Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

122 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~były mieszkaniec Koszalina~

~były mieszkaniec Koszalina~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2012 - 21:29:37

Ludzie,
zacznijcie coś czytać o historii Koszalina.
Góra Chełmska jeszcze w średniowieczu była miejscem pielgrzymkowym, teraz jest to więc powrót do normalności. W PRL-u była miejscem uciech i zapaści do tego stopnia, że już nikomu nie marzyło się jej restaurować. Dewastacja już jest za nami, teraz jest stopniowy powrót do normalności, kultury i jakiegoś europejskiego poziomu. Sfrustrowani palikociarze i lewactwo ma ogromne połacie Koszalina, całą Górę Chełmską, o wiele piękniejsze tereny niż ten kawałek ze starą wieżą i ........ nie robi nic od lat. Kto komu broni postawić sto kawiarni, żeby babcia mogła sobie w krzaczku wypić herbatę. Po przyjeździe Papieża do Koszalina już nie będzie tak wielkiego wydarzenia na taką skalę w Koszalinie, bo niby kto tu miałby większy przyjechać. Putin? Chyba na rakietach. Już tu byli i uciekli za Kaukaz.

Panie Koszałku co Pan wiesz o historii Koszalina????? Ja tu mieszkam dużo więcej niż Pan.Sadzę że Pan mógł by być moim synem. A co Pan powie o wyzwoleniu tego miasta? Ja tu byłem i widziałem. Czy Pan wie co było na terenie gdzie jest teraz biblioteka publiczna. Co było na terenie WSI na Racławickiej, co było w budynku komendy policji na obecnej Andersa? Dlaczego zburzono krzyż Bismarka? .Odnośnie miejsc pielgrzymkowych to masz Pan częściową rację ale czasy się zmieniają nie żyjemy w średniowieczu.

#42 ~Szybki~

~Szybki~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2012 - 21:35:50

Przepraszam...w "emocjonalnym rozpedzie" napisalem Wieza przez "RZ"...! Ale krew mnie zalewa jak slysze o takim nie okielznanym ...UZURPATORSTWIE...!

Prezydent porządny, pilnuje spraw miasta, zna języki i ma doświadczenie. Pożyjemy, zobaczymy :rolleyes:

Jaja sobie robisz.

No nasz Pan Prezydent ma jezyk bo widać jak się podlizuje klerowi!!!!!!

#43 ~superman~

~superman~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2012 - 21:38:55

Ludzie,zacznijcie coś czytać o historii Koszalina.Góra Chełmska jeszcze w średniowieczu była miejscem pielgrzymkowym, teraz jest to więc powrót do normalności. W PRL-u była miejscem uciech i zapaści do tego stopnia, że już nikomu nie marzyło się jej restaurować. Dewastacja już jest za nami, teraz jest stopniowy powrót do normalności, kultury i jakiegoś europejskiego poziomu. Sfrustrowani palikociarze i lewactwo ma ogromne połacie Koszalina, całą Górę Chełmską, o wiele piękniejsze tereny niż ten kawałek ze starą wieżą i ........ nie robi nic od lat. Kto komu broni postawić sto kawiarni, żeby babcia mogła sobie w krzaczku wypić herbatę. Po przyjeździe Papieża do Koszalina już nie będzie tak wielkiego wydarzenia na taką skalę w Koszalinie, bo niby kto tu miałby większy przyjechać. Putin? Chyba na rakietach. Już tu byli i uciekli za Kaukaz.

takich bzdur to ja już naprawdę dawno nie czytałem. To co ty tu wypisujesz jest na takim poziomie prawdy i intelektu jak wypowiedzi posła Maciarewicza w Radiu Maryja człowieku ze skazą paranoi i nienawiści w czystej postaci.

#44 ~anigeR~

~anigeR~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2012 - 21:41:46

Brawa dla Siostrzyczek i Architekta! Szczęść Wam Boże! Koszalin ma dosyć "profanum" (sklepy wielkopowierzchniowe) - czas najwyższy na Sacrum. No i pamiątki po założycielu Kadynale i konsekratorze Papieżu. Obym dożyła zrealizowania Waszych zamierzeń! Już dziękuję! (...dużo tych wykrzykników - ale to z radości) :)

#45 ~Satanista~

~Satanista~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2012 - 21:45:20

Brawa dla Siostrzyczek i Architekta! Szczęść Wam Boże! Koszalin ma dosyć "profanum" (sklepy wielkopowierzchniowe) - czas najwyższy na Sacrum. No i pamiątki po założycielu Kadynale i konsekratorze Papieżu. Obym dożyła zrealizowania Waszych zamierzeń! Już dziękuję! (...dużo tych wykrzykników - ale to z radości) :)

Kobieto idź się lecz. Sacrum Cie nie nakarmi! Widać jesteś dewotą!!!!!

#46 ~sejas~

~sejas~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2012 - 21:47:44

Broń nas Boże od takich siostrzyczek i takiej odpustowej architektury! Czy konsekrator to przekleństwo? A kto to jest Kadynal, też jakieś przekleństwo? Fe, siostro!

#47 ~xxxx~

~xxxx~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2012 - 21:49:29

Ludzie,zacznijcie coś czytać o historii Koszalina.Góra Chełmska jeszcze w średniowieczu była miejscem pielgrzymkowym, teraz jest to więc powrót do normalności. W PRL-u była miejscem uciech i zapaści do tego stopnia, że już nikomu nie marzyło się jej restaurować. Dewastacja już jest za nami, teraz jest stopniowy powrót do normalności, kultury i jakiegoś europejskiego poziomu. Sfrustrowani palikociarze i lewactwo ma ogromne połacie Koszalina, całą Górę Chełmską, o wiele piękniejsze tereny niż ten kawałek ze starą wieżą i ........ nie robi nic od lat. Kto komu broni postawić sto kawiarni, żeby babcia mogła sobie w krzaczku wypić herbatę. Po przyjeździe Papieża do Koszalina już nie będzie tak wielkiego wydarzenia na taką skalę w Koszalinie, bo niby kto tu miałby większy przyjechać. Putin? Chyba na rakietach. Już tu byli i uciekli za Kaukaz.

I co Panie koszałek za trudne pytania ??????

#48 ~hiu~

~hiu~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2012 - 21:52:22

A za czyje to pieniądze ma niby być?

#49 ~xxxx~

~xxxx~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2012 - 21:57:20

Panie Koszałku co Pan wiesz o historii Koszalina????? Ja tu mieszkam dużo więcej niż Pan.Sadzę że Pan mógł by być moim synem. A co Pan powie o wyzwoleniu tego miasta? Ja tu byłem i widziałem. Czy Pan wie co było na terenie gdzie jest teraz biblioteka publiczna. Co było na terenie WSI na Racławickiej, co było w budynku komendy policji na obecnej Andersa? Dlaczego zburzono krzyż Bismarka? .Odnośnie miejsc pielgrzymkowych to masz Pan częściową rację ale czasy się zmieniają nie żyjemy w średniowieczu.

No i co woda w usta. Wymądrzać to się każdy może. Trzeba to przeżyć a potem pisać bzdury!!!

#50 ~sejas~

~sejas~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2012 - 21:59:57

A za czyje to pieniądze ma niby być?

Nie siostrzyczek. Siostrzyczki dostaną za to od prezydenta Jedlińskiego honorowe obywatelstwo Koszalina, jak proboszcz Bednarski.

#51 ~anigeR~

~anigeR~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2012 - 22:00:25

Kobieto idź się lecz. Sacrum Cie nie nakarmi! Widać jesteś dewotą!!!!!

Satanisto - "nie nerwujsia"; złość piękności szkodzi (znasz to?)

#52 ~anigeR~

~anigeR~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2012 - 22:02:59

Broń nas Boże od takich siostrzyczek i takiej odpustowej architektury! Czy konsekrator to przekleństwo? A kto to jest Kadynal, też jakieś przekleństwo? Fe, siostro!

Polecam Słownik Wyrazów Obcych (dla Ciebie obcych)

#53 ~bbbeeeee~

~bbbeeeee~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2012 - 22:06:16

Satanisto - "nie nerwujsia"; złość piękności szkodzi (znasz to?)

za bugiem to inaczej mówili a ja się nie denerwuję i złość piękności mi nie zagrozi bo już latka piękności minęły!!!! Ja tu byłem i widziałem a teraz jacyś przybysze piszą bzdury

#54 ~art~

~art~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2012 - 22:07:56

Sama wieża byłaby zwieńczona krzyżem. A gdzie miejsce dla niekatolików. Niech stawiają krzyże w kościele. Góra Chełmska powinna być dla wszystkich. Mamy aż za nadto kosciołów. Nie potrzebne nam jest miejsce dla rozmodlonych w tym miejscu. Watykańczycy zabierają nam najlepsze miejsca dla relaksu, rozrywki. Staliśmy się wasalami państwa watykańskiego.
Tam na Górze Chełmskiej powinno być miejsce spotkań nas wszystkich, a nie tylko rozmodlonych człowieczków. Tam bym chciała przyprowadzić wnuki, by na placu zabaw się pobawiły, a ja w gronie przyjaciół wypiła kawę oddychając świeżym powietrzem zdala od spalin. Nie mam ochoty oglądać alei takich gwiazd jak JP2, który Polsce niczym sie nie przysłużył, ukrywał pedofilów i nie był taki kryształowy, jak go chca niektorzy przedstawiać. Mamy lepszych bohaterów na te ściany.

Czyżby jakieś diabelskie nasienie się bało się krzyża? "Niekatolicy" znajdą sobie pewnie jakąś norę, gdzie będą mogli stworzyć izbę pamięci swoich własnych gwiazd, może znajdzie się miejsce na salę tortur, w której SBeckie elity snuć będą wspomnienia o starych dobrych czasach jak to wyrywali paznokcie wrogom ludowego państwa.

#55 ~sejas~

~sejas~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2012 - 22:10:37

Jaki będzie następny pomysł prezydenta Jedlińskiego?
Zamienić domek kata na domek kato'licki
Przyłączyć Koszalin do Watykanu
Wprowadzić obowiązek wybudowania na własnej posesji kaplicy lub postawienia krzyża
Powołać patrole obywatelskie zajmujace się wyłypawaniem i doprowadzaniem bumelantów na msze kościelne

Może kotoś ma jescze jakieś pomysł dla prezydenta Jedlińskiego

#56 ~lauda~

~lauda~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2012 - 22:11:51

Centrum pielgrzymkowo-turystyczne polega na : produkowaniu kasy z turystów ,którzy udają się na NIBY PIELGRZYMKĘ. Siostrzyczki są zmuszane przez lokalnego biskupa do KOMBINOWANIA jak produkować talary z GÓRY CHELMSKIEJ. Siostrzyczki biznesmenki muszą produkować dukaty -bo tego wymaga Kościół. Trzeba wykorzystywać wszystkie możliwe drogi do zdobycia jak największej liczby skrzyń z talarami. Im wiecej tych skrzyń da się nazbierać -tym lepiej. A wszystko pod postacią PIELGRZYMOWANIA TURYSTYCZNEGO...

#57 ~sejas~

~sejas~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2012 - 22:12:40

Polecam Słownik Wyrazów Obcych (dla Ciebie obcych)

Mam! Ale kadynala nie znalazłem.

#58 ~sejas~

~sejas~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2012 - 22:14:24

Czyżby jakieś diabelskie nasienie się bało się krzyża? "Niekatolicy" znajdą sobie pewnie jakąś norę, gdzie będą mogli stworzyć izbę pamięci swoich własnych gwiazd, może znajdzie się miejsce na salę tortur, w której SBeckie elity snuć będą wspomnienia o starych dobrych czasach jak to wyrywali paznokcie wrogom ludowego państwa.

A dla Ciebie proponuję na początek Izbę Wytrzeźwień

#59 ~filip z konopi~

~filip z konopi~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2012 - 22:18:22

Ale o co wam wszystkim chodzi? Zabiera wam ktoś tą górę ? Przecież ona będzie dla wszystkich, nie ogrodzą jej przecież płotem. Będzie kawiarnia, spokój cisza. Czego wam tam potrzeba więcej? Co wam tam nie pasuję? A miasto nie wyda na to pieniędzy dlaczego? Wróć do tekstu i przeczytaj go ze zrozumieniem.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2012 - 22:18:39

nie prosze nie
odpierdzielcie sie od tych fajnych terenow zielonych
wszedzie w katolandzie pominiki jp2 albo koscioly
szkoda ze zaden z tych katolikow nie rozumie przeslania biblii
wiare ma sie w serce a nie w pomnikach ;/ i masowych bozkach

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych