Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ja_owlosiony~

~ja_owlosiony~
  • Goście

Napisano 10 maj 2010 - 10:43:44

Przecież to jacyś homoseksualiści :/ jak można sie golić na klacie?!

#2 ~SS2000~

~SS2000~
  • Goście

Napisano 10 maj 2010 - 11:21:14

znałem jednego takiego, co to i na zakupy lubił chodzić i firanki sam do domu wybierał, rączki wymuskane, klata wygolona ... i co z tego, że miał żonę jak i tak się okazało, że to przykrywka, bo był zwyczajnym PEDAŁEM tylko ukrywającym się na nieszczęście dla jego żony, która przeżyła strasznie tą wiadomość.

Poza tym ten artykuł jest tendencyjny!!!
To, że facet nie chodzi do kosmetyczki i nie depiluje sobie naturalnego zarostu nie znaczy, że o siebie nie dba i jest z tego powodu brudny i nieestetyczny.

Dla mnie facet z wygolonym torsem, wyskubanymi brwiami, a już z nogami, to na pewno trąci niepewną orientacja seksualną - jest po prostu podejrzany.
I to taki facet wygląda dziwnie i nieestetycznie - budzi moją odrazę.
Oczywiście rozumiem, że w niektórych sytuacjach wizyta u kosmetyczki jest pomocna np. w przywróceniu naturalnego wyglądu dłoni po fizycznej pracy, czy usunięciu zmian skórnych ... ale malowanie paznokci? , wyskubywanie brwi i co może jeszcze pomadka na usta, puder i cień do powiek dodadzą męskości?
Chyba tylko będzie atrakcyjniejszy dla innego geja!!! Tfu niedobrze mi.

#3 ~zdegustowana~

~zdegustowana~
  • Goście

Napisano 10 maj 2010 - 12:21:48

Prawdziwy facet, to owłosiony facet!!! A ogolony to ble...

#4 ~loki balboa~

~loki balboa~
  • Goście

Napisano 10 maj 2010 - 12:54:14

Ja tam sobie gole tylko ryj i faje :lol:

#5 ~Sławek~

~Sławek~
  • Goście

Napisano 10 maj 2010 - 14:24:22

My z kumplem golimy sobie wzajemnie jaja, bo samemu to łatwo się zaciąć.

#6 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 10 maj 2010 - 14:52:15

My z kumplem golimy sobie wzajemnie jaja, bo samemu to łatwo się zaciąć.

a pozniej obrabiacie sobie gały wzajemnie?

#7 ~rdzenny Polak~

~rdzenny Polak~
  • Goście

Napisano 10 maj 2010 - 17:00:17

Zwykłe skrytopedryle lub bojący się swoich kobiet pantoflarze. Ogolić klatę, chodzić opalonym na zimę?? Ludziom dziś się w głowach pieprzy..

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2010 - 17:19:22

Makijaż, pomalowane paznokcie, spódniczka a pod nią wygolony odbyt. Tendencyjny artykuł, dlaczego właściciele m. in. GK promują takich "facetów"? Czy chcą by tak wyglądał typowy Polak?

#9 ~Kartofelek~

~Kartofelek~
  • Goście

Napisano 10 maj 2010 - 17:21:19

opalenizna nie jest zła i o niczym nie świadczy, bo w końcu latem opalony facet pozostaje nim czy z opalenizną czy bez. Zima niczego tu nie zmienia. Ja np. od czasu do czasu opalam się na solarium ze względu na "syfy" , które znikają jak raz na miesiąc przez kilka minut się poopalam i nikomu nic do tego. Zresztą z taką częstotliwościa to nawet opalenizny nie widać.

Co innego golenie klaty o reszcie nie wspomnę ... no k...wa wygląda mi to na pedalstwo, a tłumaczenie higieną to tylko wybieg aby ukryć swoje preferencje

NO K...WA MAĆ!!!
WYDEPILOWANY FACET WYGLĄDA JAK RASOWY PEDERASTA

a już z makijażem i ku..wa z pomalowanymi paznokciami musi być gejem i basta

#10 ~Sławek~

~Sławek~
  • Goście

Napisano 10 maj 2010 - 21:00:05

a pozniej obrabiacie sobie gały wzajemnie?

No coś ty. Jakby co to chętnie Ci pomożemy z goleniem.

#11 ~strikemaster~

~strikemaster~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2010 - 15:42:22

Miło, jak dziennikarze chwalą się swoją ignorancją. Co ma wspólnego frytkowanie się w solarium, depilowanie (żeby przypominać dziecko lub kobietę, jak sądzę) i wizyty u kosmetyczki ze spódnicą? Spódnica, w przeciwieństwie do pozostałych zjawisk, JEST TRADYCYJNIE MĘSKA!!! Do tego znacznie wygodniejsza i chroni przed przegrzaniem jąder (chyli stanowi profilaktykę męskiej niepłodności i kilku innych, jeszcze ciekawszych choróB).

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2010 - 09:53:47

Jestem kobietą i bardzo mi się podoba ogolona klata, nienawidzę owłosionych facetów, takie miejsca jak pachy i pachwiny w dzisiejszych czasach są obowiązkiem depilacji każdego faceta na poziomie. Nie widzę w tym nic dziwnego, opalony, umięśniony i ogolony facet to jest to !

#13 ~Gościówa :)~

~Gościówa :)~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2010 - 19:01:23

Widocznie nie jestem facetemna poziomie, bo nie zamierzam tego obowiązku spełniać. Przypuszczam też, że wcale nie jestem facetem, jestem MĘŻCZYZNĄ, facetów spotyka się pod budką z piwem, nie wykluczam, ze stoi ona na jakimś poziomie. :)
BTW dlaczego tego typu obowiązki dotyczą zwykle wyłącznie mężczyzn?

I tak 3maj, prawdziwi mężczyźni się nie depilują :D

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2010 - 20:58:44

Jak raz przejechałem sobie golarką po klacie, to małżonka przez tydzień m,nie do łóżka nie wpuszczała :)

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2010 - 10:54:30

Zacofani jestescie , PISzecie glupoty .

#16 ~tygred~

~tygred~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2011 - 23:44:20

Szukasz pomysłu na prezent dla swojego ukochanego mężczyzny? Z pewnością doskonały pomysł stanowią markowe krawaty

#17 ~eros~

~eros~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2011 - 16:08:08

Lepiej markowe "gumiaki" jednorazowe.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 06:33:05

widze ze wiekszosc tu sie brudasow jakis zlecialo jak mowicie ze pedaly sie gola tylka to powiedzcie to chlopa na kryminalach gdzie higiena to podstawa. "twardziele"

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 06:35:15

Zwykłe skrytopedryle lub bojący się swoich kobiet pantoflarze. Ogolić klatę, chodzić opalonym na zimę?? Ludziom dziś się w głowach pieprzy..

Stereotypy brudasow z czasow kamienia lupanego haha wydupcaj do jaskini i nie myj sie wogole

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 06:38:41

I tak 3maj, prawdziwi mężczyźni się nie depilują biggrin.gif

zarzuc gumiaki bierz widly i przerzucaj gnoj tacy sie nie depiluja racja

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych