heca prawdo podobnie są matactwa z wypłaceniem wynagrodzeni przez tą firmie Renova woziłem pracowników tej firmy do pracy i z pracy opowiadali że jakaś kobieta pracowała w sztok zalana śmierdziało od niej alkoholem i jak tylko jest na budowie kierownictwo nie zwraca na to uwagi a nie których pracowników kierownictwo odwozi z budowy tak pijanych że na nogach nie mogą ustać Gdzie są ci Norwedzy i komu dali kase chyba dla cwaniaków z Warszawy. Taką sprawą to telewizja się powinna zająć!

#2 ~Waldemar Waszkiewicz~

~Waldemar Waszkiewicz~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2009 - 11:17:22

PRZY REMONCIE Bazyliki w Kołobrzegu widać pijanych pracowników firmy RENOVA lub podwykonawców policja powinna się tym za jadzi lub inspekcja pracy na takiej wysokość po spożyciu alkoholu chyba może ktoś spaść z tego rusztowania gdzie są inwestorzy i komisie chyba wyjechali na wczasy za łapówy z tej firmy, to dopiero heca prawdo podobnie są matactwa z wypłaceniem wynagrodzeni przez tą firmie Renova woziłem pracowników tej firmy do pracy i z pracy opowiadali że jakaś kobieta pracowała w sztok zalana śmierdziało od niej alkoholem i jak tylko jest na budowie kierownictwo nie zwraca na to uwagi a nie których pracowników kierownictwo odwozi z budowy tak pijanych że na nogach nie mogą ustać Gdzie są ci Norwedzy i komu dali kase chyba dla cwaniaków z Warszawy. Taką sprawą to telewizja się powinna zająć!Niestety się zdarzają. Powoli zaczynamy sobie z tym radzić, to znaczy nie edukowalnych się pozbywamy. Pracuje przy renowacji ok 50 osób naraz, więc jak ktoś chce, to niestety się napije. Na szczęście mam odpowiedzialnych współpracowników i szybko (jak widać nie dość) takie sytuacje wyłapujemy. My to znaczy "kierownictwo" prosimy o interwencje w sytuacjach nienormalnych. Bo w końcu katedra to nasze wspólne dobro.

#3 wusw

wusw

    Nowy

  • Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 28 marzec 2013 - 18:00:00

Jestem za tym, żeby chronić nasze dziedzictwo, Bazylika w Kolobrzegu jest wspaniała i szkoda byłoby ją zniszcyć zamiast odrestaurować.


http://www.uran.waw.pl

#4 ~?~

~?~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 17:44:33

Te balony powyzej to to dziedzictwo ???

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych