Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Co robić w wolnym czasie?

52 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Nowy~

~Nowy~
  • Goście

Napisano 21 październik 2011 - 09:01:46

Witam,
Niebawem zostanę mieszkańcem Bornego. Mam sporo wolnego czasu, trochę środków do zainwestowania ( żadna fortuna, ale coś da się z tym zrobić). Dlatego mam pytanie do mieszkańców : czego w mieście brakuje, jeśli chodzi o zagospodarowanie wolnego czasu? Kręgielnia, strzelnica, quady, jazda konna? Inne pomysły? Knajpek jest już chyba dość, chodzi mi o oczekiwaną przez Was i wasze dzieci alternatywę dla alkoholu, dyskotek i parapetu pod Biedronką. Mam nadzieję poznać poważne opinie, dlatego osoby, które zaproponować mogą jedynie agencję towarzyską lub salon masażu erotycznego, proszę o utrzymanie palców z dala od klawiatury.
Pozdrawiam.
Konrad B.

#2 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 21 październik 2011 - 10:06:45

Mocno się Pan rozczaruje. To miasto emerytów i rencistów gdzie po sezonie po godzinie dwudziestej zapada głucha cisza.

#3 ~Nowy~

~Nowy~
  • Goście

Napisano 21 październik 2011 - 16:24:00

Ale emeryci i renciści też mają wolny czas. Dzieci też sporo widziałem. I o to właśnie chodzi, aby ludzie mieli po co i dokąd wychodzić. Głucha cisza po 20? to i tak dwie godziny później niż w Szczecinku czy Rybinku. Znaczy, nie jest źle. Nie myślę o "biznesie" tylko o zajęciu na wczesnej emeryturze. Tak czy owak, klamka zapadła. Stare mieszkanie sprzedane, nowe kupione, sprawa "opita".

#4 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 22 październik 2011 - 12:06:40

Życzę powodzenia.Mieszkam tutaj od samego początku i mogę powiedzie że przez pierwsze trzy cztery lata coś się działo.Niespokojne i twórcze duchy wyjechały albo powymierały.Obecnie panuje marazm i kompletna beznadzieja.Kto tylko ma możliwośc to z tego pięknego miasta ucieka.Na zmiany raczej niema co liczyc.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2011 - 13:24:29

Życzę powodzenia.Mieszkam tutaj od samego początku i mogę powiedzie że przez pierwsze trzy cztery lata coś się działo.Niespokojne i twórcze duchy wyjechały albo powymierały.Obecnie panuje marazm i kompletna beznadzieja.Kto tylko ma możliwośc to z tego pięknego miasta ucieka.Na zmiany raczej niema co liczyc.

Najlepiej jest narzekać i czekać aż manna z nieba poleci sama.
Masz dużo wolnego czasu i lubisz sobie ponarzekać, tylko dlaczego nie ponarzekasz na samego siebie?
Zaspokajaj swoje smutki dalej wszyscy są winni, że TY jesteś taki nieudacznik????

#6 ~Nowy~

~Nowy~
  • Goście

Napisano 23 październik 2011 - 18:10:22

Cyt.Na zmiany raczej niema co liczyc.
Ja nie liczę na zmiany, tylko chcę jakiejś zmiany dokonać. Może drobnej, ale jednak. Czekanie i liczenie na zmiany nie daje spodziewanych efektów. Trzeba samemu towarzystwo rozruszać. Myślenie " nie da się" nie jest moim myśleniem.

#7 ~stara mieszkanka~

~stara mieszkanka~
  • Goście

Napisano 24 październik 2011 - 18:30:57

Witam serdecznie. Cieszę się, że Borne zyska nowego mieszkańca z pozytywnym i twórczym nastawieniem do rzeczywistości.
Jeśli mogę sobie pomarzyć i złożyć swoje zapotrzebowanie, to proszę:
1) o dobre usługi fryzjerskie
2) o miejsce z dobrą kawą, mnogością gatunków herbat, ciast i deserów. Ciepłe, klimatyczne, z dobrą muzyką. Miejsce, gdzie mogą się spotykać miłośnicy gier w szachy, brydża, scrable itp.( a są tacy). Z kawałkiem parkietu do tematycznych spotkań tanecznych (wieczór tanga, salsy itp.)połączonych z krótkim kursem podstawowych kroków.
W przypadku realizacji tych marzeń, zobowiązuję się do bycia stałym odbiorcą w/w usług i ich promocji wśród znajomych:)

#8 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 25 październik 2011 - 21:06:32

Namiastką powyższego jest Tratoria.Ludzi chętnych do działania jest aż nadto.Sąsiedni Szczecinek nam zazdrości.Mogę to udowodnić statystycznie.

#9 ~stara mieszkanka~

~stara mieszkanka~
  • Goście

Napisano 26 październik 2011 - 10:57:46

Bardzo lubię Tratorię, ale jak Pan sam zauważył jest ona "namiastką" tego, o co mi chodzi. Myślę o innym menu i innej muzyce. Chyba generalnie tęsknię za miejscem bardziej kulturotwórczym niż konsumpcyjnym.
A że ludzi z pomysłami i chęcią do działania nie brakuje, to wiem i jestem im za to wdzięczna.

#10 ~hobby~

~hobby~
  • Goście

Napisano 31 październik 2011 - 16:20:32

Najlepiej mozna zbierac miny i granaty . Kiedy sie chce i gdzie sie chce . Takie hobby kazdy moze uprawiac . Saper myli sie tylko raz !

#11 ~on~

~on~
  • Goście

Napisano 31 październik 2011 - 16:40:45

Najlepiej mozna zbierac miny i granaty . Kiedy sie chce i gdzie sie chce . Takie hobby kazdy moze uprawiac . Saper myli sie tylko raz !

Znam sapera, który pomylił się dwa razy: pierwszy raz, to wtedy, gdy się ożenił

#12 ~stefan~

~stefan~
  • Goście

Napisano 31 październik 2011 - 22:09:16

Witam,
Niebawem zostanę mieszkańcem Bornego. Mam sporo wolnego czasu, trochę środków do zainwestowania ( żadna fortuna, ale coś da się z tym zrobić). Dlatego mam pytanie do mieszkańców : czego w mieście brakuje, jeśli chodzi o zagospodarowanie wolnego czasu? Kręgielnia, strzelnica, quady, jazda konna? Inne pomysły? Knajpek jest już chyba dość, chodzi mi o oczekiwaną przez Was i wasze dzieci alternatywę dla alkoholu, dyskotek i parapetu pod Biedronką. Mam nadzieję poznać poważne opinie, dlatego osoby, które zaproponować mogą jedynie agencję towarzyską lub salon masażu erotycznego, proszę o utrzymanie palców z dala od klawiatury.
Pozdrawiam.
Konrad B.

Gratuluję zamieszkania w Borne Sulinowo,często jestem w miasteczku choć jestem z Zielonej Góry,klimaty i ludzie bardzo
mili fakt brak pracy ,na tym to miasteczko traci swoją szansę rozwoju.Co robić w takim miasteczku poza sezonem letnim
tylko pić wódkę i wędkować no i jest dużo wolnych i atrakcyjnych kobiet.Ale po przejściu na emeryturę to tam zamieszkam.Pozdrawiam Borneńczyków.

#13 ~bieda~

~bieda~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2011 - 08:35:14

Kobiety juz na ciebie ( i twoja rente ) czekaja !

#14 ~stefan~

~stefan~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2011 - 10:47:54

Kobiety juz na ciebie ( i twoja rente ) czekaja !

A dlaczego tak negatywnie patrzysz na życie

#15 ~regina~

~regina~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2011 - 15:27:28

To przeciez pozytywne - zalezy jaka wysoka renta .

#16 ~wesole bornewianki~

~wesole bornewianki~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2011 - 12:54:45

jak masz gruby portfel to przyjezdzaj juz jutro . Nie bedziesz sie tu nudzil .

#17 ~stefciu~

~stefciu~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2011 - 16:55:29

Jaka wysokosc renty pozwoli mi sie u was zaczepic ?

#18 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2011 - 21:25:26

Mieszkam w Bornem od kilku ładnych lat, porównuje lata poprzednie do obecnych i stwierdzam,
że już gorzej być nie może niż jest!

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2011 - 10:18:11

Mieszkam w Bornem od kilku ładnych lat, porównuje lata poprzednie do obecnych i stwierdzam,
że już gorzej być nie może niż jest!

Powinieneś udać się do lekarza i przeprowadzić badania;
- zacznij od okulisty, bo jeśli nie widzisz różnicy to jesteś już niedowidzący
- możesz udać się do laryngologa, bo do ciebie nie wszystko dociera w sposób prawidłowy
- idź do lekarza od duszy i sprawdź, czy pod sufitem wszystko w porządku.

Jeśli chcesz dalej sobie ponarzekać to tematów tobie nigdy nie zabraknie, zawsze jakiś znajdziesz, możesz zacząć od pogody itd., granice twojego narzekania może ograniczyć tylko twoja wyobraźnia.

Widać, że dysponujesz nadmiarem wolnego czasu, więc powinieneś znaleźć sobie zajęcie lub hobby albo pasję, dzięki której pokażesz sobie i innym swoją prawdziwą wartość.

Jeśli nie masz pomysłu jak wypełnić wolny czas to możesz zacząć grabić liście, zacznij od miejsca, w którym mieszkasz. Gdy uporasz się z liśćmi zacznie się śnieg więc zajęcia nie zabraknie przez najbliższe kilka miesięcy i pozbędziesz sie symptomów depresyjnych.
Za włożony wkład pracy z pewnością zyskasz uznanie i szacunek sąsiadów oraz stan twojego zdrowia i ducha ulegnie znaczacej poprawie.

#20 ~fakt~

~fakt~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2011 - 22:22:32

Wiocha z prawami miejskimi !

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych