Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

'' Cmentarz " dla zwierząt w koszalinie - nie dla naszych kochanych pupili

milusińscy zwierzęta psy koty cmentarz dla zwierząt znieczulica

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Owczarek

Owczarek

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 czerwiec 2018 - 20:08:12

Rok temu złożyłem projekt Obywatelski " cmentarz dla zwierząt ". Odpadł a uzasadnieniem była zła nazwa, ma być grzebalnia dla zwierząt. Zbierając podpisy miałem ogromne poparcie właścicieli zwierzaków. W tym roku jeszcze przed złożeniem usłyszałem, że rzucam kłody miastu pod nogi takim bardzo nie wygodnym projektem. Najlepiej jak sam znajdę inwestora z pieniędzmi i ziemią to miasto może łaskawie się na to zgodzi. Tak w tym roku grzebalnia również odpadła. Tym razem powodem jest kilka paragrafów. Mieszkańcy naszego " KOCHANEGO " miasta a równocześnie rozmiłowani w zwierzętach nie liczą się dla naszych " WŁADZ ". Gdy odchodzi nasz kochany Zwierzak według prawa powinniśmy go potraktować jak ŚMIEĆ i po prostu dać do spalarni, albo złamać prawo i samemu zakopać w jakimś ustronnym i godnym miejscu.

DLACZEGO  WŁADZE  NASZEGO  MIASTA  ZMUSZAJĄ  NAS MIŁOŚNIKÓW  ZWIERZĄT  PSÓW;  KOTÓW  I  WSZYSTKICH  INNYCH  ZWIERZĄT  DO  TAKIEGO  WYBORU  ? ? ?

To jest okropne jak trzeba pożegnać się ze Zwierzakiem a na dodatek nie wiadomo co z nim zrobić.

Kilka dni temu byłem świadkiem jak Pani znalazła ranną Rybitwę i usiłowała jej pomóc. STRAŻ MIEJSKA tym się nie zajmuje a Pani współpracująca z organizacją zajmującą się zwierzętami powiedziała że

WŁADZE NASZEGO  MIASTA  NIE  PODPISAŁY  UMOWY  NA  TAKIE  USŁUGI  ! ! !

Ewidentnie widać, że Władze Miasta nie obchodzą sprawy mieszkańców, którzy nie potrafią wyjść na ulicę.

OSOBIŚCIE NIE BĘDĘ GŁOSOWAŁ NA LUDZI WYRÓŻNIAJĄCYCH SIĘ TAKĄ ZNIECZULICĄ

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: milusińscy, zwierzęta, psy, koty, cmentarz dla zwierząt, znieczulica

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych