Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Czy będziesz na tym szkoleniu we Wrocławiu? (Forex)

szkolenie forex wrocław jak zarabiać inwestowanie michał szafrański wejherowska

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 emesz

emesz

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 21 czerwiec 2012 - 17:06:42

Mam na imię Michał i jestem praktykiem inwestowania na rynkach finansowych oraz autorem e-booków i szkoleń na temat inwestowania na rynku Forex.

Dziękuję Ci bardzo za czas poświęcony na przeczytanie tej wiadomości, postaram się, aby ten czas nie był stracony.

Miesiąc temu otrzymałem od mojego Kursanta bardzo miłego e-maila. Dowiedziałem się w nim, że Kurs VIDEO Forex Kopalnia Możliwości bardzo mu się podoba i zapytał mnie o możliwość zorganizowania szkolenia stacjonarnego.

Chodziło mu o to, abym wyjaśnił na żywo co determinuje mnie do zajmowania takiej, a nie innej pozycji na rynku, na co zwracam uwagę i ma jeszcze kilka innych pytań, których wyjaśnienie wymagałoby mojej obecności na żywo.

Forex i praktykowanie na tym rynku to moja pasja i mogę opowiadać o swojej strategii godzinami, dlatego potraktowałem prośbę Patryka (bo tak ma na imię mój Kursant) jak kolejne wyzwanie.

Udało się!

Dzięki zaangażowaniu Patryka powstał cykl Szkoleń Stacjonarnych Forex : Szanuj Zyski i Ograniczaj Straty w kilku miastach Polski. Kilkugodzinne spotkanie, na którym każdy uczestnik otrzyma materiały szkoleniowe i będzie mógł posłuchać o moim praktycznym, kompleksowym podejściu do rynku walutowego Forex. Od A do Z. Od momentu włączenia komputera, po zamknięcie pozycji i jej analizę. Krok po kroku pokaże swoją strategię w przyswajalnej formie prezentacji, bogatej w analizy realnych wykresów.

Szkolenia odbywają się m.in. w Kielcach, Katowicach, Łodzi, Krakowie, Częstochowie, Bełchatowie, Wrocławiu i Radomiu.

Kalendarz i miejsca spotkań znajdziesz na:

www.wroclaw.emesz.pl

Dlaczego udostępniam to szkolenie na tak atrakcyjnych warunkach?

Zdaje sobie sprawę, że koszt podobnych szkoleń sięga nawet kilku tysięcy złotych. Osobiście jednak jestem bardzo zadowolony z wyników osiąganych na samym rynku Forex, dlatego organizację szkoleń traktuje jako możliwość zaprezentowania mojej strategii, mojego podejścia inwestycyjnego, mojej pasji, o której mógłbym rozmawiać godzinami. Oto sekret tak atrakcyjnych warunków, na jakich możesz dołączyć do uczestników szkolenia.

Czas na Twoją decyzję. Zarezerwuj swoje miejsce w wybranym przez siebie mieście.

www.wroclaw.emesz.pl

Spotkajmy się "face to face"

Zapraszam do śmiałego zadawania pytań:

Michał Szafrański
691 503 220

gg : 3956692

Użytkownik emesz edytował ten post 30 czerwiec 2012 - 11:19:22

#2 orenz

orenz

Wam kury szczać prowadzić , a nie politykę robić

• PipPipPipPip
  • 639 postów

Napisano 21 czerwiec 2012 - 22:22:35

dostałem faksem informacje o d mojego kumpla ze szkoły muzycznje Grubego. napisął mi,ze nie bedzie wysiadywał 3 godziny tylko po to by wysłuchac teorii . wolałby zainwetsowac np 20000 dolarów w kogos kto za niego powalczyłby na Forex a zyskami podzieliliby sie po połowie. niestety, jak mi napisał, nigdy nie znalazł chetnego fachowca i bywalca Forex... wszyscy mu odpowialai ze nie dadza gwarancji zarobku, że ryzyko jest zbyt duże.. i ze to nie takie proste. to jedna sprawa.

szanuje pomysł na biznes ale w sumie jaki to biznes . przeglądam sobie taki temat http://www.forum.opt...pic=140300&st=0 , w końcu zgodnie z ajakimis poradnikami marketingu działasz na zasadzie , niewazne co pisza byleby pisali, ale oni w wiekszosci pisza tam prawdę ... i to nie o technicznej formie bloga. wybacz . mnie nie ciągnie do twoich teorii popartych screenami które moge zrobic w dowolnym programie albo dziesiatki podobnych sciagnac z neta .

nie wydałbym 200 zł na 3-godzinna pogadanke z Toba i ni dlatego ,ze mnie nie stac. poprostu jestes mało wiarygodny. zwłaszca jak sie człowiek zagłebi w to o czym piszesz.

jeden z moich guru sieciowych na swojej stronie www.przemo.org napisał "
Internet jest największym śmietnikiem świata,

bo każdy może do niego wrzucić wszystko, ale mało kto usuwa nieaktualne już informacje, czyli właśnie śmiecie. Często te informacje są nieprawdziwe lub bardzo nieaktualne. Przeważa w Internecie bylejakość, komercja, amatorszczyzna i przemożna chęć tylko zaistnienia. Wartościowe rzeczy/teksty/artykuły/poradniki są zalane całkowicie przez chłam. Kiedyś można było z zaufaniem korzystać z poradników dot. np. nauki programowania, teraz takie poradniki piszą wszyscy np. osoby, które nigdy w życiu nie stworzyły żadnego oprogramowania. To co można przeczytać w rozmaitych poradnikach woła o pomstę do nieba.
Na dodatek wielkie firmy wypatrzyły zyski w owczym pędzie użytkowników Internetu i stworzyły m.in facebooka gdzie można się grupować i masowo tworzyć nicość. Każdego dnia w Internecie przybywa setki tysięcy obszernych notek na blogach, których posiadacze piszą sami o sobie."
patrząc na twój awatar i czytając twoja strone mam wrażenie ,że pisał także o Tobie. z pełnym szacunkiem. i zgodze sie z jednym z komentów z linka podanego wcześniej. zmień zdjecie. ono naprawde wywołuje reakcje, ale nie takie jakich bys zapewne oczekiwał. pozdrawiam

PS. co do samego szkolenia radziłbym zainwestowac w jakis mailing np na favore.pl . 5 stów netto do 180.000 odbiorców z czego duża cześć to własciciele firm, wiec ludzie byc moze chcacy inwestowac.

#3 emesz

emesz

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 26 czerwiec 2012 - 07:19:58

Jestem otwarty na wszystkie komentarze. Nawet te mało przychylne. Jak Pan wspominał każdy ma prawo wypowiedzieć się w Internecie. Forex to moja pasja, jak i cały Internet. Daje o tym wyraz na swoim blogu. Jeżeli chodzi o pomysł organizacji szkolenia to nie wyszedł on ode mnie, a od mojego kursanta kursu Video.

Jako, że u mnie od pomysłu do realizacji krótka droga, chodź generalnie bezsprzecznie będę się nadal realizował na rynku Forex. A szkolenie to po prostu spotkanie i prezentacja mojej pasji na forum ogólnym.

Nie wydaje mi się, abym był mało wiarygodny skoro prezentuje swoje raporty z live (screeny nie tylko z jednego dnia), wystawiam faktury, można łatwo się ze mną skontaktować. Ale każdy może znać inną definicję wiarygodności (szanuję to).

Jeżeli chodzi o możliwość, abym inwestował powierzane pieniądze to powiem tak, że podczas promocji tego szkolenia zgłosiła się już do mnie druga osoba, która mi coś takiego zaproponowała. Generalnie myślę o funduszu, ale to jest melodia przyszłości i ogromne przedsięwzięcie. Ale skoro są pytania muszę się tym tematem zainteresować.

Absolutnie nie uważam, że Forex to maszynka do zarabiania. Kto tak głosi nie docenia rynku i tak naprawdę prędzej czy później się o jego sile przekona. Dla mnie liczy się bilans tygodnia, czy miesiąca. Należy umieć cieszyć się z poprawnie zajmowanych pozycji jak również umieć przełknąć gorycz porażki, a sztuką już jest wyciągnąć z niej wnioski. Takie jest moje podejście do tego rynku.

#4 ~czuwak~

~czuwak~
  • Goście

Napisano 26 październik 2012 - 11:01:37

Jedyne szkolenia na jakich będę w najbliższym czasie to szkolenia bhp warszawa
Oczywiście darmowe, sponsorowane przez szefa ;-)

#5 ~kindon~

~kindon~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2013 - 14:10:11

Jestem traderem - nie ukrywam, że szkolenie to podstawa. Ja zaczynałem w Maximus Trading. Właśnie u nich robiłem pierwsze szkolenie, a do dziś inwestuję z powodzeniem ich pieniędzmi. W tym momencie moja firma szuka kolejnych traderów - próbujcie, nie wymagają posiadania jakiegokolwiek doświadczenia.

#6 ~zendek~

~zendek~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2013 - 13:46:28

Ile kosztuje takie szkolenie dla traderów? W jakich terminach jest organizowane? Jeśli cena jest przyzwoita, to jestem zainteresowany...

#7 ~kindon~

~kindon~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2013 - 14:04:29

Tak trudno wejść i sprawdzić? Szkolenie jest darmowe, organizowane w godzinach popołudniowych - tak to przynajmniej wygląda w Maximus Trading. Dopiero płaci się za dostęp do systemu tradingowego, ale to dopiero po etapie szkoleniowym. Nie słyszałem, żeby ktoś wcześniej organizował takie szkolenia za friko.

#8 ~lukas kind~

~lukas kind~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2013 - 13:48:45

Zaczynam u nich szkolenie w przyszłym tygodniu to dowiecie się więcej. Mój kolega poradził sobie na okresie próbnym i został traderem. Dostałem sporo wskazówek. Większość tego co będzie na szkoleniu już wiem, ale mimo wszystko muszę to zaliczyć... Zobaczymy co z tego wyjdzie...

#9 ~simski~

~simski~
  • Goście

Napisano 17 maj 2019 - 11:09:37

Nie, robię szkolenia online przez XTB. Nie widzę powodów do tego, żeby robić je stacjonarnie, bo po co? Wszysto załatwia się online. Tak samo robię z nimi analitykę, porównuję wszystko i ogarniam, ale to każdy może mieć swoje oczekiwania. Pewnie, że potencjał inwestycyjny jest spory - wszystko jednak wymaga zdrowego podejścia.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szkolenie, forex, wrocław, jak zarabiać, inwestowanie, michał szafrański, wejherowska

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych