Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Co z tym Połczynem?

Połczyn Zdrój odnowa poprawa burmistrz wybory

38 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~cichy wielbiciel~

~cichy wielbiciel~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2014 - 17:13:31

drugi też trzyma

za co ?

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2014 - 22:36:35

Mogłaby wreszcie z jakimś honorem  odejść. Żądza władzy jej na to nie pozwala i dlatego podpierając brodę będzie się dalej pchać na stanowicho bo to ją rajcuje a na nas wcale. Won babo!!!

Mamy cię już dość.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2014 - 08:05:04

A ona startuje na burmistrza i do rady powiatu! 

To dopiero asekuracja. 

Pogooooonić w wyborach z obu list!

Żadna asekuracja tylko zwykły wałek. Tak jak poprzednim razem rezygnując z mandatu na swoich plecach wprowadzi do rady kogoś innego. Nie należy nabierać się na ten numer i nie głosować na nią

w wyborach do powiatu.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2014 - 19:11:41

tutaj też tylko wałkowanie ciasta odchodzi

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2014 - 15:38:52

Żadna asekuracja tylko zwykły wałek. Tak jak poprzednim razem rezygnując z mandatu na swoich plecach wprowadzi do rady kogoś innego. Nie należy nabierać się na ten numer i nie głosować na nią

w wyborach do powiatu.

Do miasta też nie. Trzeba w końcu się określić kim się chce być a nie jechać jedną d....ą na dwóch koniach.

Czy SLD tak nakazało? ;)

Czy mm też tak zamierza zrobić? Czy też mu SLD nakazało? ;)

A ten geniusz, dożywotni wójt, u którego wybory do rady rzadko się zdarzają bo bywa tylu kandydatów co mandatów też dostał rozkaz? ;)

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2014 - 21:03:59

Pogonić bandę!

#27 ~inka~

~inka~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2014 - 12:26:45

Mamy was dosyć! Tej kobiety i bezradnych radnych: bez pomysłu, bez twarzy (kto, ile razy raczył spotkać się ze swoimi wyborcami?! Wszystko w ruinie. Popatrzcie na  domy z niemieckimi napisami, zabite deskami, w innych nie lepszych nadal mieszkają ludzie. Popatrzcie na dziesiątki klitek po sklepach -"wynajmę". A dworzec, gdzie to niby wg posłanki szynobus miał zajeżdżać.?Teraz przyszła pora na PKS. Jedyne takie miasteczko bez miejsca na drobny handel. Działkowcy upokorzeni i traktowani jak śmieci, rozkładają się "na murku". Wstyd! Zniszczona szkoła z tradycjami, kiedyś jedno z najlepszych liceów -dzisiaj jedna klasa 1pierwsza .  Zniszczony szpital; kiedyś ordynator wewnętrznego, p. dr Krzemińska wzywana  była nieustannie na konsultacje do wojewódzkiego w Koszalinie.

Całą tę nędzę mają przykryć...parasolki.  Śmiać się czy płakać!  Odbudowywana Goplana? Dla emerytów, którym nie starcza na leki. Życie nocne? Bandy chuliganów niszczące co się nawinie i spod "Kasztana": "Niech żyje wolność" oraz "Sokoły".Apel o likwidację bezradnej straży miejskiej- bez echa. Podpisy wg Pilipa się nie zgadzają.

Zróbcie raz coś dobrego i odejdźcie. Wszyscy! A my sobie jakoś poradzimy.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2014 - 22:49:20

Powstały nowe komitety wyborcze, które czekają na kandydatów i wsparcie, ale nie na pieniaczy. Demokracja polega na aktywnym udziale w wyborach

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2014 - 20:05:40

Z Połczyna to tylko browar, nic więcej.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2014 - 20:05:29

Piwko dobre :) a to już coś

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2014 - 10:53:33

temat jest odnaleziny

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2014 - 11:35:05

Sama sie wybiore jak mnie nie wybiora,
tak zwyczajnie demokratycznie,
najlepiej zrobic to wieczorowa pora,
jak zgasna swiatla wszystkie.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2014 - 11:42:23

Przypominam właścicielom psów,ze wyprowadzamy je w ustronne miejsca i na smyczy,a duże z kagancem, nie pod ogrodzenia sąsiadów oraz przypominam,ze sprzątamy po swoich pupilach, bo będą kary.Kazdy moze wam zrobić fotke i przesłac do straży miejskiej,albo podac sprawę do sądu!!!!! Tak,ze proszę uważać. Mam dosyć chodzenia po chodnikach obrobionch przez cudze pieski!

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2014 - 12:44:56

Przypominam właścicielom psów,ze wyprowadzamy je w ustronne miejsca i na smyczy,a duże z kagancem, nie pod ogrodzenia sąsiadów oraz przypominam,ze sprzątamy po swoich pupilach, bo będą kary.Kazdy moze wam zrobić fotke i przesłac do straży miejskiej,albo podac sprawę do sądu!!!!! Tak,ze proszę uważać. Mam dosyć chodzenia po chodnikach obrobionch przez cudze pieski!

Jednym słowem to takie zasr...e miasto?

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2014 - 15:27:21

Jedno male sprostowanie,
mam dla Was pomysl zloty,
wyznaczyc dni na "zalatwianie",
suczki w srody a pieski w soboty.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2014 - 17:00:04

Ja kiedyś (lata siedemdziesiąte) przybyłam w te strony i Połczyn-Zdrój był dla mnie rewelacją.

Dzisiaj mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że jest to jedno wielkie "gówno".

Obecni włodarze zmarnowali miasto. 

Należy ich w trybie pilnym wymienić. 

Dla mnie nie jest ważne czy to będzie PiS, PO, SLD czy jakakolwiek inna zaraza. 

Ważne by to był ktoś inny.

Mamy już dość tego pier***enia o ścieżkach rowerowych, zalewach, parkach linowych, szynobusach, pomnikach Manteuffela itd itp......................

Baśko zajmij się lepiej tym jak dojechać samochodem ciężarowym na Twoją ulicę Polną lub  na ulicę Traugutta, że już nie wspomnę do Łężka. Dałaś w tym temacie wyjątkowego ciała!

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2014 - 17:10:05

Ja kiedyś (lata siedemdziesiąte) przybyłam w te strony i Połczyn-Zdrój był dla mnie rewelacją.
Dzisiaj mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że jest to jedno wielkie "gówno".
Obecni włodarze zmarnowali miasto.
Należy ich w trybie pilnym wymienić.
Dla mnie nie jest ważne czy to będzie PiS, PO, SLD czy jakakolwiek inna zaraza.
Ważne by to był ktoś inny.
Mamy już dość tego pier***enia o ścieżkach rowerowych, zalewach, parkach linowych, szynobusach, pomnikach Manteuffela itd
itp......................
Baśko zajmij się lepiej tym jak dojechać samochodem ciężarowym na Twoją ulicę Polną lub na ulicę Traugutta, że już nie wspomnę do Łężka. Dałaś w tym temacie wyjątkowego ciała!

Proszę sobie zadać również proste pytanie: co też pan/pani, dał/dała od siebie dla naszego pięknego miasta?

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2014 - 17:36:16

Proszę sobie zadać również proste pytanie: co też pan/pani, dał/dała od siebie dla naszego pięknego miasta?

Płacę cały czas podatki na Wasze nieroby utrzymanie! Są to bardzo duże podatki!

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2014 - 22:20:34

Płacę cały czas podatki na Wasze nieroby utrzymanie! Są to bardzo duże podatki!

Bardzo duże podatki  nieróbska gminne.
!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Połczyn, Zdrój, odnowa, poprawa, burmistrz, wybory

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych