Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

co na ukąszenia po komarach

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Testoviron

Testoviron

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 11 maj 2020 - 20:07:41

sezon sie zaczyna, zawsze jak mnie komary czy inne owady pokąsają to nie za dobrze to u mnie wygląda. Rzadko tez działają na mnie preparaty, ktoś ma podobnie i może pomóc ?

#2 ~Doris~

~Doris~
  • Goście

Napisano 14 maj 2020 - 19:50:33

To i ja się podepnę pod wątek, bo szukam czegoś sprawdzonego dla całej rodziny. Byle nie żel, bo nie lubię tego efektu 'klejącej skóry' po użyciu 

#3 ~sarrac~

~sarrac~
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 08:02:04

Znajomy wspominał mi coś o Bite Away, ktoś miał z tym styczność?

#4 ~sabrino~

~sabrino~
  • Goście

Napisano 25 maj 2020 - 01:42:47

Ja się ostatnio zaopatrzyłem w Bite Away, to urządzenie rozmiarów długopisu. Działa na prostej zasadzie podgrzewania miejsca ukąszenia, co faktycznie pomaga i swędzenie czy ból po ugryzieniu szybko mija.
Nie to nie boli bo to nie są duże temperatury, dlatego podgrzanie nie jest wcale mocne.

#5 ~Eferi~

~Eferi~
  • Goście

Napisano 27 maj 2020 - 17:31:22

Słuchaj, a orientujesz się, czy to prawda, że urządzenie sprawdza się też na poparzenia (na przykład pokrzywy), nie tylko na ukąszenia?

#6 ~Jana~

~Jana~
  • Goście

Napisano 28 maj 2020 - 08:27:40

Ja się ostatnio zaopatrzyłem w Bite Away, to urządzenie rozmiarów długopisu. Działa na prostej zasadzie podgrzewania miejsca ukąszenia, co faktycznie pomaga i swędzenie czy ból po ugryzieniu szybko mija.
Nie to nie boli bo to nie są duże temperatury, dlatego podgrzanie nie jest wcale mocne.

Witam.  Może wiesz czy mogą go stosować kobiety w ciąży? 

#7 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 29 maj 2020 - 11:54:46

Jasne że mogą . Bite Avay to tak jakby podgrzewacz w długopisie. Podgrzewa miejsce ukąszenia nie aplikując żadnego preparatu. Zresztą ma certyfikat.

#8 ~seleshke~

~seleshke~
  • Goście

Napisano 29 maj 2020 - 19:13:45

T znaczy, że on wydziela ciepło, tak?

#9 ~ragnarok~

~ragnarok~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2020 - 22:53:05

Tak, to generowane przez urządzenie ciepło działa na ukąszenie przynosząc ulgę. To oczywiście nie parzy sam używam bite away, po prostu czujesz ciepło, takie normalne, nie wiem jak prościej to wytłumaczyć.

#10 daniel45

daniel45

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 15 czerwiec 2020 - 12:44:58

Polecam Entil. Swoją drogą ciekawy temat na bloga: http://www.nazwa.org/

#11 ~Tośka~

~Tośka~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2020 - 16:03:24

Tak, to generowane przez urządzenie ciepło działa na ukąszenie przynosząc ulgę. To oczywiście nie parzy sam używam bite away, po prostu czujesz ciepło, takie normalne, nie wiem jak prościej to wytłumaczyć.

Czy jest jakaś  dolna granica wiekowa dla dzieci?

#12 ~ragnarok~

~ragnarok~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2020 - 12:35:58

Wiesz co, z tego co mi wiadomo to bite away może być stosowane samodzielnie przez dzieci co mają już 12 lat skończone.

#13 ~bazela~

~bazela~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2020 - 07:14:43

Wiesz co, z tego co mi wiadomo to bite away może być stosowane samodzielnie przez dzieci co mają już 12 lat skończone.

Samodzielnie to tak, ale ciekawe czy można stosować u maluchów. Mam 5 latka w domu. Wiecie czy można? 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych