Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy głosować na PO?

PO wybory 2015

56 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2015 - 19:10:47

Kopaczowa, przed chwilą powiedziała, że młodzi mogą wracać i zapewnia, że będą zarabiać tyle co koledzy za granicą :) hahahahahahaha :)

#22 ~Art~

~Art~
  • Goście

Napisano 19 październik 2015 - 19:33:33

Rzeczywiście zabawne, bo gada jak Duda,Szydło i Kaczyński.Pogonić wszystkich złotoustych z polskiej polityki!!!

#23 ~stos~

~stos~
  • Goście

Napisano 19 październik 2015 - 20:22:05

Nie glosowac , pogonic to dziadostwo gdzie pieprz rosnie. Precz z PO, złodzieje,oszuści,kretacze. Jeszcze tylko 4 dni.

#24 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 19 październik 2015 - 20:25:02

Kopacz polegała, popelniala bardzo dużo błędów językowych. Emigranci zamiast imigranci, stawka 12 godzin zamiast 12 złotych itp. Kopacz dno, wielkie zwycięstwo Pani Beaty. PO do smietnika złodzieje.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2015 - 21:03:19

kopaczowa wcale się nie pomyliła. POwiedziała jaki ma plan na następne 4 lata dla Polaków. 12 godzin za 12 złoty....... brutto.....

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 07:00:43

Kopaczowa popłynęła na debacie, a po debacie ledwo oddech łapała.

#27 rniski

rniski

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 3144 postów

Napisano 20 październik 2015 - 10:57:48

Ale przynajmniej jak Szydło nie kłamała. Najszybszy od 89 r rozwój mieliśmy nie za PIS lecz SLD. Żadna w tym zasługa polityków jednakże jeżeli wykorzystujemy takie argumenty przynajmniej nie powinniśmy mijać się z prawdą.

#28 ~Ech!~

~Ech!~
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 11:29:20

Dotychczas - od wielu, wielu lat - głosowałem przeciwko, czyli na PO. Bo mniejsze zło. Bo rozsądni i proeuropejscy. I pewnie nadal bym głosował, gdyby nie kolesiostwo, które rozrosło się do nieakceptowalnych rozmiarów (vide genialne "hasło", że region to ludzie, w domyśle moi ludzie), oraz nadnaturalnie szybka, nawet jak na polityków, atrofia kręgosłupa moralnego. Uważam, że nie wolno dłużej, nawet w imię wyższych wartości, przyzwalać na taką postawę. Przelało się.

Jeszcze pół roku temu mówiłem sobie, że nie będę głosował, bo teraz to już kompletnie nie mam na kogo. Ale niedawno wypłynęła .Nowoczesna. Przejrzałem program i stwierdziłem, że gospodarczo i społecznie jest dla mnie OK, nie wiem natomiast, jak zachowają się w kwestiach wrażliwych, co jest o tyle istotne, że PiS będzie majstrował przy konstytucji w aspekcie roli prezydenta, religii, aborcji. Zaryzykuję. I liczę na 10% mandatów.

PO potrzebuje pauzy. Ci, którzy nie opuszczą tonącego okrętu, możliwe że coś wartościowego jeszcze stworzą. Może z Petru. A może z liberalną centrolewicą, która także państwu jest niezbędna, a której dziś nie ma. Tak czy inaczej idzie zły czas, ale Polacy go potrzebują, by nie zapomnieć, czym różniła się III RP od IV RP, i dowiedzieć się, czym sie różni demokracja od ustroju autorytarnego. Owszem, to będzie kosztowało, lecz innego wyjścia nie widzę.   

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 11:33:23

Dotychczas - od wielu, wielu lat - głosowałem przeciwko, czyli na PO. Bo mniejsze zło. Bo rozsądni i proeuropejscy. I pewnie nadal bym głosował, gdyby nie kolesiostwo, które rozrosło się do nieakceptowalnych rozmiarów (vide genialne "hasło", że region to ludzie, w domyśle moi ludzie), oraz nadnaturalnie szybka, nawet jak na polityków, atrofia kręgosłupa moralnego. Uważam, że nie wolno dłużej, nawet w imię wyższych wartości, przyzwalać na taką postawę. Przelało się.

Jeszcze pół roku temu mówiłem sobie, że nie będę głosował, bo teraz to już kompletnie nie mam na kogo. Ale niedawno wypłynęła .Nowoczesna. Przejrzałem program i stwierdziłem, że gospodarczo i społecznie jest dla mnie OK, nie wiem natomiast, jak zachowają się w kwestiach wrażliwych, co jest o tyle istotne, że PiS będzie majstrował przy konstytucji w aspekcie roli prezydenta, religii, aborcji. Zaryzykuję. I liczę na 10% mandatów.

PO potrzebuje pauzy. Ci, którzy nie opuszczą tonącego okrętu, możliwe że coś wartościowego jeszcze stworzą. Może z Petru. A może z liberalną centrolewicą, która także państwu jest niezbędna, a której dziś nie ma. Tak czy inaczej idzie zły czas, ale Polacy go potrzebują, by nie zapomnieć, czym różniła się III RP od IV RP, i dowiedzieć się, czym sie różni demokracja od ustroju autorytarnego. Owszem, to będzie kosztowało, lecz innego wyjścia nie widzę.   

Nowoczesna? Człowieku toć to jest to samo co PO. Wszyscy którzy kiedyś byli przy Po spier***ili do nowoczesnej. To bankowi złodzieje. 

#30 ~Ech!~

~Ech!~
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 11:36:17

Złodzieje? Skąd wiesz, złapałeś? Czy wiesz, bo wiesz?

Nie głosuj na Nowoczesną. Wybierz mądrzej.  

#31 rniski

rniski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3144 postów

Napisano 20 październik 2015 - 11:36:29

Problem w tym, że nie głosując na PO oddajesz władzę PISowi gdzie atrofii kręgosłupa moralnego nie było bo po prostu nie ma go.

#32 ~Ech!~

~Ech!~
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 11:40:06

Wiem. Nic nie poradzę. Napisałem, że "przelało się". Gdybym znów na nich zagłosował, niczego się nie nauczą.

#33 rniski

rniski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3144 postów

Napisano 20 październik 2015 - 11:55:14

Wiem. Nic nie poradzę. Napisałem, że "przelało się". Gdybym znów na nich zagłosował, niczego się nie nauczą.

Czyli optujesz aby oddać władzę PISowi. Coś w tym jest, Polacy przypomną sobie czym jest PIS a PO ochłonie. Szkoda tylko tych dwóch lat zamętu kiedy PIS będzie rządził. Nie możemy podwyższyć notowań partii alternatywnych ale możemy sprawić aby liderzy sami się wykończyli.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 12:02:58

POLAK POLAKOWI WILKIEM,TO JEST SKUTEK TEGO TZW.CHRZESCIJAŃSTW I KATOLICYZMU,OBŁUDY I KATOLICKIEJ HIPOKRYZJI!Czytajcie ludzie właściwe informacjie,szukajcie w necie,a nie wierzcie czarnej zarazie,która skutecznie ogłupia społeczeństwo! I trzymać sie z dala od PIS

jak to czytam, to zastanawiam się kto tak naprawdę zieje nienawiścią? Widać to było po ostatniej debacie Szydło-Kopacz. Kopacz aż ziała nienawiścią. Po co nam taka partia. zupełnie powinni zniknąć ze sceny politycznej.

#35 ~młot na islamistę~

~młot na islamistę~
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 12:21:20

Nowoczesna? Człowieku toć to jest to samo co PO. Wszyscy którzy kiedyś byli przy Po spier***ili do nowoczesnej. To bankowi złodzieje.

O, zwolennik szariatu hejtuje banki. Banki funkcjonują we wszystkich państwach europejskich i finansują rozwój tych państw i przedsiębiorstw, natomiast w muzułmańskich nie, bo koran zabrania pobierania odsetek.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 12:28:11

jak to czytam, to zastanawiam się kto tak naprawdę zieje nienawiścią? Widać to było po ostatniej debacie Szydło-Kopacz. Kopacz aż ziała nienawiścią. Po co nam taka partia. zupełnie powinni zniknąć ze sceny politycznej.

Poziom nienawiści u Kopacz to mały procent nienawiści u Kaczyńskiego, czy Macierewicza. Szydło, rzeczywiście, jak na lekach uspokajających.

#37 ~UP!~

~UP!~
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 12:28:40

UP!

#38 ~aa~

~aa~
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 13:55:20

Jeżeli jesteś złodziejem, to głosuj!

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 15:28:08

Jeżeli jesteś złodziejem, to głosuj!

... na partię Jarosława Kaczyńskiego.

#40 ~AMD~

~AMD~
  • Goście

Napisano 20 październik 2015 - 15:30:15

Proszę przestać straszyć PiSem bo to już nie działa. Przywołujesz obraz PiSu sprzed 8 lat, a to już zupełnie inna partia i inne czasy. Nie zapominajmy, że tamten PiS został wepchnięty w ramiona Giertycha i Leppera, którzy bynajmniej nie zamierzali spokojnie iść z Kaczyńskim pod rękę. Przez te 8 lat PO pokazała swoją prawdziwą twarz - nie starzy tu miejsca aby wyliczyć wszystkie afery PO, a do tego nepotyzm, korupcja i upadek moralny. Polacy nie są bezmyślnym motłochem i widzą wyraźnie machloje Platformy. Dlatego PO przegra te wybory.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: PO, wybory 2015

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych