Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Co obiecał Wezgraj Ostaszewskiemu i Mętlewicz?

wezgraj ostaszewski lk sld wybory koszalin

57 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2014 - 21:55:15

nie nie porsche na pewno nie,bo to gówienko dla snobów ,mam lexusa i mi wystarczy ,żony ortodonty nie stety nie mam ,ale mam żone o wiele młodszą ,i pracującą uczciwie .Nie bierze za kawałek drutu 8000tyś zł.Dobra przykrywka nie pomyślałem ,stomatolog,no no

Niemyślący dureń

#22 ~Baca~

~Baca~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2014 - 22:19:10

Co za kłamca z tego Wezgraja! A mówił, że nie wchodzi w politykę! A okazuję się, że on w niej cały czas jest i był! Jestem na NIE!

#23 ~Kaśka~

~Kaśka~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2014 - 23:21:13

Brudna kampania pieniacza! Tyle w tej sprawie. 

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 08:45:46

nie nie porsche na pewno nie,bo to gówienko dla snobów ,mam lexusa i mi wystarczy ,żony ortodonty nie stety nie mam ,ale mam żone o wiele młodszą ,i pracującą uczciwie .Nie bierze za kawałek drutu 8000tyś zł.Dobra przykrywka nie pomyślałem ,stomatolog,no no

Lexusa masz ale na ścianie na plakacie. ;)

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 13:18:12

Pewnie ma takiego lexusa jak pisze nie stety.Najpierw trzeba sprawdzić jak się pisze "niestety " a potem można się wypowiadać na temat porsche , uczciwości pracy itd. To ze masz żonę młodszą to jest powód do dumy? Jak jest młoda to pewnie potrzeby ma duże a Ty się martw o to żebyś im sprostał. A skąd sobie wziąłeś cenę 8 tys. Za drut jak piszesz? Z plotek czy pisiory Ci to powiedziały? Oj człowieku zajmij się sobą i pilnuj żony żeby Ci nie zwiała do młodszego!!!! Pozdrowienia dla znawcy porsche i lexusa!!!!!

Poczytajcie, co wypisujecie...:-) żenada.

Każdy odda głos na kogo chce i te wasze nagonki na niewiele się zdadzą. Ja rozumiem, ze urzędnicy robią wszystko, aby przekonać ludzi do głosowania na Jedlińskiego, ale to on sam powinien nas przekonać. Mnie nie bardzo przekonuje, chyba najbardziej denerwuje mnie w nim to, ze jest strasznie zarozumiały!

#26 ~Jack~

~Jack~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 13:43:57

Lexusa masz ale na ścianie na plakacie. ;)

Niemyślący dureń

. Kolego! Jak piszesz w języku polskim to sprawdź jak się powinno napisać niestety bo " NIESTETY " nie znasz pisowni tak jak pewnie masz lexusa na plakacie? Lexus nie jest dla wszystkich i dobrze ze tak jest! Samo serwisowaniem jest już wystarczająco drogie. Co do młodszej dużo żony to na Twoim miejscu już powinieneś się martwić żeby nie uciekła do młodszego - młoda to wiadomo potrzeby ma duże.........A z drutem za 8 tys. ( jak piszesz 8000 to nie pisz tys. Tylko zł ) bo wyglada to jak osiemset tysięcy złotych a nie 8 ?...

#27 ~GK12.com~

~GK12.com~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 14:47:00

jak to co obiecał?

Mętlewiczowa będzie wiceprezydentem (haha, a Skórka w opozycji, bo przecież on z Hocem teraz będzie trzymał)

Ostaszewski albo jakiś jego słup z SLD wice (jeśli kto inny, to kilka fuch z obsługi prawnej na jego kancelarię)

nie zapominajcie o Kyle Attenborough od Palikota, on też ma coś obiecane

ohydny polityczny i partyjny układ wielopartyjnego Wezgraja, koalicja żenady i hańby, porozumienie ponad stołkami!

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 14:52:35

A co obiecał Jedliński swoim?

#29 ~marika~

~marika~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 15:59:57

jak to co obiecał?

Mętlewiczowa będzie wiceprezydentem (haha, a Skórka w opozycji, bo przecież on z Hocem teraz będzie trzymał)

Ostaszewski albo jakiś jego słup z SLD wice (jeśli kto inny, to kilka fuch z obsługi prawnej na jego kancelarię)

nie zapominajcie o Kyle Attenborough od Palikota, on też ma coś obiecane

ohydny polityczny i partyjny układ wielopartyjnego Wezgraja, koalicja żenady i hańby, porozumienie ponad stołkami!

nigdy więcej głosu na tego krętacza Wezgraja, nie dam się oszukać, jak w p[oprzednich wyborach

pierydolę taką politykę, udaje bezpartyjnego a się z nimi układa za stołki, sprzedawczyki!

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 17:23:04

Jak będziesz miał żonę stomatologa - ortodontę to też będziesz jeździł lexusem albo nawet porsche.

10%?????????????????????

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 17:25:06

Wezgraj obiecał im że przyjrzy się platformianym aferom w Koszalinie - działkom przy Dzierżęcince, biznesom z Kornasem, wyprowadzaniu publicznych pieniędzy do wybranych usłużnych mediów. Podobno poważy się nawet na największą świętość i wywali Kęsika z rad nadzorczych miejskich spółek. Niedoczekanie Wezgraja, głosujemy na Jedlińskiego, kochamy partyjny Koszalin!

no i Aquapark?

#32 ~Pawlo~

~Pawlo~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 18:09:50

Wszystko obiecam - tylko mnie, mnie, mnie, weźcie mnie....

Coś mi to przypomina... Hmmm.... znam to skądś, na pewno to znam....

A już wiem! To ten osioł ze Shreka ;)

#33 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 18:22:22

Wszystko obiecam - tylko mnie, mnie, mnie, weźcie mnie....

Coś mi to przypomina... Hmmm.... znam to skądś, na pewno to znam....

A już wiem! To ten osioł ze Shreka ;)

Ale porównanie ;)

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 19:19:38

czyżby małgorzata na wice miałaby iść

#35 ~PO~

~PO~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 16:18:17

P. Wezgraj był w PO i odszedł wiec tym bardziej należy mu się z a to uznanie. Potrafił sam odejść z tej skompromitowanej partii, nie bacząc na panujące tam układy i obietnice. Człowiek ma swój rozum. Brawo.

Nie odszedł, tylko został wyrzucony !

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 16:22:28

musiał obiecać sporo skoro lider sld z ulotkami po mieście lata

Toudi :)

#37 ~Seba~

~Seba~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 16:32:30

Toudi :)

Nisko upadł, co?

#38 ~Logika~

~Logika~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 17:54:29

Jak można zauważyć po I turze Pan Wezgraj układa się z kim tylko może, mimo jego zapewnień kierowanych do wyborców, że jest bezpartyjny, uprawia politykę!!! Czy to normalne zachowanie kogoś, kto reprezentuje tylko stowarzyszenie i jest apolityczny???

Mnie zastanawia coś zupełnie innego. Ciekawa jestem skąd Wezgraj ma tak ogromne pieniądze na kampanię. Ktoś musi go finansować. Logiczne jest, że ten ktoś nie robi  tego bezinteresownie. Z czysto biznesowego punktu widzenia, zawsze inwestuje się proporcjonalnie do założonych zysków. W tym przypadku zyski muszą iść w dziesiątki milionów. Komuś bardzo zależy na osiągnięciu celu, bo w czasie poprzedniej kampanii Wezgraja też ją sponsorował. Zastanawiające…. 

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 19:36:45

Mnie zastanawia coś zupełnie innego. Ciekawa jestem skąd Wezgraj ma tak ogromne pieniądze na kampanię. Ktoś musi go finansować. Logiczne jest, że ten ktoś nie robi  tego bezinteresownie. Z czysto biznesowego punktu widzenia, zawsze inwestuje się proporcjonalnie do założonych zysków. W tym przypadku zyski muszą iść w dziesiątki milionów. Komuś bardzo zależy na osiągnięciu celu, bo w czasie poprzedniej kampanii Wezgraja też ją sponsorował. Zastanawiające…. 

a czemu "logiko" nie zastanawiasz sie skad pieniadze ma Jedlinski?

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 19:41:58

Wiadomo, od swoich wspolpracownikow ktorzy sa umocowani w spolkach miejskich.

A Wezgraj skad ma?

Drukuje w piwnicy?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wezgraj, ostaszewski, lk, sld, wybory, koszalin

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych