Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Co myślicie o nowej inwestycji w Koszalinie?

koszalin mieszkania mieszkanie deweloper

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Koszalinek~

~Koszalinek~
  • Goście

Napisano 13 luty 2014 - 09:54:38

W koszalinie powstaje właśnie ciekawa inwestycja "Osiedle Panorama".

Trzeba przyznać, że wygląd budynku różni się od typowego budownictwa mieszkalnego. Co myślicie o tej inwestycji?

Link: rynekpierwotny.com/oferty/agrobud-hendzel/osiedle-panorama-koszalin/

Mi się podoba to wzorowanie na zamek :) Cenowo też jest spoko.

#2 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 13 luty 2014 - 11:17:00

Trzeba przyznać, że wygląd budynku różni się od typowego budownictwa mieszkalnego. Co myślicie o tej inwestycji?

To kupuj kota w worku. Trzeba być baranem, by płacić kilkaset tyś złotych za coś co nie jest ukończone. Skąd mam wiedzieć, że deweloper nie zbankrutuje przed ukończeniem inwestycji?

#3 ~miejscowy~

~miejscowy~
  • Goście

Napisano 13 luty 2014 - 11:45:23

Najlepsza PANORAMA MIASTA jest widziana z RADUSZKI, tam należy inwestować, budować kanalizację, drogi, chodniki i oświetlenie. Miasto przygarnęło sobie okoliczne miejscowości i pozostawiło je na pastwę losu. Tu jest przyszłość Koszalina iść na południe w stronę POZNANIA a nie kręcić się w miejscu i niszczyć swoje płuca (ogródki działkowe). Niech włodarze miasta pomyślą nad tym wszystkim, bo w przeciwnym wypadku nabudują tyle obwodnic, obwodniczek i obwodniczeniek, że ruch całkowicie sparaliżują w mieście KOSZALINIE.

#4 ~Jureczek~

~Jureczek~
  • Goście

Napisano 13 luty 2014 - 12:08:28

Najlepsza PANORAMA MIASTA jest widziana z RADUSZKI, tam należy inwestować, budować kanalizację, drogi, chodniki i oświetlenie. Miasto przygarnęło sobie okoliczne miejscowości i pozostawiło je na pastwę losu. Tu jest przyszłość Koszalina iść na południe w stronę POZNANIA a nie kręcić się w miejscu i niszczyć swoje płuca (ogródki działkowe). Niech włodarze miasta pomyślą nad tym wszystkim, bo w przeciwnym wypadku nabudują tyle obwodnic, obwodniczek i obwodniczeniek, że ruch całkowicie sparaliżują w mieście KOSZALINIE.

Rece precz od raduszki. Zadnych blokowisk !!!!!

#5 ~Budowlaniec~

~Budowlaniec~
  • Goście

Napisano 13 luty 2014 - 12:25:18

Ciekawe z jakich materiałów jest budowany ten zamek. ?

Znając rynek i opinie o tej firmie pewnie powstaje z samego piasku.

80 tyś. za 20m2 = 4.000,00 zł/m2 w bumie może chodziły po tej cenie mieszkania ale nie teraz.

No tak ale jak to jest zamek to może tyle trzeba zapłacić za m2

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2014 - 13:50:50

Reklama budowy? Kiepska.

#7 ~zgred~

~zgred~
  • Goście

Napisano 13 luty 2014 - 16:37:14

No jasne, zmieńmy słuszny kierunek północny rozwoju Koszalina na południowy - po to żeby działkowcy nie utracili swoich poletek. No i nie budujmy dróg, żeby im Boże broń hałasu nie robić... miejscowy, idealnie pasujesz do hasła "schowaj babci dowód przed wyborami"

#8 ~abc~

~abc~
  • Goście

Napisano 16 luty 2014 - 12:17:37

mnie tylko ciekawi czy inwestor by się odważył tam zamieszkać ?

#9 ~Lolek~

~Lolek~
  • Goście

Napisano 08 maj 2014 - 14:54:52

"Płuca" ??? Jak na to wpadłeś ?

Ogródki działkowe w mieście, to nieporozumienie. Rzeczywiście, czasem, przechodząc obok, myślę o swoich płucach, jak działkowicze zadymiają miasto. A jest to nagminne ! Po tych ogródkach od 20 lat nie powinno już być śladu ! Szkole podstawowej nr 7 i Liceum im. Broniewskiego przydałby się parking i szersze pobliskie drogi, a zamiast tego są ogródki, z których korzysta garstka ludzi, na dodatek często zadymiających okolicę. Widzieliście co się dzieje od poniedziałku do piątku na ul. Wojska Polskiego gdy rodzice dowożą i odbierają dzieci ze szkół ? Albo pod "Bronkiem" ? A w dzień wywiadówek, to tragedia ! A ile się muszą nacierpieć mieszkańcy tych terenów !

ZLIKWIDOWAĆ UCIĄŻLIWE OGRÓDKI, POBUDOWAĆ DROGI I PARKINGI !

#10 ~STRUŚ~

~STRUŚ~
  • Goście

Napisano 08 maj 2014 - 20:42:43

Tam nad tym zalewem to komary będą ciąć okrutnie :o

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: koszalin, mieszkania, mieszkanie, deweloper

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych