Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~nowy~

~nowy~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2014 - 07:20:19

a gdzie kupon i adres mailowy?

#2 ~Lord~

~Lord~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2014 - 08:43:03

Jaki kupon? :D Tu bedzie trzeba pieniążki płacić wysyłając płatne smski. Głos już tak ździadział, że co dwa dni organizuje płatne plebiscyty, ankiety i sondaże. Chyba brakuje pieniążków dzienikarzom na wypłaty........................

#3 ~ojciec stanu~

~ojciec stanu~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2014 - 09:51:57

Jaki kupon? :D Tu bedzie trzeba pieniążki płacić wysyłając płatne smski. Głos już tak ździadział, że co dwa dni organizuje płatne plebiscyty, ankiety i sondaże. Chyba brakuje pieniążków dzienikarzom na wypłaty........................

teee Kobieta przedsiębiorcza smsy, Wybieramy najlepszego Prezydenta/Wójta smsy teraz wybieramy miss/misstera smsy Ciekawe co będziemy wybierać w następnym tygodniu? jakieś pomysły?: ) ciekawe kto zgadnie ; )

#4 ~Karla~

~Karla~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2014 - 09:58:05

Sądzę że te wybory miss to wielkie oszustwo,z góry pewnie już mają po znajomości jakieś dziecko wybrane,a tu niby organizują akcję...

W zeszłym roku zgłosiłam swoje dziecko...wysłane na meila zdjęcie...razem z córką osobiście dostarczyłyśmy kupon do biura głosu...i co .....potem córki nawet nie było w zgłoszonych dzieciach..a potem chciałam napisać nawet na meila do redakcji,to nawet nie było takiej możliwości,bo cały czas podany adres pokazywało,że taki nie istnieje...dziwne......

oczywiście córka była bardzo zawiedziona....

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2014 - 11:22:53

Apteka?

#6 ~Ss~

~Ss~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2014 - 18:48:24

Mogę osobiście potwierdzić, że z góry nic nie jest wybrane po znajomości. Moje dziecko brało w tym udział, zajęło jedno z trzech pierwszych miejsc nie mając żadnego poparcia znajomości kogoś z redakcji. Jeśli któremuś dziecku w tamtym roku się nie udało (co jest nie możliwością, że nie zostało pokazane zdjęcie dziecka publicznie skoro zostało wysłane) to ma szanse wziąć znowu udział w tym "OSZUSTWIE" jeszcze raz i się przekonać na czym polega zabawa.

Pozdrawiam.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kupon

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych