Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Cmentarz w Bornem Sulinowie

cmentarz

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 cygan1984

cygan1984

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 05 lipiec 2013 - 23:40:44

Chciałbym się dowiedzieć na początku co Wy o tym sądzicie , a dokładnie o cmentarzu tym "naszym" Polskim , zauważyłem parę naprawdę rażących zaniedbań ze strony zarządu cmentarza między innymi : śmieci z cmentarza wywożone są max raz na miesiąc, czasem trzeba wywalić je po prostu przy śmietniku, trawa na cmentarzu koszona max 2 razy w roku, groby u których rodziny nie dbają zarastają trawą i przejścia między takimi grobami myślę że to powinno należeć do obsługi cmentarza aby to pielęgnować w końcu my jako właściciele tych grobów za to płacimy, i nie pisze tu o pielęgnacje naszych grobów , ale tych zaniedbanych czy przejść miedzy grobami, Bardzo rażącą wręcz karygodną sprawą jest chowanie czy stawianie pomników chyba na oko , a obowiązuje przepis co do wielkości grobu i odległości  między grobami, czysty przykład jesteśmy właścicielami grobu głębinowego podwójnego i miedzy innymi grobami musi być odstęp 25cm z każdej strony, w tej chwili między naszym grobem postawione zostały pomniki i tu żenada do potęgi bo nie ma szans aby postawić teraz pomnik podwójny bo po prostu nie wejdzie. Następna sprawa brak WC przy cmentarzu nie do pomyślenie . Więc ja się pytam za co my płacimy ??? Za wyrywanie ławek bo byłem tego świadkiem przez Pana który wyznacza miejsca i rzucanie ich byle gdzie??? Za to ktoś płacił Panie S.

#2 borniaczek

borniaczek

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 10 październik 2013 - 03:38:39

Nie mam obecnie na cmentarzu nikogo z rodziny, niestety są znajomi więc i pójdę czasami znicz zapalić. Tak to prawda cmentarz w Bornem jest strasznie zaniedbany, nie ma też normalnych ścierzek, czasami trzeba przebijać się przez krzaki żeby dostać się do grobu. Ludzie odpowiedzialni powinni wziąść się w końcu do roboty bo to aż wstyd. 

#3 Aliraza2

Aliraza2

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 26 sierpień 2014 - 06:21:26

Witam ponownie!

Z przyjemnościa informuje że dzisiaj rano kot sie odnalazł, wrócił całyi i zdrowy.

Dziękuje wszystkim za wykazane zainteresowanie i słowa otuchy.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Krzysztof

#4 lauracla

lauracla

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 28 luty 2017 - 16:08:19

czesc

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: cmentarz