Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy inwestycja w złoto się opłaca ?

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Bartekk~

~Bartekk~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2020 - 09:13:34

Trudne czasy idą i tak się zastanawiam czy trochę gotówki nie zainwestować w złoto. Tylko do tej pory tego nie robiłem i tak naprawdę jestem zielony jeśli chodzi o to gdzie, co i jak. Więc jak ktoś z Was zna temat i może podpowiedzieć w co warto zainwestować, gdzie ewentualnie złota do inwestycji szukać to podzielcie się propozycjami.

#2 ~Kamil77~

~Kamil77~
  • Goście

Napisano 05 maj 2020 - 13:22:01

W przypadku chęci zainwestowania w złoto to typowo warto takie inwestycyjne propozycje kupować i tutaj na pewno oferta mennica24.pl – bardzo duży wybór propozycji jeśli chodzi o monety oraz sztabki więc właściwie każdy coś tam sensownego dla siebie będzie w stanie wybrać. Pewne źródło więc nie będzie trzeba obawiać się o  dokonywanie u nich zakupów. 

#3 ~dobra rada~

~dobra rada~
  • Goście

Napisano 05 maj 2020 - 13:27:03

w ostatnich 12 miesiecy cena zlota wzrosla o 40 procent ,

trzeba poczekac na kryzys i wtedy kupowac

#4 ~dobra rada~

~dobra rada~
  • Goście

Napisano 05 maj 2020 - 13:28:14

Trudne czasy idą i tak się zastanawiam czy trochę gotówki nie zainwestować w złoto. Tylko do tej pory tego nie robiłem i tak naprawdę jestem zielony jeśli chodzi o to gdzie, co i jak. Więc jak ktoś z Was zna temat i może podpowiedzieć w co warto zainwestować, gdzie ewentualnie złota do inwestycji szukać to podzielcie się propozycjami.

obserwuj ceny , w polowie marca byla okazja

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych