Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Co obiecał Wezgraj Ostaszewskiemu i Mętlewicz?

wezgraj ostaszewski lk sld wybory koszalin

57 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 19:43:40

Jak można zauważyć po I turze Pan Wezgraj układa się z kim tylko może, mimo jego zapewnień kierowanych do wyborców, że jest bezpartyjny, uprawia politykę!!! Czy to normalne zachowanie kogoś, kto reprezentuje tylko stowarzyszenie i jest apolityczny???

podobno Jedliński też jest apolityczny...co więc robi logo PO na jego materiałach wyborczych???

#42 ~Hania~

~Hania~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 20:45:10

Mnie zastanawia coś zupełnie innego. Ciekawa jestem skąd Wezgraj ma tak ogromne pieniądze na kampanię. Ktoś musi go finansować. Logiczne jest, że ten ktoś nie robi  tego bezinteresownie. Z czysto biznesowego punktu widzenia, zawsze inwestuje się proporcjonalnie do założonych zysków. W tym przypadku zyski muszą iść w dziesiątki milionów. Komuś bardzo zależy na osiągnięciu celu, bo w czasie poprzedniej kampanii Wezgraja też ją sponsorował. Zastanawiające…. 

A per-media? Park? Reszta ??? Układy i układziki.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 11:23:00

Pewnie wszystko co chcieli, a potem powie że żartował

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 12:08:22

Pewnie wszystko co chcieli, a potem powie że żartował

Tak to byłby prima aprilis, bo najpierw musiałby wygraj. Ja w to nie wierze.

#45 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 13:38:08

Gdybym pracowal w sztabie wyborczym PO, podziękowalbym panu O. za skuteczne zmobilizowanie platformianych wyborców. Super manewr, wnerwić swoich wyborców i pomóc przeciwnikom. Nie mogę wyjść z zachwytu dla geniuszu...

#46 ~czytelnik~

~czytelnik~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 13:56:24

Jak można zauważyć po I turze Pan Wezgraj układa się z kim tylko może, mimo jego zapewnień kierowanych do wyborców, że jest bezpartyjny, uprawia politykę!!! Czy to normalne zachowanie kogoś, kto reprezentuje tylko stowarzyszenie i jest apolityczny???

Najwazniejsi sa Mieszkancy i Miasto,to jest ponad podzialami,i wszystko jasne.Tylko czemu GK..nic nie pisze o dzialanich .LK..tylk .po..juz was tez mam w du...kupujcie sie sami.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 14:26:38

a ja popieram Łotra Jedynego, to takie trendy, mam napis na majtkach.. z tyłu :D

#48 ~aaaa~

~aaaa~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 14:43:43

Jak dla mnie wystarczy ze obiecal im ze bedzie mniej krasc. O ile jeszcze niedawno mialem jakies watpliwosci na kogo zaglosowac, to po tym jak zobaczylem zatrudnionych na etacie w ratuszu "inspektorow" roznoszacych baloniki i ulotki PO to watpliwosci sie rozwialy.

#49 ~pileczka~

~pileczka~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 14:48:31

a co z robota w melioracji sa przecież wolne etaty

#50 ~???~

~???~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 14:58:49

Jak dla mnie wystarczy ze obiecal im ze bedzie mniej krasc. O ile jeszcze niedawno mialem jakies watpliwosci na kogo zaglosowac, to po tym jak zobaczylem zatrudnionych na etacie w ratuszu "inspektorow" roznoszacych baloniki i ulotki PO to watpliwosci sie rozwialy.

A ja widze pewnego prezesa z Gorszego Koszalina kierującego Parkiem JakimśTam gdy w godzinach pracy okleja podobizna Wezgraja samochody? No i co? Licytujemy się dalej?

#51 ~Seba~

~Seba~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 15:27:01

Przydupas wezgusia to oczywiste. Widac wezgus ma nie jednego Toudiego

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 17:25:52

:) no tak 

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 20:59:08

Przydupas wezgusia to oczywiste. Widac wezgus ma nie jednego Toudiego

Pierwszy toudi to ten lider sld, co?

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 23:06:02

Same stołeczki sobie szykują, a tak krzyczą na PO. Obłuda i tyle.

Całe szczęście że nie wygra Wezgraj

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2014 - 10:04:16

Same stołeczki sobie szykują, a tak krzyczą na PO. Obłuda i tyle.

Całe szczęście że nie wygra Wezgraj

To fakt

#56 ~Pola~

~Pola~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2014 - 15:01:25

Wielki apetyt sobie Wezgraj narobił na UM. Skończy się tylko na apetycie, na szczęście dla mieszkańców

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2014 - 16:17:55

Wielki apetyt sobie Wezgraj narobił na UM. Skończy się tylko na apetycie, na szczęście dla mieszkańców

A juz za nóżkę ją trzymał :)

#58 ~Olek~

~Olek~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2014 - 21:27:25

obiecał ciężką pracę przy zbieraniu jabłek

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wezgraj, ostaszewski, lk, sld, wybory, koszalin

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych