Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

czego brak w Koszalinie?

impreza restauracja kino pub hotel sklep sex

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Milo~

~Milo~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2013 - 09:21:49

jak w temacie-czego brakuje waszym zdaniem w Koszalinie? czy brakuje jakiejś restauracji gdzie mozna pojsc np na randke lub moze z jakims orientalnym jedzeniem? moze brak sklepow? chodzi mi o rzeczy ktorych nie ma wcale w tym miescie lub sa ale naprawde kiepskie. czekam na wasze odpowiedzi :)

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2013 - 11:04:58

Brakuje klubu go go . Poważenie. Czasami z kumplami mam ochote wyskoczyć na piwko i popatrzeć na dziewczyny tańczące na rurze, niestety w naszym mieście tego nie ma. Z knajp to przydałby się bar z amerykanskim żarciem, skrzydełka, prawdziwe burgery, teksańskie żeberka, steki itp W innych miastach tego pełno, a u nas nikt jeszcze na to nie wpadł

#3 ~drogo~

~drogo~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2013 - 22:02:00

Brakuje wszystkiego za przyzwoitą cenę. W koszalinie wszystko jest droższe niż w dużych miastach. Knajp pełno ale ceny takie, że nawet jak chcesz w weekend iść na randkę nie musisz rezerwować stolika.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2013 - 20:12:41

Stadionu Piłkarskiego z prawdziwego zdarzenia dla Gwardii Koszalin.

#5 ~LUTKA~

~LUTKA~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2013 - 22:05:53

sklepu typu ,, Biedronka"

#6 ~jestem za a nawet przeciw~

~jestem za a nawet przeciw~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 04:40:14

Stadionu Piłkarskiego z prawdziwego zdarzenia dla Gwardii Koszalin.

klepisko wystarczy dla "takiej" druzyny

#7 ~rniski~

~rniski~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2013 - 02:21:48

jak w temacie-czego brakuje waszym zdaniem w Koszalinie? czy brakuje jakiejś restauracji gdzie mozna pojsc np na randke lub moze z jakims orientalnym jedzeniem? moze brak sklepow? chodzi mi o rzeczy ktorych nie ma wcale w tym miescie lub sa ale naprawde kiepskie. czekam na wasze odpowiedzi :)

PIENIĘDZY i pracy no ale o to akurat powinniśmy sami zadbać. Sklepów za dużo a więc padają, knajpki dzisiaj to też ryzykowny interes. Będzie kasa to będzie miejsce dla więcej sklepów i knajp. Znajdź bogatego inwestora byle nie chińskiego skłonnego u nas płacić a wymagającego pracy wg tamtych standardów. Brakuje więc promocji miasta a w mieście ludzi przedsiębiorczych z talentem do interesów. ale może Ty nim jesteś

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: impreza, restauracja, kino, pub, hotel, sklep, sex

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych